NewFronts نقل مکان کرد و تا ژوئن میان ‘چالش دلهره آور’


شرکت کنندگان نیاز به زمان به ریز لحن پیام

این Newfronts که در آن ویدئو دیجیتال ناشران را در زمین به رسانه خریداران شده است موکول برای ماه ژوئن.

در اصل برنامه ریزی شده برای شروع در اواخر ماه مارس زندگی می کنند Newfront حوادث لغو شد به عنوان دولت ممنوع گردهمایی تعداد زیادی از مردم است.

مانند پخش و تلویزیون کابلی در شبکه های رسانه های دیجیتال شرکت برنامه ریزی برای تبدیل سخنرانی های خود به صورت آنلاین مجازی حوادث.

جدید تاخیر اعلام سهشنبه طراحی شده است که به شرکت کنندگان زمان به خلاق و لحن خوب پیام های خود را در میان یک چالش دلهره آور, سازمان گفت.

“این NewFronts همواره مورد تحقق جمعی ما بالقوه را از طریق لنز از گذشته است. که در روح ما با داشتن گسترده مکالمات با هر دو خریداران و مجریان در مورد چگونه به اهرم در سال جاری چالش های منحصر به فرد برای ایجاد چیزی است که نه فقط “OK, همه چیز در نظر گرفته شود” اما واقعا و واقعا بهتر است.” به گفته دیوید کوهن رئیس جمهور IAB. “هدف ما این است که برای ایجاد یک بازار پویا است که متصل خریداران و فروشندگان در یک راه است که اجازه می دهد تا زمان کافی برای توسعه یک پلت فرم قدرتمند برای تحویل و ایمنی برای همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>