نیویورک AG می خواهد MVPDs به بازپرداخت Subs برای از دست رفته ورزش

گفت: آن چیزی که حق انجام در طول همه گیر-نهفته پخش زنده

نیویورک دادستان کل Letitia James به نام کابل و ماهواره حامل خدمت دولت به قطع مصرف کنندگان یک استراحت در صورتحساب خود را از طریق کاهش یا حذف این بخش اختصاص داده شده به زندگی ورزشی, برنامه نویسی, پس واقعا وجود دارد نه هر.

مرتبط با: ESPN لغو X بازی

حروف رفت و به Altice, ایالات متحده آمریکا AT&T Inc., منشور ارتباطات Comcast Cable ظرف شبکه RCN شرکت Verizon. او می خواهد MVPDs به ارائه “مناسب بازپرداخت تخفیف و کاهش هزینه ها و هزینه های, پرداخت, deferrals و چشم پوشی از ختم هزینه ها حداقل تا زمانی که زنده ورزشی, برنامه نویسی از سر گرفته است.”

در یکی از نامه های جیمز گفته است که “به سادگی نامناسب برای نیویورکی به دوش با هزینه های بالا برای خدمات است که ارائه دهندگان کابل قادر به ارائه و برنامه نویسی است که تنها بازمانده از آنچه که انتظار می رفت. کاهش این بار نه تنها از نظر قانونی و عملا مناسب آن است که به وضوح درست انجام دهد.”

او گفت: او می خواهم به شنیدن این استدلال که کابل قرارداد آن را تضمین نمی کند هر یک از خدمات خاص است بنابراین هیچ تضمین شده از برنامه زنده. “[T]hese مفاد قرارداد نیست تصور وضعیت کنونی” او گفت که کل یک دسته از کلید های برنامه نویسی در حال حاضر AWOL.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>