فصل جدید از L. A. بهترین’ در طیف اصل ژوئن 8


Gabrielle Union, جسیکا آلبا در فیلم “پسران بد’ spinoff

فصل دو از پلیس, درام, L. A. بهترین است در طیف اصل ژوئن 8. Sony Pictures Television تولید نشان می دهد که در 13 قسمت. Gabrielle Union و جسیکا آلبا ستاره.

سه قسمت مشترک هستند ژوئن 8, با قسمت های جدید حذف هر دوشنبه بعد از آن.

L. A. بهترین عرضه در مارس 2019. یک spinoff از Jerry Bruckheimer پسران بد حق آن است که طیف اصل برای اولین بار در سری اصلی. است و در بالا مشاهده سری در طیف در تقاضا.

فصل یک نگاه به عامل سابق DEA سید برنت (Union) که به سمت چپ پیچیده گذشته برای پیوستن به لس آنجلس و کارآگاه نانسی مک کنا (آلبا) که پژوهشگر به او خواستار مورد بار با یک نوجوان سرکش گام به دختر. با هم آنها در خطرناک ترین جنایتکاران در لس آنجلس.

فصل دو می بیند برنت سوگواری از دست دادن ناگهانی یک دوست در حالی که کنار نوزاد باید مقابله با پیامدهای Izzy را آدم ربایی و شکاف آن را در سمت چپ او ازدواج.

L. A. بهترین تولید شده توسط Jerry Bruckheimer Television و 2.0 سرگرمی در ارتباط با Sony Pictures Television. و اتحادیه آلبا اجرایی تولید در کنار Bruckheimer جاناتان Littman, KristieAnne نی, Brandon Margolis, Brandon Sonnier Pam Veasey داگ Belgrad جف Gaspin جف Morrone و آنتون ماشین موزنی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>