سفارش جدید سرعت بازگشت COVID-19 نتایج آزمون

ساکرامنتو – رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز پنجشنبه امضا فرمان اجرایی برای سرعت بخشیدن به روند بازگشت COVID-19 نتایج آزمون به بیماران است.

منظور به طور خاص تعلیق بهداشت و ایمنی کد است که نیاز به مراقبت های بهداشتی حرفه ای به بررسی نتایج قبل از افشای آنها را به بیمار از طریق اینترنت و یا دیگر وسائل دیجیتال.

افشای نتایج تست باید انجام شود مطابق با سفارش از وزارت امور خارجه بهداشت عمومی افسر یا محلی بهداشت عمومی افسر و با آینده هدایت از کالیفرنیا وزارت بهداشت با توجه به Newsom باشد.

منظور آدرس چند دیگر مسائل مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس و نیاز مداوم برای اجتماعی فاصله. سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا برای مثال نمی خواهد که برای برگزاری جلسات عمومی قبل از ایجاد تغییرات به پذیرش معیارهای سقوط 2021 اول متقاضیان است.

به منظور پاسخ به کمبود انگشت نگاری خدمات و اجازه می دهد تا وزارت دادگستری کالیفرنیا به منظور توسعه روش برای انجام نام بر اساس چک های پس زمینه برای اطمینان از وجود دارد بدون تاخیر در پردازش اشتغال برای بخش های مهم.

فدرال محرک چک نیز جریان به طور مستقیم به پدر و مادر وادار سازد بدهکار پشت حمایت از کودکان پرداخت و نه از دولت و کامیون مواد غذایی اپراتور قادر خواهد بود به طور موقت کار در کنار بقیه مناطق برای اطمینان از زیرساخت های حیاتی کارگران باید دسترسی به مواد غذایی است.

متن کامل این منظور در دسترس است در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>