ترکیب جدید-استفاده از مسکن توسعه خرده فروشی می شکند زمین در پیتسبورگ

یک 90 میلیون دلار مخلوط استفاده می شود مقرون به صرفه مسکن و توسعه خرده فروشی را شکست زمین در نزدیکی پیتسبورگ بارت ایستگاه در روز دوشنبه.

حمل و نقل محور توسعه کانزاس خواهد شد کمتر از نیم مایل از پیتسبورگ بارت ایستگاه و شامل 202 واحد مسکونی و 13,000 متر مربع از زمین طبقه فضای تجاری با توجه به مقامات.

پیوستن پیشگامانه از طریق زوم معاون شهردار Merl کرافت تحسین این پروژه گفت: آن را به “کمک به پیتسبورگ دیدار با آن مقرون به صرفه مسکن نیاز دارد.”

یک صد واحد در دسترس خواهد بود برای کسانی که تا 50 درصد از منطقه متوسط درآمد در حالی که یکی دیگر از صد خواهد بود برای کسانی که تا 75 درصد از امی توجه کنند.

شهردار Jelani Kilings گفت: این پروژه که مورد نیاز هیچ محلی بودجه متوجه می شود این شهر چشم انداز حمل و نقل روستایی در این منطقه است.

“این یک روز هیجان انگیز, “قتل گفت. “این است که تقریبا یک دهه در ساخت.”

شهردار گفت: به مدت طولانی برنامه ریزی شده برای توسعه حمل و نقل محور در اطراف بارت در این شهر اصلی راهرو در خیابان راه آهن و این را به عنوان یک کاتالیزور برای پروژه های آینده است.

“این پروژه به آدرس نیاز در پیتسبورگ با کیفیت بالا و ملایمت محور توسعه حمل و نقل گرا و نشان می دهد که در طول این زمان نامشخص Pittsburg یک جامعه است که کار ساختمان و نگاه به سوی آینده” Kilings گفت.

جیک Lingo, معاون رئیس جمهور در مجتمع توسعه ارتباطات گفت: شرکت خود را انتخاب پیتسبورگ به عنوان یک محل نخست به دلیل این شهر حمل و نقل به خصوص نزدیکی آن به بارت است که eBart ایستگاه در خیابان راه آهن.

دولت جدید برنامه های تامین مالی برای ساخت مسکن مقرون به صرفه را کمک کرد قصد دارد به ثمر او گفت:.

واقع در سایت سابق نمایندگی فورد در 2575 راه آهن Ave. دو-ساختمان پیچیده خواهد شد از ویژگی های یک عابر پیاده-طراحی دوستانه با امکانات رفاهی مانند یک جامعه کسب و کار مرکز فن آوری, اتاق, استخر, چاله آتش کباب مناطق زمین های بازی یک سالن ورزشی و یک سالن منطقه است.

بررسی برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر