جدید صندوق فراهم می کند کمک های مالی به Itasca County کسب و کار

این ایتاسکا توسعه اقتصادی Corp. تاسیس یک صندوق جدید برای ارائه کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک شده اند که ضربه سخت توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

صندوق طراحی شده است به حداکثر رساندن جریان نقدی برای مضطرب کسب و کارهای کوچک و کمک به حفظ حیات ما Itasca County جوامع با توجه به انتشار اخبار از IEDC.
“کسب و کارهای کوچک ستون فقرات روستایی ما جامعه” تامارا Lowney رئیس جمهور IEDC اظهار داشت: در انتشار. “ما هیئت مدیره و تیم در حال قرار دادن هر تلاش به پیدا کردن راه هایی برای حمایت از کسب و کارهای کوچک و جامعه ما از طریق این بی سابقه بار.

“فقط یک هفته ما با هم قرار داده این برنامه وام با امیدوار است که آن را اجازه می دهد تا کسب و کار ما را برای ادامه خدمت به جوامع خود.”
IEDC کنار 300.000 دلار برای آن صندوق جدید همراه با $500,000 از Blandin پایه و اساس است.

وام تا $25,000 در دسترس خواهد بود به متقاضیان واجد شرایط و انجام خواهد داد یک دوره 0% بهره با 10 سال استهلاک و شش ماه به تعویق دوره است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ایتاسکا کسب و کار کوچک صندوق امداد تماس, Rob Sjostrand, IEDC کسب و کار مشاور در 218-256-3273 یا [email protected] یا مایک Korte در 507-722-8247 یا [email protected]

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>