چهار برنده جایزه طراحان گرد هم آمده اند برای راه اندازی یک جدید در مقیاس کامل آژانس در خدمت پخش و کابل شبکه های تلویزیون streamers ها و مارک های مصرف کننده. تیم: خلاق (co)آزمایشگاه زاییده افکار از نیکی کلما-Blaszyk بن فرانک, Marni واگنر و لوئیس مارتینز که مشتاق تعهد به ارائه برتری در برابر قطعات: خلاق و فرایند.

پایه و اساس خود را برای تلاش های جدید است که ریشه در شعار آنها: “در اینجا وجود ندارد و B تیم” به این معنی که از مفهوم به اتمام آژانس مشتریان کار می کنند با این سطح بالا تیم از معماران و طراحان به منظور نه تنها تولید حق بیمه کار بلکه برای اطمینان مشتری را در تمام تجربه بی نظیر است.

“در حالی که بسیاری از سازمان ها قادر به تولید کار بزرگ ما به رسمیت شناخته شده یک فرصت در صنعت ما برای بهبود این فرایند را برای مشتریان…ساخت آن را ساده تر و کارآمد توضیح داد:” کلما-Blaszyk. “بنابراین ما در حال توسعه یک راه برای اجازه می دهد کل مشتری/آژانس پویا به یک همکاری واقعی و ما بسیار هیجان زده برای به اشتراک گذاری آن با مشتریان ما است.”

این چهار شرکای قبلا با هم کار می کرد برای بیش از یک دهه در 2C خلاق که در آن تیم به دست آورده صنعت تمجید از کلیو, Promax و سازمان های دیگر برای پروژه های خود را خدمت به مشتریان به عنوان HULU, CNN, ABC, NatGeo و NFL شبکه در میان بسیاری دیگر.

“یکی از با ارزش ترین چیزها در زندگی حرفه ای من است دیدن کسانی که کار کرده ام برای من شکوفا. نیکی بن, Marni و لوئیس همیشه انجام کار باور نکردنی, بنابراین من می دانم که آنها خواهید بود موفق” گفت: 2C خلاق مالک/رئیس جمهور کریس اسلون. “من مشتاقانه منتظر تماشای آنها را رشد و تشویق خواهد شد آنها را در طول راه.”

کلما-Blaszyk تساوی در زمینه های گسترده در عملیات های منجر به کسب و کار سازمانی در حالی که فرانک واگنر و مارتینز منجر سمت خلاق خود را به شرکت. از مفهومی دلاوری به پرکاری نوشتن از ردیف بالا سرمقاله به طراحی نوآورانه این تیم به دنبال ترک علامت آن در صنعت ما. ببینید کار قبلی خود را برجسته در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر