جدید قوانین فدرال به شما اجازه بيماران قرار داده و پرونده های پزشکی بر روی گوشی های هوشمند

“بیماران باید کنترل سوابق خود را ، در حال حاضر که در حال تبدیل شدن به یک واقعیت” گفت: بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر. “این قوانین در حال شروع یک فصل جدید در چگونه بیماران تجربه آمریکایی مراقبت های بهداشتی است.”

مقامات گفت: قوانین به احتمال زیاد خواهد شد به بیماران بیشتری می گویند در تصمیم گیری مراقبت های بهداشتی و پایان دادن به یک عمل است که در آن برخی از پزشکان و بیمارستان ها مقاومت در برابر توزیع کامل فایل های پزشکی به بیماران بر اساس تقاضا. بسیاری از احکام را به اثر را در سال 2022.

“روز از بیماران که در تاریکی نگهداری بیش از,” گفت: مراکز مدیکر و مدیکید خدمات مدیر Seema Verma. “در عصر دیجیتال امروز ما در نظام سلامت داده-های ظرفیت نباید فرو رفته در عصر حجر.”

در عین حال قوانین جدید نیز نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی به عنوان شرکت های فن آوری مانند گوگل مایکروسافت اپل و آمازون باز کردن بازارهای جدید برای ارائه مدارک پزشکی از طریق برنامه های تلفن همراه. عمده EHR فروشنده حماسه مثلا هشدار داده است که جریان آزاد سوابق پزشکی می تواند تحریک ناخواسته, فروش اطلاعات یا دیگر غیر مجاز استفاده می کند.

“اعضای خانواده ممکن است شوکه شده و برای پیدا کردن که شخصی خود را بهداشت و درمان داده شده است استخراج و فروخته شده توسط کارگزاران داده است و در حال حاضر شناخته شده توسط دیگران حماسه مدیر عامل جودی فاکنر نوشت: در ماه ژوئن گذشته در مخالفت با قوانین است.

مقامات دولت گفت: آنها گرفته اند ملاحظات حریم خصوصی به حساب و نیاز به توسعه دهندگان به گواه برنامه برای حفاظت از امنیت و استفاده از داده های پزشکی.

ورما در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در حماسه در مصاحبه با KHN و ثروت است.

“ما ترس را بر منافع خاص به انجام آنچه درست است برای بیماران. برخی از مردم مخالفم زیرا آنها می خواهند به نگه داشتن داده ها,” او گفت:. “واقعیت این است که بیمار داده های متعلق به بیماران است. آن را نمی کند متعلق به شرکت های EHR.”

ورما گفت: ملت سیستم مراقبت های بهداشتی باقی مانده است “بسیار گران و ناکارآمد به تکرار آزمایشات رانندگی کردن هزینه ها و شاید مهمتر از همه پزشکان مجبور به ارائه مراقبت با ناقص تصویر بالینی به خصوص در زمانی که سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند تحت استرس است.”

“با دست زدن به COVID ویروس نیاز فوری به صورت هماهنگ و یکپارچه مراقبت نمی تواند واضح تر,” او گفت:.

دونالد Rucker که مختصات فناوری اطلاعات سلامت, سیاست برای HHS گفت: قانون جدید “اجازه خواهد داد که بیماران توانایی مدیریت مراقبت های بهداشتی خود را به همان شیوه آنها در مدیریت امور مالی خود را و یا سفر و یا دیگر بخش هایی از زندگی خود را در گوشی های هوشمند خود.”

در حالی که حماسه ساز بیشتر استفاده می شود پرونده سلامت الکترونیک نرم افزار به رهبری یک کمپین برای از خط خارج شدن قوانین رئیس آن رقیب Cerner Corp. استدلال قوانین دیر شده است.

“مصرف کنندگان باید حق دسترسی به اطلاعات مراقبت های بهداشتی خود را ارائه دهندگان خدمات باید در مورد آنها و دیکته که در آن آنها می خواهید آن را به رفتن. اگر چه قوانین موجود اجازه می دهد تا بیماران برای دسترسی به داده های خود را, آن کار نمی کند” Cerner مدیر عامل برنت شفر در بیانیه ای گفت.

این قوانین همچنین تلاش برای جلوگیری از EHR فروشندگان از خاموش کردن منتقدان خود محصولات نرم افزاری. دولت می خواهد برای تشویق پزشکان و دیگر کاربران از EHR فن آوری برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را در مورد مشکلات نرم افزار توسط منع اصطلاح تهوع بند در قرارداد فروش. که می تواند کاربران رایگان به انتقاد از سیستم های EHR از جمله بیشتر بحث باز از معایب نرم افزار اشکالات و خرابی.

“Botched عملیات” یک تحقیق منتشر شده توسط قیصر اخبار سلامت و ثروت سال گذشته نشان داد که دولت فدرال صرف بیش از $36 میلیارد دلار در EHR ابتکار. هزاران گزارش از مرگ و میر و صدمات و نتواند در نزدیکی مرتبط به سیستم های دیجیتال را انباشت اشیاء بدست آمده در پایگاه داده در دهه گذشته — در حالی که بسیاری از بیماران گزارش داده اند که مشکلات گرفتن کپی از خود را کامل فایل های الکترونیکی, تحقیقات یافت.

مصرف کنندگان به مدت طولانی به دنبال داشته باشد بیشتر در حلقه تصمیم گیری مراقبت های بهداشتی در کاربر پسند فرم. بسیاری از جزئیات در مورد چگونه است که اتفاق خواهد افتاد از جمله اینکه چگونه بیماران را حس پیچیده سیاست های قیمت گذاری برای خرید مراقبت های بهداشتی و بیمه و ارزیابی کیفیت باقی می ماند مشخص نیست اما.

برای کاهش گزاف “تعجب” صورتحساب های پزشکی Verma گفت: CMS’ قانون جدید نیاز خواهد بود شرکت های بیمه به بیماران اجازه می دانم که ارائه دهندگان خدمات پزشکی در شبکه خود را. یک مطالعه نشان داد که چنین صورتحساب — اغلب تحت پوشش بیمه — زده اند بیش از نیمی از بزرگسالان آمریکایی.

برای بیش از یک دهه به اتهام تلاش برای تنظیم پرونده های دیجیتال شبکه قادر به اشتراک گذاری داده های پزشکی و پرونده بیمار. در سال 2004 جورج دبلیو بوش رئیس جمهور گفت که او امیدوار است به یک ضبط دیجیتال برای بسیاری از آمریکایی ها در عرض پنج سال. در اوایل سال 2009 دولت اوباما قریب برخی $36 میلیارد دلار محرک اقتصادی پول برای کمک به پزشکان و بیمارستان ها خرید نرم افزار مورد نیاز به جای کاغذ و پرونده.

با وجود این پیشرفت آهسته مقامات فدرال و خوشبین باقی می ماند که پرونده های دیجیتال را نجات دهد این کشور میلیاردها دلار در حالی که کاهش خطاهای پزشکی غیر ضروری پزشکی, تست و زباله های دیگر — و تشویق آمریکایی ها بیشتر به یک نقش بزرگتر در مدیریت مراقبت های بهداشتی خود را با مقایسه قیمت ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت روز دوشنبه به دنبال مقصر دولت اوباما برای ایجاد آنچه آنها به نام “برج بابل” است که در آن پزشکان و سلامت سیستم نمی تواند یکپارچه به اشتراک گذاری اطلاعات بیمار و یا “صحبت کردن با یکدیگر است.”

“این منجر به مقدار زیادی از نا امیدی در بخشی از متخصصان پزشکی و بیماران به پزشکان و تعامل با بیماران اغلب زمان بیشتری را صرف نگاه کردن به صفحه نمایش کامپیوتر از آنها به چشم مردم آنها در حال تلاش برای التیام” گفت: مقام کاخ سفید جو Grogan.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>