Kirilloff دوقلوها’ شماره 2 چشم انداز تبدیل به یک پدر در فوریه. 20 زمانی که او و همسرش, اردن, استقبال دختر پنه لوپه. دوقلوها را کاسته و او را به اقدام پس از آن او چند روز قبل از قرار دادن او در اولین بازی خود را.

“این واقعا خوب است” Kirilloff گفت: از هفته اول خود را از والدین. “کلمات واقعا نمی تواند توصیف احساس پدر بودن. این سخت است اما من فقط خوشحالم که همه سالم و خوب است.”

مانند او شروع به آموزش بهار.Kirilloff رفت 1 به 2 با RBI تنها در اولین بهار بازی در فوریه. 26. روز جمعه در دومین بازی outfielder خاص و ضربه زدن دو اجرا شروع اجرا در یک 4-1 برنده بیش Red Sox در هموند ورزشگاه.

“او بسیار با استعداد جوان hitter. این مرد که همیشه خوب بود در خفاش ها می توانید در هر بشکه در رزین های مختلف در منطقه” مدیر Rocco Baldelli گفت. “او می تواند انجام برخی از چیزهای بسیار خوب راه او حمله توپ.”

یک فصل پیش Kirilloff مجبور شد به مجروح شدن لیست دو بار در پایان فقط با 94 بازی های انجام شده. او انجام می شود در حالی که سالم ضربه .283 با .343 بر پایه درصد و .413 ضربه زنی در صد.

در حال حاضر سالم Kirilloff این تیم را در دور اول انتخاب و در سال 2016 است که در تلاش برای انتخاب کنید تا آنجا که او می تواند در حالی که در لیگ های اردوگاه.

“من می خواهم فقط به مانند سال گذشته جذب بهتر آماده سازی و انجام بهترین است که من در اینجا می توانید در همان زمان به عنوان چیدن بچه ها مغز, یادگیری فقط تلاش برای خیس خوردن تا آنجا که من می تواند به آماده شود برای رفتن به زمانی که فصل به طور منظم شروع می شود” Kirilloff گفت. “بدیهی است که من می خواهم برای حفظ و نگه داشتن در ذهن است که هر فصل یک فصل طولانی; این یک ماراتن است نه یک مسابقه به طوری که طرز فکر و فقط آماده برای شروع است.”

به طور منظم نزدیک

حداکثر کپلر ساخته شده خود را در بهار اولین روز جمعه پس از برخورد با برخی از شانه درد, رفتن 0 2 در برد.

“Max آماده شده است برای رفتن به یک کمی در حالی که” Baldelli گفت. “او خوشحال و خندان به خارج وجود دارد در این زمینه یک توپ خوب ساخته شده برخی از خوب در این زمینه و او وجود دارد.”

به زودی دو بیشتر از دوقلوها’ به طور منظم باید ظاهر می شود در اولین بازی.

Marwin گونزالس و خورخه Polanco — هر کار راه خود را از offseason روش — انتظار می رود برای دیدن طعم و مزه خود را از بهار اقدام به زودی.

“ما باید آنها را در این زمینه در چند روز آینده. قبل از پایان هفته آنها هر دو بازی” Baldelli گفت. “امیدوارم ما می توانیم آنها را خارج وجود دارد بیش از یک بار در هر یک از آنها تا پایان هفته است.”

گوردون بیمار

Infielder نیک گوردون این تیم در دور اول انتخاب و در سال 2014 هنوز به نظر می رسد در یک بازی بهار. گوردون که با برخورد حاد معده در فصل گذشته است به دست آوردن قدرت و تلاش برای به دست آوردن برخی از وزن قبل از او می شود به فعالیت های بیس بال.

“وجود دارد هیچ عجله به واقعا او را به خارج وجود دارد تا زمانی که او احساس می کند 100 درصد و بدن خود را به عملکرد درست” Baldelli گفت.

به طور خلاصه

دوقلوها تبدیل 1-4-3-6 بازی سه گانه در هشتمین دور از روز جمعه برنده هر چند شاید این ممکن است لغو شده است اگر فوری پخش شد مورد استفاده در بهار آموزش بازی. “ما تا به حال یک زن و شوهر از آنها در سال گذشته” Baldelli گفت. “اگر ما می تواند ثبت نام برای یک زن و شوهر از کسانی که در این فصل به خوبی آنها را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im