توسط Alaa Elassar | ایسنا

نزدیک به 24 سال پس از مرگ 23 ساله spengler نیل پلیس در کارولینای جنوبی می گویند که آنها را شناسایی کرده اند که او را کشته و با استفاده از تازه کشف شواهد DNA.

رونالد لی مور مظنون به سارق سریال از بالتیمور کانتی مریلند, شناخته شده به عنوان نیل قاتل با توجه به نرت مرتل بیچ ، مور خودکشی در حالی که زندانی در سنت چارلز Parish, Louisiana در سال 2008.

مور شد به عنوان یک نام ممکن است مشکوک در سال 1999 قتل Hae Lee Min در بالتیمور یکی از این موارد است که به یک موضوع در طول فصل اول از محبوب جرم پادکست “Serial.” اما DNA از شواهد Lee مورد مطابقت ندارد مور.

نیل بود گزارش از دست رفته توسط دوست پسر او را در ژوئن سال 1996 پس از او را ترک کرده بود برای دیدار با یک مرد به نام همین گیبسون اما هرگز به خانه بازگشت. زمانی که پلیس انجام یک چک رفاه در نرت مرتل بیچ محل سکونت نیل داشت خفه به مرگ, با توجه به رسمی گزارش پلیس.

پلیس بعد به این نتیجه رسیدند که همین گیبسون یک نام جعلی. یک جستجو از منطقه یافت می شود چند مورد از صحنه جرم واقع شده در نزدیکی یک آشغال. اما پس از ناکامی برای شناسایی هر گونه مظنون و یا آگهی در نیل مرگ مورد رفت و سرد و تحقیقات غیر فعال شد.

اما نرت مرتل بیچ اداره پلیس بازگشایی این پرونده در ماه نوامبر سال 2017 با توجه به پیشرفت در DNA مجموعه با توجه به یک بخش انتشار اخبار.

متعدد طرف های درگیر در این مورد مصاحبه قرار گرفتند و شواهد فیزیکی از پرونده فرستاده شد به Richland County Sheriff بخش آزمایشگاه پزشکی قانونی در کلمبیا, کارولینای جنوبی, گزارش پلیس گفت:.

با تشکر از پیشرفت های مدرن در تکنولوژی DNA به آزمایشگاه شناسایی قبلا کشف DNA ناشناخته مشکوک بر شواهد موجود در زباله دانی. DNA همسان DNA بر روی نیل درونی لباس.

جدید DNA وارد شده به DNA ملی پایگاه داده و همسان DNA مشخصات متعلق به مور.

“تحقیقات بیشتر نشان داد که مور نیز شده بود به نام مشکوک در یک سری از منازل به قصد سرقت مسئله تجاوز جنسی مورد و اضافی حل نشده قتل مورد از بالتیمور کانتی (مریلند) در سال 1999” با توجه به انتشار اخبار. “نقد و بررسی این پرونده نشان داد قابل توجه شباهت بین مور مشکوک قربانیان در مریلند و نیل قتل در نرت مرتل بیچ.”

در حالی که مور نمی غالبا سفر و یا زندگی در نرت مرتل بیچ کارآگاهان کشف کرد که او تا به حال دوستان او را دیدار در لوئیزیانا. پلیس بر این باور بودند که مور ممکن است از طریق تصویب گل تلفونی ساحل در تابستان سال 1996 در حالی که سفر از مریلند به لوئیزیانا.

محققان مشخص شد که علت احتمالی وجود دارد به اتهام مور. اما پس از مرگ او در زندان نامربوط و اتهام او را نمی توان به طور رسمی اتهام یا محاکمه برای نیل به قتل. محققان با این حال باید بسته مورد نیل.

“این گروه امیدوار است این قطعنامه شان را مورد منجر خانواده به برخی از صورت ظاهر از بسته شدن” با توجه به انتشار اخبار.

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر