اطلاعات جدید قرار می دهد مینه سوتا coronavirus قله در فصل تابستان با لوازم نامشخص

ساعت شروع با یک امیدوار نمودار ادامه داد: با چندین بودند که کمتر امیدوار و بسته با تمرکز بر ورود در هفته های آینده از تازگی تصویب شده سرولوژی انگشت-چوب تست بازی در حال تغییر اطلاعات است که می تواند به طور بالقوه بگویید Minnesotans فقط در دقیقه در صورتی که آنتی بادی برای coronavirus و رایگان به کار می کنند.

در یک روز زمانی که دولت مورد تعداد پرید 85 در حالی که اضافه کردن مرگ و میر در, Hennepin, واشنگتن, Wilkin و وینونا شهرستان Walz ساخته شده در مورد 30 روز بیشتر از اقامت در خانه سفارش دهید. او این کار را با نشان دادن اینکه چگونه به خوبی دولت شانس در یک نگران کننده مسیر گرفته شده توسط ایالات متحده است که منتظر دیگر برای تحمیل سنگین کاهش تلاش های اقامت-در-خانه سفارشات هنوز گرفته توسط آیووا و Dakotas.

“آنچه در این اسلاید نشان داده است که [چگونه] ما در وسط بسته که آن را طول می کشد خاموش whereafter مینه سوتا باقی مانده است نسبتا مسطح است. لوئیزیانا آغاز شده پایین تر از ما و سپس آن را به ضرب گلوله از طریق سقف. همان چیزی که با میشیگان. در نه روز آنها تا به حال با ما و در بعد از ده روز که از آنها نیز به ضرب گلوله از طریق سقف.”

“به دنبال در نیویورک و میشیگان و لوئیزیانا” Walz ادامه داد: “در آن زمان 10 روز برای ما صاف باقی می ماند و برای نیویورک برای رفتن به یک وضعیت بحران است. این بدان معنی است که ما نمی توانید بقیه آسان. این چیز می تواند منفجر شود یک شبه اگر ما اقدامات احتیاطی مناسب.”

Walz به نام تا یک سری از اسلاید نشان دادن یک نسخه از این دولت طرح از زمانی که سیستم بیمارستان خواهد رسید اوج تقاضا از coronavirus. اگر این نقطه در زمان هنگامی که نگاه مانند یک واقعی قله کوه آن ارائه شده است به یک نامشخص جعبه.

این پنجره جدید از بحران قرار می دهد اوج تقاضا در بيمارستان های دولتی در طیف گسترده ای نیاز به عنوان کمی به 3000 تخت ICU به 5000 عنوان بسیاری از و از یک دوره پوشا از اواسط ماه مارس تا اواسط ماه جولای.

The state of Minensota on Wednesday released new projections showing that the coronavirus peak case rate will likely hit in mid summer, and slightly surpass the state's need for critical beds and ventilators.

دولت از Minensota در روز چهارشنبه منتشر شده جدید پیش بینی ها نشان می دهد که coronavirus اوج مورد نرخ خواهد شد به احتمال زیاد در اواسط تابستان و کمی فراتر از دولت نیاز به بحرانی تخت و هواکش.

یک اسلاید نمایش در دسترس بودن بحرانی تجهیزات حفاظت شخصی در طول این قله نیز کمتر از قطعی چیزی Walz نسبت به سقوط در دسترس بودن استراتژیک ملی ذخایر و غیر منتظره رزمی موانع مانند تشنج توسط ارتش چین این هفته در مینه سوتا-محدود تجهیزات حفاظت شخصی.

The state on Wednesday produced this slide to show the measures needed in early summer to enable sufficient PPE for health care workers in an expected mid-summer surge of cases.

دولت روز چهارشنبه به تولید این اسلاید برای نشان دادن اقدامات مورد نیاز در اوایل تابستان برای فعال کردن کافی PPE برای مراقبت های بهداشتی کارگران در انتظار اواسط تابستان افزایش موارد است.

“هنگامی که یک بلوک جاده انداخته است تا ما را به کشف کردن که چگونه برای رفتن در اطراف آن” Walz گفت. “بخش عمده ای از این چیزها ساخته شده توسط شرکت ها در مینه سوتا است. به جای Medtronic و 3M هر دو از حد در حال حاضر به ما چون دولت فدرال قرار داده است نگه دارید و بر روی آنها است.”

جای تعجب نیست که مقامات بهداشتی دولت در حال خو در امید خود را برای بازگشت به کنسرت تجمعات و آب رویدادهای نزدیک شدن به ماههای گرم سال است.

“ما دریغ می گویند: “بیایید انصراف از تابستان'” گفت: دولت کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم. “اما خود را پوشش سرفه منظم شستن دست و اقامت شش فوت از هم فاصله ما قصد داریم به نگه دارید تا کسانی که تغییر رفتار برای یک مدت زمان طولانی است.”

“این رفتن به یک نمونه تابستان” Walz اضافه شده است. “ما قطعا نمی خواهید به حزب بارج در دریاچه میننتنکا.”

در پاسخ به یک سوال که کمترین سخت-برآورد تعداد مرگ و میر در کشور با توجه به بهترین کاهش تلاش ها در محل مالکوم گفت: پیش بینی در شروع 6,000 زندگی از دست داده است.

مقامات بهداشتی بسته با تحقیقات نشان می دهد مینه سوتا روستایی است که هر دو آسیب پذیر تر به نتایج ضعیف از ویروس و کمتر هوشیار در مورد توصیه های زیر.

“ما می دانیم شهرستان که با پیوستن به این” Walz گفت.

“ما دیده ایم برخی از معیارهای نشان می دهد که مردم در برخی از مناطق روستایی از دولت ممکن است پس از اجتماعی فاصله ارشاد با کمی کمتر دقت” مالکوم گفت: “شاید آرام به یک از امنیت کاذب که بسیاری از این موارد تا کنون در شهرهای دوقلو و سایر مناطق شهری است.”

“روستایی Minnesotans به طور متوسط و بیشتر در زمینه شرایط بهداشتی از وزارت امور خارجه جمعیت به عنوان یک کل” مالکوم گفت. “این بدان معناست که آنها بیش از حد در معرض خطر شدید COVID-19 مربوط به بیماری. این واقعیت همراه با تعداد کمتری از تخت بیمارستان و دیگر منابع در روستایی در ایالت مینه سوتا بدان معنی است که ما واقعا نیاز Minnesotans در همه زمینه ها از دولت شهری و روستایی به طور جدی از این و لطفا اجتماعی فاصله ارشاد.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: 651-201-3920.

COVID-19 تبعیض تدریس خصوصی در خانه: 833-454-0148

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>