جدید COVID-19 منطقه فاجعه منظور مکان جامائیکا جامعه تحت قرنطینه اما نه تحت حکومت نظامی’

تصویر از livestream جامائیکا نخست وزیر اندرو Holness’ تازه ترین نشست خبری مربوط به COVID-19 که صورت گرفت در جامائیکا خانه در شب 13 مارس سال 2020

“کل جامائیکا بدینوسیله اعلام می شود یک فاجعه منطقه است.” پس گفت: جامائیکا را جدی مواجه نخست وزیر اندرو Holness در یک شب در نشست خبری در جامائیکا خانه در 13 مارس سال 2020 است. این رویداد livestreamed بر وزیر بهداشت و سلامتی کریستوفر Tufton را در Facebook صفحه.

پس از شش جدید تایید موارد COVID-19 اعلام شد و پیش از آن روز آوردن جامائیکا جاری در مجموع به هشت Holness اشاره به حرکت تحت مدیریت خطر بلایا اعلام منطقه فاجعه سفارش 2020. این قانون در بر داشت زیر بخش 26/2 از جامائیکا را مدیریت خطر بلایا قانون سال 2015 باعث شد با اطلاع از دزموند مکنزی وزیر مسئول مدیریت بحران به دلیل COVID-19 تهدید.

دولت در حال حاضر اضافی حقوقی قدرت در اختیار خود را برای کمک به کنترل و مهار این ویروس از جمله توانایی برای قرنطینه تمام جوامع است. حتی قبل از اینکه نخست وزیر Holness’ جلسه شهرهای هفت مایل و هشت مایل در گاو خلیج سنت اندرو چند مایل به سمت شرق از جامائیکا سرمایه کینگستون در حال حاضر شده است در زیر قرار داده شده 14 روز در قرنطینه به عنوان اولین مورد تایید شده از COVID-19 شده بود واقع شده در این منطقه است. این نیمه جوامع روستایی متشکل از حدود 6000 خانه و کسب و کار, دروغ همراه اصلی جاده ساحلی.

“بیمار صفر” یک زن که تا به حال در سفر به جامائیکا از بریتانیا در مارس 4 برای حضور در مراسم تشییع جنازه خانواده بود به بیمارستان منتقل شد و چند روز بعد. وزیر Tufton گفت که مقامات بهداشتی شده بود ردیابی تماس با ما برای اولین بار از این COVID-19 مورد به عنوان به خوبی به عنوان دومین و انجام ارزیابی ریسک. دو تا از این جزیره شش مورد جدید بودند مخاطبین از “بیمار صفر” از جمله پدر او است.

به گفته افسر ارشد پزشکی ژاکلین Bisasor-مکنزی, ردیابی همچنین نشان داد که بیش از 30 ساکنان گاو بای تا به حال در تماس با زن هشت نفر از آنها در حال حاضر علامتی. وزارت بهداشت است بنابراین تلاش برای بالا بردن آگاهی از این بیماری در جامعه و آموزش مردم و به خصوص افراد مسن و کسانی که مبتلا به بیماری های مزمن مورد اقدامات پیشگیری.

ساکنان در قرنطینه منطقه خواهد شد که حرکات خود را محدود بیش از دو هفته آینده نظارت این کشور حفاظتی خدمات. نخست وزیر تاکید کرد که این اقدام نه تشکیل یک حکومت نظامی یک وضعیت است که با بسیاری از جوامع محروم هستند و همه بیش از حد آشنا — با وجود آن محبوب سواحل عمومی و لکه های گشت و گذار جامعه دچار خشونت موج جرم و جنایت در سال 2019 با توجه به نرخ بیکاری بالا. سر از جامائیکا نیروی دفاع اعلام کرد که سرنشین دار پست های بازرسی در محل و نه بر خلاف کسانی که مورد استفاده در حالتهای اضطراری و مناطق ویژه عملیات ویژه ای را برای جلوگیری از فعالیت های جنایی در مناطق خاص. کمیسر پلیس خواست ساکنان به همکاری اصرار دارد که این اقدامات در محل “برای محافظت از” ساکنان و کاهش این بیماری را گسترش.

مقابله با نگرانی ها در مورد مقامات تازگی گسترش قدرت دادستان کل (AG) مارلین Malahoo Forte اشاره کرد که بخش 20 در قانون اساسی این کشور که سبب فرماندار کل (جامائیکا رئیس دولت) اعلام وضعیت فاجعه بود نه فعال شده است. تحت اورژانس قدرت عمل و بهداشت عمومی عمل او گفت: وزیر بهداشت و درمان بود “گسترده تحقیقی قدرت” و “انجام هر آنچه لازم است” برای جلوگیری از این بیماری از گسترش.

جامائیکا سلامت عمومی قانون به مقامات حق ورود به خصوصی ساکنان محل بدون اجازه و یا یک حکم جستجو. تحت عنوان “مقررات اضافی” است که پیش نویس مقامات نیز حق دارند برای ضد عفونی کردن و یا حتی از بین بردن ساختمان. مواد غذایی کنترل آرایشگران و آرایشگاه باید عاری از بیماری و ارائه به پزشک در صورت لزوم.

“قدرت بسیار بزرگ است. اساسا وزیر می توانید انجام دهید هر آنچه که مورد نیاز است برای مهار این بیماری گفت:” دادستان کل اضافه کرد که ساکنان باید پاسخ سوالات گزارش بیماری و خودداری از “عمومی فساد است.” در بخش 12 از قرنطینه عمل حتی به زور صورت لزوم استفاده می شود.

در حالی که برخی تایید قوی تن از AG ارائه یک جوان فعال حقوق بشر مشاهده می شود:

همچنین اعلام شد که بریتانیا خواهد بود اضافه شده به جامائیکا لیست کشورها که در محدودیت های مسافرتی:

نخست وزیر دعوت کرده است بازنشسته پرستاران برای کمک به بحران این کشور و 21 نفر از پرستاران از کوبا به زودی پیوستن به کادر کوبا بهداشت حرفه ای در حال حاضر مشغول به کار در تجهیزات پزشکی در جامائیکا. دولت گزارش شده است که به دنبال به عنوان بسیاری از 100 بیشتر خبری بود که تا حد زیادی استقبال می شود.

در ضمن اکثر جامائیکا, در مورد نیازهای اولیه مانند آب خواهد شد که trucked به مناطق در حال حاضر دریافت هیچ و برق است. به طور کلی خلق و خوی به نظر می رسد “خیلی خوب.” یک رهبر کسب و کار خواست:

در یک ورید مشابه نخست وزیر به این نتیجه رسیدند این نشست خبری گفت:

“ما با استفاده از قانون برای ایجاد نظم توسط حصول اطمینان از عملکرد دولت […] ما به خوبی آگاه از چارچوب قانونی است که در آن ما هستند و عامل…به دلیل وجود خواهد داشت و زندگی پس از COVID.”

در ضمن جامائیکا از جمله ساکنان گاو خلیج هستند hunkering را برای زندگی در زیر COVID-19 در یک کشور است که رسما اعلام کرد یک فاجعه منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>