جدید CDC گزارش coronavirus خطرات در پناهگاه بی خانمان

به عنوان COVID-19 شیوع بیماری همچنان تهدیدی برای منطقه خلیج را بی خانمان جوامع جدید CDC گزارش پشتیبانی از آنچه فعالان را بلند می ترسید — وقتی که می آید به coronavirus شلوغ پناهگاه هستند tinderbox انتظار به منفجر شود.

این گزارش مورد مطالعه شیوع کروناویروس در یک تعداد انگشت شماری از پناهگاه بی خانمان در سراسر ایالات متحده — از جمله کارشناس-جنوب در سان فرانسیسکو که در آن 106 نفر تست مثبت برای ویروس. نتایج منتشر شده در “عوارض و مرگ و میر گزارش هفتگی” منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری نگران کارشناسان محلی — حتی کسانی که زیر این موضوع را برای ماه می باشد.

سلامت کارگران اقدام به تست تمام ساکنان و کارکنان بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها نشان داد علائم در 19 پناهگاه بی خانمان ها در سیاتل و بوستون, سان فرانسیسکو و آتلانتا. در آن پناهگاه 25 درصد از ساکنان آزمایش مثبت همراه با 11 درصد از کارکنان. نتایج بسیار بدتر در سان فرانسیسکو — که در آن 66 درصد از کارشناس-جنوب ساکنان تا به حال آزمایش مثبت در زمان مطالعه تکمیل شد آوریل 15. توسط شنبه, عفونت افزایش یافته بود به 67 درصد.

“این وحشتناک,” دکتر گفت: مارگوت Kushel مدیر UCSF مرکز برای جمعیت های آسیب پذیر در زوکربرگ آمریکا. “و من فکر می کنم آن مفاهیم بزرگ است هنگامی که مردم شروع به صحبت کردن در مورد بازگشایی.”

نتایج نشان می دهد که چگونه به سرعت و به طور گسترده COVID-19 گسترش می تواند از طریق پناهگاه بی خانمان که در آن ساکنان به طور کلی خواب نزدیک به هم و به اشتراک گذاری سرویس بهداشتی و امکانات ناهار خوری.

و آنها تاکید خطرناک دیگر جنبه ویروس — چگونه می توان آن را حرکت غیر قابل تشخیص از طریق یک جامعه است. مطالعه نگاه پناهگاه که قبلا در گزارش COVID-19 موارد به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که تا به حال هیچ مورد شناخته شده. در میان پناهگاه که گزارش شده بود دو یا بیشتر COVID-19 نفر در دو هفته قبل از مطالعه 37 درصد از ساکنان آزمایش مثبت است.

اما این مطالعه نشان داد که حتی زمانی که یک سرپناه نیست گزارش coronavirus مورد مردم هنوز هم می تواند آلوده. سلامت کارگران در آتلانتا آزمایش 249 ساکنان و 59 کارکنان در دو پناهگاه بی خانمان است که تا به حال گزارش نشده است هر COVID-19 موارد است. نتایج تعجب آور: 10 ساکنان و یک عضو هیات آزمایش مثبت است.

“ما به وضوح نیاز به انجام تست” Kushel گفت. “ما به وضوح نیاز به حذف هر فرد ما احتمالا می تواند که آسیب پذیر و آنها را به ایمنی در یک اتاق خصوصی.”

هر کس که تست مثبت در طول CDC مطالعه انتقال به بیمارستان و یا جداسازی منطقه است.

CDC گزارش نشان می دهد, تست تمام ساکنان و کارکنان بدون در نظر گرفتن علائم در هر پناهگاه است که گزارش COVID-19 موارد است. اگر ممکن است محققان توصیه می رفتن یک گام بیشتر و تست هر کس حتی قبل از موارد گزارش شده است.

سان فرانسیسکو سرپرست مت هانی هل دادن برای تست از ساکنان و کارکنان در پناهگاه بی خانمان حمایتی تسهیلات مسکن و تک-اتاق-اشغال هتل ها (SROs) در شهرستان خود را. اما تا کنون منطقه خلیج تست از بی خانمان ها — و از هر کس دیگری — تکه تکه شده است و در بیشتر قسمت ها, آزمون ها تنها شده اند ارائه شده به افرادی که نشانه های خاص و یا تا به حال شناخته شده قرار گرفتن در معرض ویروس.

معایب با این تست استراتژی آشکار شد این هفته زمانی که 22 ساکنان و دو تن از اعضای هیات در Casa Quezada آزمایش مثبت در سان فرانسیسکو ماموریت منطقه. اولین ساکن 52-واحد حمایتی مسکن سایت برای بی خانمان آزمایش مثبت مارس 13 پس از مبتلا به تب و سرفه به مدت دو هفته. اعضای هیات بلافاصله شروع به هل دادن شهر به تست همه ساکنان, اما آن را تا مارس 16, هنگامی که یک دوم مورد تایید شد که این شهر به توافق رسیدند گفت: Laura Valdéz مدیر اجرایی دولورس خیابان خدمات اجتماعی که مدیریت مرکز.

“تا به حال (وزارت بهداشت) آغاز شده و تست های جمعیت های آسیب پذیر در پناهگاه SROs و کسانی که unsheltered,” او نوشت: در بیانیه ای اعلام کرد: “ما می توانست مانع شیوع بیماری در کارشناسی ارشد-جنوب و در Casa Quezada و بیشتر شیوع بیماری است که اتفاق می افتد در حال حاضر.”

منطقه خلیج پناهگاه بی خانمان در حال تلاش برای محافظت از ساکنان خود را با اعمال اجتماعی فاصله اما این یک چالش بزرگ است.

سنت وینسنت د پل از آالمدا کانتی منتقل 26 ساکنان آن از غرب اوکلند پناهگاه به اتاق های هتل عرضه شده توسط شهرستان — اجازه دادن سرپناه به نازک جمعیت آن و ارائه یک کمی فضای بیشتر بین ساکنان. اعضای هیات ترتیب تختخواب تاشو در یک بازی پیچیده از تتریس هر شب در تلاش برای مطمئن شوید که سر هیچ کس نزدیک تر از 6 فوت را به شخص دیگری سر یک حرکت است که فقط کار می کند اگر ساکنان خواب سر-به-پا. هر مدفوع در اتاق ناهار خوری مشخص شده است که با یک “X” در نوار دلسرد ساکنان از نشستن بیش از حد نزدیک به یکدیگر است. و نشانه ها در خارج تشویق فیزیکی فاصله در حالی که مردم در حال انتظار در خط برای دریافت در.

اما طبیعت جمع امکانات زندگی را سخت به اجرای این قوانین است.

برای رسیدگی به این مشکل منطقه خلیج شهرستانهای اجاره هزاران اتاق های هتل که در آن افراد بی خانمان که COVID-19 ممکن است COVID-19 یا به ویژه آسیب پذیر به ویروس می تواند خود را جدا کنند. اما تنها برخی از کسانی که در اتاق های پر شده اند و بسیاری از مردم باقی می ماند در این منطقه را پناهگاه و در خیابان.

“در واقع اگر ما به نوعی از دور جلو و نگاه در آنچه که ما در حال انجام در این پناهگاه — ما گفت: به عنوان یک جامعه ما در حال OK با از دست دادن زندگی بی بضاعت ترین مردم هستند و ما قصد داریم به زور آنها را به محله های نزدیک و ما فقط در حال رفتن به صبر کنید و پس از آن ما فقط در حال رفتن به بیرون از بدن مرده به مردم منتقل می کند گفت:” جنیفر Friedenbach مدیر اجرایی ائتلاف در بی خانمانی. “و من فکر نمی کنم که قابل قبول باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>