جدید کسب و کار جایزه تقسیم دلوت شورای شهر

در بزرگ نمایندگان Arik Forsman و درک Medved معرفی این قطعنامه به ایجاد دلوت کسب و کار و کارآفرینی جایزه.

Forsman اشاره کرد که افتخار خواهد بود اعطا شده توسط شهر های مختلف عضو شورا هر ماه آنجا که این شهر در حال حاضر به رسمیت می شناسد هنرمندان محلی.

“من فکر می کنم این واقعا یک شانس بزرگ برای ما به کول در موفقیت این هنرمند برجسته جایزه و نشان می دهد که شورای شهر است که با توجه به سهم مهمی از کسب و کار کارآفرینان و گروه هایی که در ارتباط با کسانی که در جامعه ما,” او گفت:.

اما 3rd District عضو شورا Roz Randorf مشترک او سوء ظن.

“آن را مانند یک سخت چون من فکر می کنم روح این است که در جای مناسب. من واقعا نمی,” او گفت:.

در عین حال Randorf باقی مانده تضاد در مورد ایده singling کردن کسب و کار.

“من فکر می کنم, چگونه در جهان خواهد من را انتخاب کنید یکی را بر دیگری ؟ و چه معیارهای من برای انجام این کار؟” “در پایان حتی اگر نیت من خوب هستند و در آن لحظه به نظر می رسد فقط یک روحیه خوبی چیزی که به انجام, من فکر می کنم پتانسیل برای بیمار را برای مردمی که نمی برد.”

“من معتقدم که روح حق است اما مثل مادر بزرگ من گفت: ‘اگر شما این دستور دقیقا حق با اضافه کردن نیم فنجان شکر را در حال رفتن به آن را بهتر است.’ من فکر می کنم ما نیاز به یک دقیقه نفس عمیق بکشید و سپس این کار را انجام و آن را واقعا خوب از آنجا که کسب و کار ما سزاوار آن” Randorf گفت: توصیه که افتخار عطا شود بر افراد به جای کسب و کار.

Forsman گفت: او را درک Randorf نگرانی اما پیشنهاد شورای بهره مند شوند از انعطاف پذیری بیشتر آن خواهد لذت بردن از اگر جایزه داده می شود یا یک فرد یا یک نهاد کسب و کار. او اشاره کرد که فردی نمایندگان می تواند با استفاده از قضاوت خود را و عمل خود در محدوده آسایش خود.

Medved موافقت کرد و گفت: “این مهم است که یک کارآفرین را می توان به صورت جداگانه افتخار, اما به عنوان عضو شورا Forsman اشاره ما می تواند آن را باز کنید تا برای یک کسب و کار است. بنابراین من فکر می کنم مورد به مورد و بر اساس هر عضو شورا چگونه آنها تصمیم آنها در حال رفتن به استفاده از آن به رسمیت شناختن است که رفتن به آنها را به صورت جداگانه.”

اما کسانی که اطمینان برنده نیست بیش از 2 منطقه عضو شورا Joel Sipress که گفت: “من بسیار زیادی را در حمایت از از, قصد, اما من به اشتراک گذاشتن برخی از پایانامه Randorf نگرانی.”

“آن را به من رخ داده است که در شکل کنونی وجود دارد این خطر است که از آن می تواند به عنوان طرفداری بسته به اینکه چگونه این جایزه اعطا شده است. من فکر می کنم که به بدن ما نیاز به بسیار مراقب باشید برای جلوگیری از حتی ظاهر علاقه خاصی کسب و کار شرکت بیش از دیگران به خصوص زمانی که آنها در حال رقبای مستقیم,” او گفت:.

Forsman تاکید کرد که این جایزه معنا نیست که هر کسی را به یک مزیت رقابتی است.

“این نه به معنای ارائه یک پا یک راه یا دیگری,” او گفت:

Forsman پیشنهاد شورای تصویب جایزه و سپس ارزیابی آن پس از یک در حالی که.

“من ترجیح می خواهد به سعی کنید آن را برای یک سال است. ببینید که اگر آن کار می کند. و اگر ما نیاز به نیشگون گرفتن و کشیدن آن را به دلیل از هر گونه نگرانی در مورد اخلاق من قطعا باز به داشتن کسانی که بحث” او گفت:.

در عین حال یکی دیگر از نگرانی های مطرح شده توسط منطقه 5 عضو شورا جانت کندی که گفت: “به عنوان یک زن از میراث آفریقایی, من کمی leery در چه کسب و کار ما و چه فضاي ما در حال رفتن به قادر به به اشتراک گذاری این جایزه در سراسر شهرستان ما است.”

“واقعا وجود دارد که بسیاری از کسب و کار متعلق به مردم سیاه و سفید و یا مردم از میراث آفریقایی. من می دانم که وجود دارد خیلی بیشتر کارآفرینان. بنابراین من می خواهم به مطمئن شوید که من تنها کسی هستم که به دنبال یک کسب و کار را به این دلیل که می تواند غیر منصفانه به نظر من” کندی گفت.

Forsman گفت او صحبت به تعدادی از کسب و کار محلی و افرادی که به حمایت از ایده ایجاد یک جایزه به رسمیت شناختن مشارکت شرکت های بخش خصوصی.

“آنها فقط هیجان زده شورا گام به حمایت از کارآفرینان و کسب و کار,” او گفت:.

در نهایت شورا رای 5-3 در حمایت از جایزه وضوح به عنوان نوشته شده است با نمایندگان Randorf, Sipress و کندی مخالف و در شورا بارب اهل روسیه وجود ندارد.

یک عضو شورای چرخش به سبب جدید جایزه باید به تاسیس و در مدت کوتاهی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

دیدگاهتان را بنویسید