قانونگذاران کالیفرنیا به تصویب یک قانون در سال گذشته که محدود افزایش اجاره برای مستاجران در ساختمان حداقل 15 سال.

اما اندازه گیری AB 1482 نیست شامل خانه های تلفن همراه اجازه می دهد پارک مالکان برای افزایش اجاره فضای آنجا که آنها می خواهند.

لایحه جدید پرده برداری کرد روز شنبه, فوریه. 21 را تغییر دهد.

Assemblymember شارون تغییر ناگهانی-سیلوا, D-فولرتون پرده برداری از یک طرح به جای اجاره کلاه در کالیفرنیا همه خانه های تلفن همراه. الگو پس از AB 1482 لایحه را محدود می کند آینده را افزایش می دهد به 5 ٪ در سال به علاوه هزینه زندگی تا حداکثر 10% در سال است. صاحبخانه هم خواهد بود ممنوع از افزایش خانه های تلفن همراه اجاره بیش از دو بار در سال است.

این لایحه اعمال می شود هر دو به کالیفرنیا که اجاره یک تلفن همراه صفحه اصلی و کسانی که خود را همراه خود و خانه و اجاره زمین در آن نشسته است.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از شهرستان فولرتون سالن در صبح روز جمعه تغییر ناگهانی-سیلوا گفت: اجاره حمایت های ارائه شده در سال گذشته برای مردم زندگی در آپارتمان و اجاره نیاز به تمدید شود به کسانی که زندگی در خانه های تلفن همراه.

“فقط به عنوان (آپارتمان) اجاره کرده اند به طور چشمگیری افزایش یافته است, موبایل-صاحبان خانه نیز با آن مواجه شدید اجاره بها را افزایش می دهد” بیانیه ای از تغییر ناگهانی-سیلوا را گفت.

بر خلاف مستاجران که اجاره یک آپارتمان و یا یک خانه, اما کسانی که زندگی در خانه های تلفن همراه نمی تواند به راحتی حرکت می کند زمانی که اجاره بها را غیرقابل تحمل می شود مقاله ها توخالی-سیلوا اضافه شده در روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی.

“واقعیت این است که بسیاری از آنها ساخته شده بر روی یک پایه,” او گفت:. “و حتی اگر آنها می تواند نقل مکان کرد جایی که آنها حرکت آنها را به (با) اجاره افزایش هر روز؟”

تغییر ناگهانی-سیلوا گفت: بسیاری از ساکنان یک چک به دور از فقر یا بی خانمانی.

“ما می دانیم که هر گونه افزایش برای برخی از اعضای جامعه ما به طور خاص کسانی که در یک درآمد ثابت را می توان گام بعدی را برای آنها قادر به ماندن در خانه خود را,” او گفت:.

کنفرانس مطبوعاتی با حضور حدود 15 ساکنان Rancho La Paz Mobile Home Park یک ملک در فولرتون و آناهایم که رو بزرگ اجاره را افزایش می دهد پس از آن دست به دست. مالک جدید کاهش اجاره بها افزایش و گسترش آنها را در طول زمان پس از مذاکره با ساکنان اما مستاجران می گویند افزایش می دهد و در نهایت آنها را از خانه های خود.

برای مثال اجاره به افزایش بیش از 50 ٪ بیش از سه سال آینده.

“ما نیاز به این لایحه. … یک سوم از ما پارک احتمالا بی خانمان پس از آن سوم افزایش می دهد چرا که به هیچ وجه کسی در یک درآمد ثابت می توانند با این مقدار پول گفت:” Lupe رامیرز رئیس Rancho La Paz ساکنان انجمن. “ما را دریافت نمی, افزایش, اما ما هنوز هم افزایش قابل توجهی هستند که پایدار توسط مردم ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im