جدید ادغام API از ماتریس و WideOrbit ارائه حساب های دریافتنی شفافیت به رسانه فروشندگان


ماتریس و WideOrbit اعلام ادغام جدید است که به رسانه ها فروشندگان در زمان واقعی دید به حساب های دریافتنی پیری داده ها از طریق ماتریس رسانه آگهی خرید و فروش پلت فرم پادشاهاز WideOrbit ترافیک و صدور صورت حساب سیستم WO ترافیک. جدید ادغام را بهبود بخشد رسانه ها شرکت ها خط پایین با تسریع cashflow.

بیشتر به طور خاص فراهم می کند یک, گرافیکی, حساب های دریافتنی کارت داده است که به کاربران توانایی برای بررسی حساب های معوقه توسط 30/60/90/120+ روز دوره پیری با بینش عمیق تر به فاکتور جزئیات این تبلیغ. افشای این اطلاعات از WideOrbit در ماتریس پادشاه داشبورد فعال خواهد شد و شرکت های رسانه ای برای بهبود cashflow از طریق کارآمد مجموعه و به نوبه خود کاهش اعتبار مشتری مسائل و بهینه سازی هر دو فروشنده و کمیسیون تبلیغ موجودی گزینه های.

“کلید به این یکپارچه سازی را قادر می سازد مشتریان به افزایش سرعت خود را از چشم انداز به نقدی که ذاتا بهبود خط پایین خود را,” به اشتراک گذاشته شده را علامت گورمن مدیر عامل شرکت ماتریس. “علاوه بر حفاظت از آن درآمد مشتریان ما نیز با تمرکز بر صرفه جویی در زمان و پول با افزایش همکاری و همچنین بیشتر فرآیندهای خودکار و گردش و این جدید ادغام شده است تنها یکی از بسیاری از راه های تیم ما ارائه شده است که.”

با ساخت تبلیغات فاکتور و حساب های دریافتنی پیری اطلاعات در دسترس شرکت های رسانه ای می تواند شناسایی بدهی های بد راحت تر و سریع تر اجازه می دهد آنها را برای اقدام دیر هنگام هشدار به مشتریان بالقوه به طور پیش فرض پرداخت.

“این ادغام با ماتریس بخشی از WideOrbit تعهد به حصول اطمینان از سازگار و قابل اعتماد داده ها در سراسر همه ابزار و معاملات گفت:” اریک Mathewson, موسس و مدیر عامل شرکت WideOrbit. “ما مشترک مشتریان برندگان واقعی به دست آوردن توانایی به اهرم WO ترافیک داده ها در ماتریس را پادشاه پلت فرم برای بهبود دید و کامل تر عملی بینش.”

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید [email protected] یا [email protected]

در مورد WideOrbit

WideOrbit تکنولوژی پلت فرم برای شرکت های رسانه ای برای ارتباط مخاطبان و تبلیغات در همه جا. ماموریت آن این است برای ساده سازی رسانه های خرید و فروش با تمرکز بر نوآوری و لذت مشتری و ایجاد ارزش برای هر دو طرف از رسانه معاملات. شروع با هسته آن ترافیک مدیریت راه حل WideOrbit مرکزی دیجیتال و خطی تبلیغات عملیات و ساده سازی گردش کار برای رادیو کابل و شرکت های تلویزیون. این شرکت در ادامه به معرفی مزایای جدید به صنعت رسانه از جمله برنامه ریزی رسانه ها ازای افزایش تقاضا برای بیمه تبلیغات موجودی و بهبود مبارزات انتخاباتی بهره وری برای تبلیغ.

WideOrbit است که مقر آن در سان فرانسیسکو با دفاتر در سراسر جهان است. مشتریان شامل NBCUniversal, Tribune Media Entercom Communications هرست Univision, Nexstar, خاکستری, تلویزیون, TEGNA DirecTV AMC شبکه و بسیاری دیگر از برترین شرکت های رسانه ای در سراسر جهان است. اطلاعات بیشتر در wideorbit.com.

در مورد ماتریس

ماتریس باعث می شود رسانه ها اتفاق می افتد با کمک به شرکت های رسانه ای برای بهتر مطالب خود را بصورت پول در اوردن. گل سرسبد محصول, پادشاه, است, تنها, جهانی, آگهی فروش پلت فرم ساخته شده برای رسانه ها تبدیل داده ها را به هرج و مرج عملی, فروش اطلاعات ارائه می شود که بینش لازم برای اکتشاف مدیریت ارزیابی و بسته شدن کسب و کار. شرکت مدیریت بیش از 13 میلیارد دلار در رسانه ها تبلیغ درآمد ارائه بهترین در کلاس تجزیه و تحلیل ترافیک, فروش, هوش, رسانه های خاص CRM و فروش ابزار به بیش از 10 ، 000 رسانه فروشندگان به نحو مدیریت گردش کار خود را. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید matrixformedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>