شهروندان از هنگ کنگ و تایوان و تایلند دم شیر چای داد’ در برابر چینی گفتار پلیس

‘چای شیر داد’ تصویر از پایه اخبار. با اجازه استفاده می شود.

این گوش خراش تلاش چینی پرستان به پلیس سخنرانی در توییتر — یک پلت فرم است که عادی چینی هستند و محروم از استفاده از — باعث یک نتیجه ناخواسته.

دیدار با ‘چای شیر داد’, تشکیل یک پیمان بین شهروندان از هنگ کنگ و تایوان و تایلند در سفارش به میخ پشت پکن قلدر بر روی پلت فرم.

اتحاد پدید آمده در ماه گذشته پس از تیراندازی بین سرزمین اصلی چین آنلاین میهن پرستان و تایلندی شهروندان.

جرقه بود که مجموعه ای از چهار عکس شهرستان skylines که محبوب تایلندی بازیگر Vachirawit چیوا-آری یا روشن (@bbrightvc) را بازتوییت کرد. یکی از skylines شد هنگ کنگ. توییت اشاره کرد fatefully که این عکس گرفته شد در “چهار کشور است.”

چینی پرستان swarmed در حال حاضر حذف صدای جیر جیر که آنها تفسیر به عنوان نشان دادن حمایت برای هنگ کنگ استقلال. اگر چه روشن به سرعت عذرخواهی کرد, تماس خود پاسخ “فکر” های وطن پرست عضو شورای نظارت مدت تصمیم به رفتن بیشتر و حفر به رسانه های اجتماعی تاریخ.

آورده است که آنها را برای روشن را دوست زن Weeraya Sukaram یا Nnevvy (@nvy_weeraya) در توییتر که به اشتراک گذاشته بود یک پست بینی که COVID-19 سرچشمه در ووهان ویروس شناسی آزمایشگاه.

این پرستان نیز کشف یک Instagram پست از سال 2018 در آن Nnevvy در پاسخ به روشن complimenting او را برای “چینی” نگاه های حاکی از این است که او ترجیح داده “سبک تایوان”.

چینی آنلاین میهن پرستان تفسیر Nnevvy نظر به عنوان ضد چین و حرفه ای-تایوانی استقلال و شروع به چرخش Nnevvy با هشتگ #Nnevvy.

در نهایت Nnevvy تا به حال برای محافظت از هر دو Instagram و توییتر حساب.

پلیس آنلاین سخنرانی

پس از سال 2014 دولت چین شده است کنترل سفت کردن بیش از یک در حال حاضر خفه اطلاعات فضا.

غیر از سرزمین اصلی چین پاپ ستاره ها و افراد مشهور دیگر با بهره گیری از موفقیت در بازار چین به طور فزاینده ای انتظار می رود برای ترویج یک تصویر مثبت از چین و یا حداقل همگام با پکن رسمی روایات.

این تاکید کرده است که دیده می شود ستاره ها از هر دو تایوان و هنگ کنگ وادار به اعلام عشق خود را برای چین در سالهای اخیر است.

چینی آنلاین میهن پرستان فراهم کرده اند مهم کمک به دولت در امر سانسور در این تلاش است.

به طور معمول آنها برای پیدا کردن افراد مشهور گفتار است که انحراف از گفتمان رسمی و گزارش آن به مقامات و فراخوان عمومی برای تحریم.

این نوع از گفتار پلیس در حال حاضر تمدید شده است به توییتر با وجود این واقعیت است که این پلت فرم در دسترس است به کاربران اینترنت بدون پروکسی.

برای مثال مدیر کل Houston Rockets Daryl Morey مجموعه آنلاین طوفان سال گذشته زمانی که او توییتی در حمایت از هنگ کنگ ضد استرداد شد.

این توییت به سرعت باعث یک بحران بین چین و آمریکا انجمن ملی بسکتبال (NBA) برای آنها چینی مخاطبان حیاتی بازار است.

Morey مجبور به عذرخواهي شد.

روشن شد بازیگر محبوب در چین پس از تایلندی کمدی رمانتیک 2gether شروع پخش آنلاین وجود دارد.

راضی نیست و تولید یک واکنش در توییتر چینی پرستان گزارش روشن و Nnevvy را به لحاظ سیاسی نادرست سخنرانی در Weibo چین توییتر معادل با 300 میلیون فعال ماهانه کاربران چینی دیگر سیستم عامل.

آنها وجود دارد به نام تحریم از 2gether, در حالی که همچنین بسیج شهروندان چینی به آموزش تایلند کاربران چین یک اصل در Instagram و توییتر.

در زیر یک صدای معمولی چینی patriot پاسخ.

یک کمپین نتیجه معکوس

مقاومت به این کمپین آغاز شد و با توییت از فردی تایلندی شهروندان ارسال تحت #nnevvy برچسب. تم در محدوده COVID-19 چینی با رهبر چین را وینی پیف پیچیده است.

بسیاری از تایلندی شهروندان نیز با اشاره به عدم آزادی اینترنت در چین:

به عنوان چینی پرستان تقبیح فقر در تایلند و تمسخر دولت تایلند در پاسخ به بسیاری از تایلند تحسین آنها را جالب.

چینی پرستان و سپس با توسل به تایپ کردن کلمه های کد از جمله NMSL که به معنی “مادر خود را مرده است” در نظرات به این پست.

تایلندی netizen @بی خوابی ارسال شده یک صفحه کلید تصویر به خنده در دولت چین حمایت مفسران است که شناخته شده به عنوان Wumao (50 سنت):

به عنوان جنگ تشدید شهروندان از هنگ کنگ و تایوان شروع به بسیج در حمایت از تایلند.

اواسط ماه آوریل این همبستگی در بر داشت بیان به عنوان چای شیر داد.

سه هفته ای داد که شروع به عنوان یک پاسخ به گفتار پلیس از سرزمین اصلی چین پرستان در حال حاضر ارائه می دهد و امیدوار کننده پایه برای مبارزه با جنگ دیگر در منطقه است.

یکی اخیر و مداوم چای شیر داد-led کمپین تقویت دادخواست آنلاین علیه چین مکونگ پروژه سد است که گفته می شود ناشی از جدی خشکسالی در ویتنام و لائوس و کامبوج و تایلند است. درخواست بیش از 52,000 امضا از این نشریه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>