Netflix بکشد می بیند بزرگ زیر سود با بینندگان گیر خانه


1سود و افزایش جریان نقدی مثبت تبدیل می شود

Netflix گزارش یک پرش بزرگ در مشترکین به عنوان coronavirus نگه داشته بینندگان خانه در سراسر جهان است.

این شرکت در سه ماهه اول سال جاری درآمد بودند اما درآمد بودند محدود قدرت دلار. این شرکت جریان نقدی موقعیت بهبود یافته به دلیل آن را نمی تواند به صرف پول در برنامه نویسی به این دلیل که ویروس به تعطیل کردن تولید.

جهانی عضویت پرداخت می شود افزایش 15.7 درصد به 182 میلیون و این شرکت گفت: این انتظار می رود که به پرش با 25.6 درصد به بیش از 190 میلیون دلار در سه ماهه دوم.

مرتبط: قسمت جدید از ‘Tiger King’ برای اولین بار با 4.9 M بینندگان

در آمریکا و کانادا تعداد عضویت پرداخت می شود افزایش 2.3 میلیون به 69.97 میلیون.

در آن سهامدار نامه Netflix اشاره کرد که وجود دارد را افزایش می دهد در مشاهده و ثبت نام, اما گفت که دستاوردهای آن می تواند موقتی باشد.

“در Netflix بکشد ما آگاه است که ما خوش شانس به یک سرویس است که حتی بیشتر معنی دار به مردم محدود در خانه و که ما می تواند از راه دور با حداقل اختلال در کوتاه مدت و میان مدت. مانند دیگر خانه سرگرمی خدمات ما شاهد به طور موقت بالاتر مشاهده و افزایش عضویت در رشد” این شرکت اعلام کرد.

“امیدوارم پیشرفت در برابر ویروس اجازه خواهد داد که دولت به آسانسور خانه حبس به زودی. به عنوان اتفاق می افتد که ما انتظار مشاهده و رشد به کاهش است. داخلی ما پیش بینی و هدایت است برای 7.5 میلیون جهانی پرداخت خالص شده در Q2. با توجه به عدم قطعیت در خانه حبس زمان این است که بیشتر حدس و گمان” این شرکت اعلام کرد.

سه ماهه اول درآمد خالص افزایش به $709 میلیون دلار یا $1.57 یک سهم از 344 میلیون دلار یا 76 سنت به اشتراک گذاشتن یک سال پیش.

درآمد رز 27.6 درصد به $5.768 میلیارد دلار است.

حاشیه سود این شرکت افزایش یافت و به 16.6% از 10.2% اما زیر به این شرکت 18 درصد پیش بینی شده است.

Netflix بکشد گفت: جریان نقدی آزاد شد 162 میلیون دلار تبدیل پس از مثبت منفی جریان نقدی از $1.67 میلیارد دلار در سه ماهه چهارم و 460 میلیون دلار در سه ماهه اول سال 2019. این شرکت گفت: جریان نقدی مثبت شد به دلیل هزینه های نقدی در برنامه نویسی کند به دلیل خاموش شدن تولید با توجه به کوروناویروس. خاموش خواهد شد و منجر به انتشار برخی از عناوین به تعویق افتاد. این شرکت انتظار دارد که این تاخیر به حدود یک چهارم.

این شرکت گفت: این شرکت انتظار دارد که جریان نقدی منفی کمتر از $1 میلیارد دلار در سال جاری در مقایسه با $2.5 میلیارد دلار به 3.3 میلیارد دلار آن را به حال شده است در انتظار. “شده است وجود دارد هیچ تغییر مواد به کلی ما جدول زمانی برای رسیدن به سازگار سالانه مثبت بنیاد سینمایی فارابی و ما معتقدیم که 2019 هنوز هم نشان دهنده اوج در ما سالانه بنیاد سینمایی فارابی کسری” این شرکت اعلام کرد.

Netflix بکشد گفت: برخی از مشترکین رشد لازم دیدم در این سه ماهه ممکن است در نتیجه رشد در آینده محله به عنوان stay-at-home قوانین و آرامش در سطح جهان است.

“به طور مستقیم به کسی که نمی عضویت Netflix در طول حبس است به احتمال زیاد برای پیوستن به زودی پس از حبس” این شرکت اعلام کرد.

Netflix بکشد گفت: این مراحل را برای تقویت آن مشتری پشتیبانی عملیات و قرض دادن یک دست به تولید جامعه در طول بحران.

“در پشتیبانی از مشتری طرف ما در حال حاضر ثابت بسیاری از ما کار از خانه چالش است. علاوه بر آن ما گرفته شده بر روی یکی دیگر از 2,000 عوامل (همه کار از راه دور) بنابراین سطح خدمات مشتری ما هستند تقریبا به طور کامل ترمیم شده با وجود افزایش تقاضا” این شرکت اعلام کرد.

“وقتی که می آید به تولید تقریبا تمام فیلمبرداری در حال حاضر متوقف شده است در سطح جهان به جز چند کشور مانند کره و ایسلند. این است ویرانگر برای میلیونها نفر از کارگران در تلویزیون و سینما – برق مو و آرایش هنرمندان, نجاران و رانندگان که اغلب پرداخت دستمزد و کار پروژه-به-پروژه” این شرکت اعلام کرد.

در ماه مارس این شرکت ایجاد 100 میلیون دلار به صندوق کمک به کارگران در Netflix بکشد محصولات. آن گفت: خدمه در حال پرداخت حدود هفت هفته تا زمانی که دولت امنیت شبکه پرداخت و پا زدن در.

“علاوه بر این ما در حال اهدای 30 میلیون دلار به اشخاص ثالث و غیر انتفاعی ارائه کمک های اضطراری به خارج از کار خدمه و بازیگران در سراسر گسترده تر تلویزیون و صنعت فیلم سازی در کشور که در آن ما یک تولید بزرگ پایه. این شامل کمک های مالی از $1 میلیون نفر هر یک به SAG-AFTRA بنیاد COVID-19 فاجعه صندوق تصویر متحرک و تلویزیون صندوق و بازیگران صندوق کمک های اضطراری در آمریکا و 1 میلیون دلار بین کنفدراسیون فوتبال آسیا و Fondation des هنرمندان در کانادا” این شرکت اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>