مدیر عامل Netflix Reed Hastings اهدا $120 میلیون دلار به تاریخی سیاه و سفید کالج

در میان خواستار تجدید نژادی عدالت تلاش و حمایت بیشتر برای جوامع و سازمان های Netflix اجرایی Reed Hastings گفت: او اهدا خواهد شد $120 میلیون به یونایتد نگرو کالج صندوق و دو تاریخی سیاه و سفید کالج ها.

هیستینگز گفت که او و همسرش پتی Quillin را اهدا $40 میلیون هر کدام به UNCF Morehouse کالج و کالج اسپلمن گشت که هر دو واقع در آتلانتا. هیستینگز ساخته اهدای اطلاعیه در مصاحبه روز شنبه با CNBC.

“ما می خواهیم برای کمک به جلب توجه به HBCUs به آنها بخشی از راه حل برای امریکا و برای کودکان به آرزوی,” هیستینگز گفت. Netflix بکشد مدیر عامل و بنیانگذار شرکت گفت که او نقل مکان کرد به تعهد مالی پس از دیدن اعتراضات و شورش است که فوران در سراسر ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید در دست یک پلیس مینیاپولیس است.

“وجود دارد بسیاری از مکان های خوب برای اهدای اما (HBCUs) در 150 سال فوق العاده انعطاف پذیر تولید شگفت انگیز تعدادی از فارغ التحصیلان” هیستینگز گفت. “مقدار تراژدی که واقعا ما را به تمرکز و بگو: بیایید چیزی را در حال حاضر خواهد شد که حمایت از این موسسات بزرگ و به مردم برخی از حس امید.'”

هیستینگز دارای یک تاریخچه از نظر مالی حمایت از برنامه های آموزشی از جمله KIPP شبکه ای از مدارس که بیشتر در خدمت کم درآمد سیاه پوست و لاتین در جوامع است. هیستینگز علاقه به ارائه پشتیبانی به HBCUs شده توسط UNCF مدیر عامل شرکت مایکل Lomax که در KIPP هیئت مدیره با هیستینگز.

در اوایل این ماه, Hastings, اهدا $1 میلیون به پلیس سهام یک سازمان اختصاص داده شده به اصلاح پلیس و مارس در هیستینگز و همسر خود را اهدا 30 میلیون دلار به Gavi, یک سازمان است که با پشتیبانی از واکسیناسیون تلاش در سراسر جهان است.

Spelman کالج, رئیس جمهور دکتر مری اشمیت کمپبل پیوست در این مصاحبه گفت که هیستینگز’ اهدای کمک خواهد کرد با “آموزش در سطح بالایی از دانش آموزانی که نیاز به منابع بیشتر است.” کمپبل گفت: 48 درصد از Spelman آموزان و 60 درصد از دانش آموزان در Morehouse واجد شرایط برای پل کمک های مالی است که کمک هزینه فدرال برنامه طراحی شده برای ارائه کمک های مالی برای دانش آموزان کم درآمد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>