نتانیاهو از رقبای چشم معامله برای تشکیل دولت

توسط Josef Federman | آسوشیتد پرس

اورشلیم — بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رئیس رقیب روز دوشنبه گفت که او موافقت کرده است که با کوچکتر به کار با هم برای تشکیل یک دولت جدید زیر ملی انتخابات هفته گذشته است.

اعلام توسط Benny Gantz, رهبر, آبی و سفید, پارتی, برخورد, جدید شکست به نتانیاهو به عنوان او در تلاش برای حفظ قدرت جلوتر از آینده خود را محاکمه به اتهام فساد مالی.در یک بیانیه Gantz گفت که او تا به حال یک جلسه خوب با آویگدور لیبرمن رهبر کوچک Yisrael Beitenu ،

“ما در مورد پرسش از اصل اساسی و مشخص است که ما با هم کار خواهد کرد به جمع آوری یک دولت که جلو و اسرائیل برای خروج از بن بست سیاسی و آگهی های چهارمین دور از انتخابات” Gantz گفت.

در هفته گذشته انتخابات اسرائیل سوم در کمتر از یک سال و نتانیاهو و حزب لیکود به عنوان بزرگترین حزب. اما با کوچکتر مذهبی و ملی متحدان او امن تنها 58 کرسی در پارلمان سه کوتاه مورد نیاز اکثریت 61 صندلی مورد نیاز برای تشکیل یک دولت جدید است.

نتانیاهو مخالفان به رهبری Gantz کنترل اکثریت کرسی است. اما فراتر از خود را به اشتراک گذاشته دشمنی نسبت به نتانیاهو وجود اختلافات عمیق بین این احزاب که شامل لیبرمن سکولار و ملی گرایان افراطی حزب و رهبری مشترک لیست.

Gantz اعلام با لیبرمن مشخص شده یک گام به سوی وحدت کسانی که ضد نتانیاهو نیروهای هر چند هنوز معلوم نیست که آیا آنها می تواند رسیدن به یک توافق نهایی بسیار کمتر از یک معامله با سیاستمداران است. لیبرمن در گذشته مارک عرب و رهبران سیاسی به عنوان تروریست هواداران.

“ما همچنان به بحث در مورد جزئیات تدوین مشترک ما و اهداف و حرکت رو به جلو” Gantz گفت.

در مبارزات انتخاباتی Gantz کرده بود رد کرد و با همکاری مشترک لیست که حمایت ریشه در المقدس. اما پس از یک کبودی کمپین مشخص می شود تند و زننده حمله شخصی از نتانیاهو و عملیاتی و ترس بیشتر بن بست اگر کشور مجبور است به یکی دیگر از انتخابات Gantz وارونه شده است و البته در سمت چپ درب باز است.

پس از دیدار با لیبرمن Gantz صحبت Ayman عوده رهبر مشترک لیست و دیگر سران عرب سیاستمداران است. “Gantz تکرار تعهد خود برای تشکیل دولتی که همه در خدمت اسرائیل شهروندان یهودیان و اعراب به طور یکسان” حزب او گفت:.

نتانیاهو از جان گذشته است به باقی می ماند به عنوان نخست وزیر به عنوان او آماده برای رفتن به دادگاه در 17 مارس است.

او شده است به اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه در ارتباط با یک سری از رسوایی که شامل پذیرش هدایای گران قیمت از دوستان ثروتمند و ارائه ارز به نفع قدرتمند با رسانه های مقتدر. طولانی-حکم رهبر اسرائیل را انکار هر گونه خطا.

نتانیاهو وکلا درخواست تاخیر در شروع دادگاه گفت: آنها نیاز به زمان بیشتری برای بررسی مدارک و شواهد. دادستان روز دوشنبه گفت که آنها در مخالفت با هر گونه تاخیر.

اسرائیل رئیس جمهور رئوبن ریولین باید تصمیم هفته آینده که برای انتخاب به عنوان نخست وزیر.

رئیس جمهور به طور معمول انتخاب نامزد او بداند تا بهترین شانس را برای تشکیل ائتلاف حاکم. که معمولا رهبر بزرگترین حزب در این مورد آغاز به کار کرد. اما اگر او معتقد است Gantz به شانس او می تواند این نظامی سابق رئیس اول کرک در cobbling با هم ائتلاف کنند.

حمایت از لیبرمن را افزایش می دهد Gantz شانس موفقیت است.

لیبرمن سابق نتانیاهو متحد که تبدیل به یک رقیب سختی که به نظر می رسد خم در سرنگونی او مربی سابق.

لیبرمن ابراز حمایت از لایحه جدید که ممنوعیت یک متهم سیاستمدار مانند نتانیاهو از تشکیل یک دولت جدید پس از انتخابات. اگر این قانون می گذرد, آن می تواند در نهایت نتانیاهو حرفه ای.

نتانیاهو ئی اصرار او برنده هفته گذشته انتخابات و مخالفان خود را متهم به تلاش برای “سرقت انتخابات” با هماهنگی با رهبری احزاب ادعا کرد او خصمانه نسبت به دولت است. هفته گذشته نتانیاهو گفت: به لیست مشترک حتی نمی باید بود “بخشی از معادله” از اسرائیل و سیاست های انتخاباتی, طراحی جدید اتهام تحریک و نژادپرستی از مخالفان خود را.

“من به شما قول می دهم من قصد ندارم در هر نقطه” نتانیاهو گفت: بیش از آخر هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر