نپالی کاریکاتوریست نشان دادن این کشور COVID-19 بحران

مردم محلی مانع شدن محل خود در Lamahi غربی نپال به شدت مستند های اعمال شده توسط دولت برای محدود کردن گسترش Coronavirus. عکس از Vivek Chaudhary. با اجازه استفاده می شود.

از مارس 24, نپال شده است تحت سراسر کشور مستند به معنای گذشته تا مارس 27. همانطور که در بسیاری از کشورهای COVID-19 شیوع افشای نابرابری اجتماعی و آزمایش ظرفیت دولت زیرساخت ها است.

به عنوان تمام جنبش زمین به توقف یمن در حال مواجه شدن با تغییرات عظیم به زندگی روزانه خود را.

برخی از این خدمات عبارتند از: انبوهی از مردم مجبور به ترک دره کاتماندو برای روستاهای خود در پا, آموزش آنلاین و کسب و کار آنلاین در حال افزایش اتهامات علیه خشونت پلیس در حالی که برای خرید ملزومات در میان بسیاری دیگر.

در پاسخ نپالی کاریکاتوریست ها با استفاده از طنز و کمدی را به منظور جلب توجه به هشدار دهنده مسائل اجتماعی و همچنین زندگی روزمره است.

راجش KC یک کاتماندو-بر اساس کاریکاتوریست سیاسی اظهار نظر در گزارش پلیس سرکوب را نشان می دهد شهروندان گفته در نقض مستند اقدامات است. پرسنل امنیتی در کارتون می گوید: “من کشته شدن 5 کرور [1 کرور = 10 میلیون] coronavirus در پشت او است.”

راه هایی برای کشتن ویروس

به عنوان دولت در پاسخ به انتقادات در مورد آن, ویروس, پاسخ, در, رسانه های اجتماعی, KC نوشته شده این کارتون به نمایندگی از نپال دولت مبارزه با کانال های رسانه های اجتماعی.

ربیع Mishra, یک کاریکاتوریست با خروجی اخبار نیا Patrika روزانه نشان داده شده گلایه از پایین دستمزد کارگران بازگشت به روستاهای خود در پا بعد از وسایل نقلیه ممنوع شد در بزرگراه ها. او می افزاید: یک خط توسط خواننده و فعال اجتماعی JB Tuhure.

یک بار دیگر
“خالی از سکنه است که این کشور برای بوردو (1 لاک = 100,000),
اما بهشت برای تعداد انگشت شماری.
– JB Tuhure

باسو Kshitiz یک کاریکاتوریست و هنرمند با آناپورنا پست با انتقاد از دولت نپال در پاسخ به این ویروس توسط نقشه کشی سه wise monkeys who see no evil, hear no evil و صحبت از هیچ شیطانی.

حباب سخنرانی 1: دولت ما سرگردان در راه است.
سخنرانی حباب 2: دولت ما نمی هر گونه مواد تسکین.
حباب سخنرانی 3: دولت, آدرس های عمومی شکایت.

Kshitiz نیز در نظر مردم بودند که با انجام کار امداد به منظور رسیدن به یک عکاسی از خود:

تاج امداد توزیع مراسم!!!

رابین Sayami یک کاریکاتوریست با خروجی اخبار Nagarik نشان می دهد سه مرد با چمدان های پر از پول رشوه سمت Singha Durbar اداری راس نپال.

نسبت به Singha Durbar [حفظ] فاصله اجتماعی!

Rabindra Manandhar یک کاریکاتوریست با نپال مجله طول می کشد یک تطبیق در اطلاعات غلط بودن گسترش رسانه های هندی که مدعی است که یک گروه از coronavirus آلوده به مسلمانان در تلاش بودند برای ورود به هند از نپال.

[گویند] این همان چیزی است که اتفاق می افتد در محله.

Abin Shrestha, یک کاریکاتوریست با خروجی اخبار Kantipur, pokes در انواع خاصی از مردان که lazily صرف روز خود را در خانه در حالی که شکایت در مورد مستند.

مستند خاطرات…
بالا بلوک (از چپ به راست):
1. پسر من یک لیوان آب گرم! – از (خود) دختر در قانون!
2. آشپزخانه بسیار کثیف! – از (خود) دختر در قانون!
3. پدر تلویزیون کار نمی کند! – از (خود) مامان!
پایین بلوک (از چپ به راست):
1. پدر این به چه معنی است ؟ – از (خود) مامان!
2. سلام گوش دادن! – اوه تلفن من زنگ زدن!
3. سلام! وجود دارد هیچ کار دوست من! آن را خسته کننده این مستند!

و در نهایت در یک داغدار نقد از دولت نپال در پاسخ به این ویروس Shrestha نوشته شده در سرمقاله کارتون به تصویر می کشد جان شهروندان تبدیل شده دور:

سرمقاله کارتون توسط @abinshrestha منتشر شده در Kantipur در روز دوشنبه.

مرد ضربه زدن بر روی درب: “دولت! دولت!!”
صدا از داخل درب: “وجود دارد مستند! می تونم!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>