نپال به تعویق انداختن رویدادهای بین المللی به عنوان ترس از COVID-19 تشدید

8 حقوق بشر از جشنواره بین المللی فیلم, پوستر. حسن نیت ارائه میدهد: حقوق بشر, مرکز فیلم. با اجازه استفاده می شود.

به عنوان ترس در مورد COVID-19 همچنان به گرفتن جهان بسیاری از کشورها گرفته اند اقدامات پیشگیرانه با لغو رویدادها و گردهمایی. نپال آخرین کشور به موضوع درخواست تجدید نظر به برگزاری هر بزرگ و جلسات و کنفرانس ها و جشنواره ها و سایر رویدادهای با در نظر گرفتن این خطر ممکن است از یک COVID-19 شیوع در کشور است.

در پاسخ دهندگان از رویدادهای مهم از صنعت فیلم به ورزش توافق کرده اند که برای به تعویق انداختن یا لغو خود را مدتها در انتظار برنامه های.

اولین مورد از COVID-19 شناسایی شد در یک نپالی بازگشت از چین در 23 ژانویه بود اما او پس از مرخص وضعیت او بهبود یافته است. با توجه به وزارت بهداشت و درمان و جمعیت که از 6 مارس 437 نمونه از بیماران تست شد و 436 آمد منفی یکی مثبت مورد نیاز در حال حاضر در حال بهبود از ویروس. اما همانطور که در 8 مارس, 441 نمونه مورد آزمایش قرار گرفتند اما همه آزمایش منفی است.

در حالی که نپال عفونت اعداد هنوز هم نسبتا کم تاثیر جهانی COVID-19 شیوع پیش بینی شده است که بسیار جدی و اثرات آن بر اقتصاد است. با توجه به ADB تحلیل وقوع خواهد رسید تقریبا در هر بخش از نپالی اقتصاد با بسیاری از ترس است که تولید ناخالص داخلی این کشور ممکن است کوچک 0.04-0.13 درصد است.

بین المللی برنامه های در متوقف

8 نپال حقوق بشر از جشنواره بین المللی فیلم (NHRIFF) که برنامه ریزی شده بود به لگد کردن در 4 مارس سال 2020 یکی از رویدادهای بین المللی است که تصمیم گرفته است به افتخار نپالی دولت تجدید نظر شود.

هر سال, حقوق بشر, مرکز فیلم (HRFC) به ارمغان می آورد با هم حقوق بشر فیلمسازان و فعالان حقوق بشر از سراسر جهان به نمایش فیلم های خود را و بحث در مسائل مربوط به حقوق بشر. در این سال 84 فیلم از 32 کشور بودند انتخاب شده برای نمایش در این جشنواره است. به همین ترتیب 22 فیلمسازان از 17 کشور شد سفر به نپال برای شرکت در این جشنواره است. در حالی که آماده سازی و تبلیغات از این جشنواره شد و در حال انجام این مرکز اعلام کرد تعویق در 2 آوریل تا اطلاع ثانوی.

در یک بیانیه مطبوعاتی مدیر اجرایی, حقوق بشر, مرکز فیلم و نپال حقوق بشر از جشنواره بین المللی فیلم مدیر Pandav Khatri گفت:

HRFC را اعلام تاریخ بعدی از جشنواره هنگامی که وضعیت تحت کنترل است. همان فیلم در حال حاضر انتخاب شده برای این جشنواره به نمایش در خواهند آمد و در تاریخ آینده بیش از حد. HRFC معذرت خواهی برای ناراحتی ناشی از ملی و بین المللی فیلمسازان شرکت کنندگان و مخاطبان حامیان حامیان و دیگران با توجه به این لغو این جشنواره است.

پخرا جشنواره بین المللی فیلم های ارتباطی مواد. حسن نیت ارائه میدهد: پخرا فیلم جامعه است. با اجازه استفاده می شود.

در پخرا جشنواره بین المللی فیلم سال 2020 برنامه ریزی شده برای شروع در 14 مارس نیز به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی. سازمان هر سال در توریستی شهر Pokhara نسخه چهارم از دو روز جشنواره بود که برگزار شد از 14-15 آوریل. سی و پنج فیلم از بیست و دو کشور برنامه ریزی شده برای نمایش در جشنواره و پنج بین المللی فیلمسازان و هشت نپالی فیلمسازان بودند برای حضور در. در یک بیانیه مطبوعاتی Jitesh Pradhan رئیس پخرا فیلم جامعه گفت: تاریخ جدید خواهد بود اعلام کرد که این وضعیت می آید تحت کنترل است.

علاوه بر این بسیار در انتظار اورست لیگ برتر کریکت T20 ثروت باد اورده که مشهور بین المللی بازیکنان بودند به شرکت بود نیز به تعویق افتاد.

دولت نپال رویداد پخارا Sambaad برنامه ریزی برای 2 تا 4 مارس سال 2020 نیز به تعویق افتاد با توجه به این خطر ممکن است از COVID-19. دولت برنامه ریزی شده بود که multistakeholder جهانی گفت و گو در موضوع “تغییر آب و هوا کوه و آینده بشریت” با تمرکز به طور عمده در اثرات تغییر آب و هوا است که نپال و تعدادی از کشورهای دیگر در سراسر جهان روبرو هستند. پس از سازمان بهداشت جهانی (WHO) ذکر شده نپال به عنوان یکی از کشورهای در معرض خطر بالا برای یک رمان coronavirus شیوع دولت نپال تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن این رویداد بین المللی که در آن بسیاری از سیاستمداران دانشگاه و نمایندگان سازمان های بین المللی برنامه ریزی شده بود شرکت کنند.

دولت نپال همچنین تصمیم گرفت برای جلوگیری از صدور در بدو ورود ویزا به اتباع خارجی ورود از پنج کشور به شدت تحت تاثیر COVID-19 شیوع یعنی چین و کره جنوبی و ژاپن و ایران و ایتالیا. آنها در ادامه به گسترش لیست در 9 مارس سال 2020 شامل فرانسه و آلمان و اسپانیا.

دولت همچنین تصمیم گرفت برای انجام اسکن برای COVID-19 در 37 مرز نقاط ورود همراه نپال-هند مرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>