نیاز به یک فرار ؟ سفر به دنیای مجازی گوگل, فرهنگ و هنر

تصور کنید این …

شما در پاریس غرق شدن خود را در آثار رنوار مونه و مانه تحت Musée d’orsay را افزایش نورگیرهای. دقیقه بعد شما باطله یک کامپیوتر تولید شده پنگوئن و مصرف در, براق, به حالت تعلیق در هواپیما در موزه ملی هوا و فضای موزه است. سپس پستی بازگشت به فرانسه برای یک تور با راهنما از طریق 36,000 سال هنر غار Chauvet با بازیگر دیزی ریدلی.

هیچ Jedi مهارت های مورد نیاز است. نه تنها این, اما شما گرفته شده این سفر به صورت رایگان و بدون نیاز به بلند شدن از صندلی و یا از لباس خواب خود را.

مطمئن COVID-19 تا ما قفل شده در داخل خانه های ما. اما همهجانبه فناوری آزاد است ما عملا به سفر به جهان از خانه. همه شما باید انجام دهید این است راه اندازی گوگل, فرهنگ و هنر سایت و یا دانلود نرم افزار — همکاری بین کوه مشاهده فن آوری های غول پیکر و بیش از 2000 نفر از موزه ها و سازمان های فرهنگی در سراسر جهان — و شروع به کاوش مجازی, گالری تصویری, تورهای تعاملی بازی و سرگرمی آن را ارائه کرده است.

در اینجا فقط چند راه برای بازی.

کشف Mauritshuis هلند

هلندی عصر طلایی در انتظار در سالن از Mauritshuis موزه هنر در لاهه. برای ورود به یک موزه کلیک کنید و یا شیر روی پنل که خانه های مجازی گالری در 80 کشور و سپس با کلیک بر روی Mauritshuis گزینه — و یا استفاده از ویژگی های جستجو در وب سایت. سپس با کلیک بر روی کمی نارنجی در گوشه سمت راست برای شروع مجازی تور پیاده روی. (او را به نام Pegman مشاهده فرم خرید.)

من “وارد” شیشه درب ورودی بزرگ, مشتاق برای دیدن یوهانس ورمیر را 1665 پرتره از “دختری با گوشواره مروارید” — یک کلاسیک کار من فقط دیده می شود به تصویر کشیده شده و یا مورد بحث در فرهنگ عامه است. چیزی فروتنی در مورد دیدن یک متعالی قطعه از هنر در موزه متن: آن نشسته سنگر توسط یک حصار چوبی, ساندویچ بین دو کمی کوچکتر با این نسخهها کار در یک طلاکاری لوستر-اتاق روشن. در سراسر راه است ورمیر را “از دلفت.”

به موزه موزه مائریتشویس در لاهه هلند است که به نقاشی از عصر طلایی هلندی. (گتی ایماژ)

این عمارت که خانه های این صمیمی موزه ارائه می دهد پیچ و خم بی پایان از رنگ های غنی و اتاق های کوچک است. تقریبا در هر اتاق شومینه وقفه قاب نمایش Rembrandt van Rijn, Frans Hals و Paulus پاتر را کار می کند. اگر شما به دنبال بزرگ و در عین حال دنج, هنر, تجربه, اجازه دهید خود را از دست داد اینجا.

اما بیشتر وجود دارد: گرفتن یک نگاه اجمالی از رامبراند را “بازگشت ولخرج” در روسیه دولت موزه هرمیتاژ در سن پترزبورگ. زل زل نگاه کردن در فریدا کالو و دیگو ریورا را با این نسخهها کار در the16th-قرن سنگ ساختمان است که خانه موزه دولورس Olmedo در مکزیکو سیتی. و اتمام “اکتشافات بزرگ از تلسکوپ فضایی هابل” و “حیرت انگیز مناظر در زحل” ناسا مجموعه از آنلاین نمایشگاه.

روسیه معروف موزه هرمیتاژ در سن پترزبورگ دارای برخی از معروف ترین آثار هنری در جهان است. (گتی ایماژ)

خصوصی, هنر, تورهای در تورین

اگر خود را مدیریت موزه مجازی تور طول می کشد بیش از حد تلاش شخصی خود تدریس منجر راه با یک تور خصوصی تورین را در موزه هنرهای معاصر. خصوصی که فقط شما کارشناس هنر ریکاردو Passoni و یک مدیر — پس از ساعت ها وقتی که در این موزه به روی عموم بسته است.

Passoni پیاده ما از طریق جادار و مدرن سالن که نمایشگاه هنر ایتالیایی از قرن 18 به روز در حال حاضر. اولین توقف: Passoni مورد علاقه گوشه ای که در آن Georgio De Chirico را 1931 کار “استحمام کننده در آفتاب (Ariadne رها)” آویزان است. فقط چند قدم دور نشسته Arturo مارتینی را 1936 “نشسته-مرد جوان” مجسمه سازی. سپس تور جهش به 1950s که هنرمندان ایتالیایی از جمله Lucio Fontana به دنبال تعریف دوباره قدرت از مجسمه در آثار مانند “Spacial مفهوم” یک سوراخ, روشن, زرد, آهن, دایره.

اما بیشتر وجود دارد: خصوصی داران نیز خواهد شد شما را از طریق پاریس,’ موزه Nissim د Camondo, خانه موزه ای از هنرهای تزئینی — مبلمان و دکور — که مانند یک پورتال زمان. به نظر می رسد دقیقا به عنوان آن را در قرن 18.

اهل تفریح و بازی برنامه های هنری

این برنامه نه تنها شما را در تور است. وجود دارد یک “بازی با هنر خود را با استفاده از تلفن” شاخص که تبدیل نقاشی به تجربه های تعاملی.

Warning: “به نوبه خود همه چیز را در اطراف شما به هنر” از ویژگی های است که نه تنها سرگرم کننده اما بسیار اعتیاد آور است. من صرف راه بیش از حد زمان تبدیل عکس به آثار مختلف هنری. یک عکس از گربه من شد یک گربه سانان نسخه از ادوارد مونک را “جیغ.” و آریزونا غروب آفتاب از آخرین سفر من رو به کلود مونه “Ninfee رزا” فیلتر تبدیل آن به نرم waterlily سایه.

اما بیشتر وجود دارد: ها عکاسی از خود به “پیدا کردن که آثار هنری به نظر می رسد مانند شما” ویژگی و برنامه خود را پیدا کنید, هنری, کارتون, هنتای, مانگا در یک نقاشی معروف. من ظاهرا شبیه “پرتره همسر کاپیتان باریوس” یک نقاشی توسط Pedro Ruiz گونزالس که آویزان در اسپانیا Museo دل گرکو در تولدو.

یک “گوتیک آمریکایی” scavenger hunt

شما در پایین مراحل سنگ از موسسه هنر شیکاگو آماده به شکار کردن اعطای چوب کلاسیک نقاشی در این حیله گر شکار لاشخور که چند وظایف شمع تا. ما نیز به دنبال خوان سانچز Cotán است “هنوز هم زندگی را با بازی مرغان” گوستاو Caillebotte “در خیابان های پاریس; روز بارانی” و ژرژ سورا “یکشنبه در لا گراند Jatte.”

شکار سپور plops شما به هر یک از اتاق های این موزه که در آن شما می توانید تا زمانی که شما پیدا کردن یکی از قطعات. آن را پیدا کنید و شما پاداش با یک تجزیه و تحلیل دقیق از هنر. Caillebotte را 1877 کار به تصویر می کشد پاریس قدم زدن زن و شوهر با یک چتر برای مثال نشان می دهد شیفتگی خود را با یک تکنولوژی نوظهور میگه: عکاسی. و چوب 1930 تصویر آمریکا به عنوان گفت: از طریق یک کشاورز و دخترش — که در آن “پر سر و صدا نگاه مرد” به ما گفتهاند که “همسان است با تیز امتیاز خود را شانه.”

اما بیشتر وجود دارد: نگاه Hokusai را “موج بزرگ در سواحل Kanagawa” در توکیو موزه ملی و یا پیگیری کردن سنگ روزتا در موزه بریتانیا در لندن است.

چه چیز دیگری ؟

این لیست نیست حتی شروع به لمس سطح. هنر و فرهنگ تیم آپلود تجارب جدید در هر روز ، در میان آنها: تورهای مجازی از شهرستانها ظریف, کتابخانه, سینما, مکان, فرهنگ آزمونها و عبور بازی.

این محل مناسب برای امن فرار کنند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>