دنویل — نبرد برای دنویل رای دهندگان بیش از این سرنوشت 69-پروژه خانه در نزدیکی Mount Diablo مشخص شده است تلفظ هزینه های کمپین با حامیان و مخالفان racking تا حدود 600,000 در هزینه های به روز با توجه به صورتهای مالی.

هر دو طرف در حال گزارش در مجموع $599,819.77 در مبارزات انتخاباتی هزینه از 2019 از طریق Jan. 18 در اندازه گیری Y در مارس 3 رای گیری.

علاوه بر این طرفداران مگی تگزاس حفظ پروژه را outspent مخالفت با بیش از 15 به 1 نسبت به صورتهای مالی با ثبت شهر دانویل نشان می دهد.

بله در Y ائتلاف که توصیف خود را به عنوان Danville, محیط زیست و رهبران جامعه با منابع مالی عمده ای از پروژه توسعه دهنده Davidon خانه سپری کرده است در مجموع $567,574.14 از Jan. 1, 2019 از طریق Jan. 18 از این سال است. بله در Y ائتلاف گزارش موجودی نقدی از $66,303 به عنوان Jan. 18.

دانویل فضای باز و کمیته ای هیچ در Y گروهی سپری کرده است در مجموع $32,245.63 از 1 ژوئیه سال 2019 به Jan. 18. این گزارش موجودی نقدی از $28,740.41 عنوان Jan. 18.

در جدا مالی سهم سوابق بله در Y ائتلاف دریافت در مجموع $400,000 از Davidon خانه — $150,000 on Jan. 28, $100,000 در دسامبر. 26, 2019 و 150.000 دلار در دسامبر. 6, 2019 با توجه به براده با اسلامیایران ،

“در شرایط مربوطه مبارزات هزینه های Davidon سرمایه گذاری حداقل $475,000 در یک تلاش گسترده برای خرید نتایج گفت:” باب Nealis از Danville, فضای باز, کمیته یک ایمیل به بیانیه. “ما متقاعد شده این تلاش برای پایمال کردن دنویل رای دهندگان با علامت در فضای باز, رنگارنگ, mailers که در حال ظاهر شدن در صندوق های پستی در نزدیک به یک هفته رای و استخراج مستقیم حمایت از شهردار کارن پله (فقط برای مقاصد شناسایی) در mailers و تاون هال گوشی ارائه خواهد شد و نتیجه معکوس بر روی آنها. دنویل رای دهندگان را از طریق دیدن این تلاش و رای به حفظ شهر کوچک ما فضای ساکنان محلی قدردانی میکنیم.”

تلاش برای رسیدن به بله در Y ائتلاف موفق شدند.

این پروژه پیشنهاد شده توسط Davidon خانه از نهر گردو خواهد ساخت 69 خانه در 29 هکتار از 410 هکتار پروژه — یا 7 درصد از زمین کردن دیابلو جاده ها است. باقی مانده از اموال خواهد بود فضای باز با دو مایل از مسیرهای پیاده روی.

مسکن و توسعه — که شده است در آثار پس از 2011 — برای اولین بار تایید شده توسط دنویل شورای شهر در جولای 2 — از جمله پشتیبانی از پله که در نبود شهردار در آن زمان و کسانی که رای دادند برای این پروژه است. در تصمیم خود Danville, اعضای شورا به اتفاق آرا رای داده 5-0 و ستایش نفع صدها هکتار از فضای باز.

در علاوه بر این به Danville, شورای شهر, اندازه, Y حمایت کنترا کوستا سرپرست Candace Anderson; East Bay منطقه ای پارک های منطقه; ست Adams حفاظت از زمین مدیر برای سازمان های غیر انتفاعی ذخیره Mount Diablo; و دوچرخه از جمله Mount Diablo, دوچرخه سواران, دوچرخه شرق خلیج و دوبلین بر اساس دره سخنگویان باشگاه دوچرخه.

“این پروژه سازگار با شهر طرح کلی” گفت: Danville عضو شورای رابرت Storer پس از جولای 2, جلسه, زمانی که او شهردار بود. او اشاره کرد که این پروژه خواستار حفظ بیش از 93 درصد از 410 هکتار ملک برای باز کردن فضا و مسیرهای پیاده روی.

اما دنویل فضای باز کمیته همچنان به مخالفت با این پروژه به دلیل این ادعا آن است که در اصل همان پروژه مصوب شورا در سال 2013 بود که موضوع طرح دعوی در دادگاه که به پایان رسید تا rescinding شورا تصویب. این شهر دستور داده شد به ازنو آن اثرات زیست محیطی گزارش به آدرس ایمنی دوچرخه اثرات.

این کمیته معتقد است که ایمنی دوچرخه مشکلات باقی می ماند و با هیچ بهبود تراکم ترافیک در این منطقه شده است خطاب و که این پروژه را شامل نمی شود پارک ها و یا فضای باز. آن را نیز می گوید این شهر دور زدن رای عمومی مورد نیاز برای تغییر کشاورزی فضای باز استفاده از اراضی مسکونی با استفاده از.

اما یک اسایش خواهد بود اعطا شده برای یک دختر 8 پا گسترده دنباله هموار خواهد کرد که به صورت موازی به دیابلو جاده و خواهد بود برای هر دو دوچرخه سواران و عابران با توجه به Danville, ریز شهر David Crompton. این شهر دارای بودجه دنباله در آن سرمایه در پروژه های بهبود Crompton گفت.

دوچرخه سوار Al Kalin رئیس جمهور از Mount Diablo دوچرخه سواران و رئیس دنویل دوچرخه کمیته مشورتی گفت: گروه تایید مگی حفظ پروژه. او گفت سازمان موافقت با دوچرخه دیگر گروه ها از جمله دوچرخه شرق خلیج و دره سخنگویان باشگاه دوچرخه دوبلین “که جامعه دوچرخه سواری و رانندگان را بهره مند از این سابقه.”

Adams, صرفه جویی در کوه دیابلو ستایش این پروژه در جولای 2, 2019, جلسه شورای.

“این بوده است مدت زمان طولانی آینده” آدامز گفت. “وجود ندارد بسیاری از پروژه های که ذخیره Mount Diablo در واقع پشتیبانی می کند اما حفاظت از مزایای این یکی عالی. این یکی از بالاترین ارزش حفاظت مبادلات است که ما دیده ایم در هر پروژه در شهرستان کنترا کوستا ایالت. دنویل تا به حال فوق العاده با ملاحظه روند در رفتن را از طریق آن ملاحظات در این پروژه ما حمایت معاوضه.”

Jed مگی ملک صاحب مگی انزال ابراز حمایت خود را از این پروژه در جولای 2 2019 نشست. و او انتظار می رود مخالفت با این پروژه را ادامه دهد.

“این NIMBYs باید همه تبدیل به موز — که مخفف ‘ساخت مطلقا هیچ چیزی در هر نقطه در نزدیکی کسی’ ” مگی گفت.

دانویل فضای باز کمیته شروع به گردش رفراندوم دادخواست جولای 17, یک روز پس از این شورا به طور رسمی تصویب پروژه و جمع آوری امضا به اندازه کافی به نیروی یک همه پرسی در پروژه های مسکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر