نزدیک به 30 درصد از آمریکایی ها بر این باورند coronavirus ساخته شده در آزمایشگاه نظرسنجی پیو نشان می دهد

توسط Scottie اندرو | ایسنا

با وجود شواهد از کارشناسان بیماری های عفونی نشان می دهد در غیر این صورت نزدیک به 30 درصد از آمریکایی ها در یک نظرسنجی پیو گفت: آنها بر این باورند که رمان coronavirus به احتمال زیاد ایجاد شده در آزمایشگاه.

آخرین نظرسنجی از افکار عمومی در واقع مخزن را نشان می دهد که اطلاعات غلط در اطراف این ویروس هنوز هم پادشاه است و حتی به عنوان واقعیت چکرز و مقامات بهداشت عمومی کار با عصبانیت به برطرف کردن آن و صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند.

در مجموع 23 درصد از بزرگسالان نظرسنجی گفت: آنها بر این باورند که ویروس ایجاد شد عمدا. این است که تقریبا به طور قطع درست نیست با توجه به ژنتیک کارآگاهان مطالعه این ویروس را ریشه.

و 43% — کثرت اما اکثریت قریب به اتفاق — گفت: این ویروس به احتمال زیاد آمد به طور طبیعی. این است که به احتمال زیاد حقیقت با توجه به ویروس کارشناسان.

نظرسنجی انجام شده بین ماه های مارس 11 و 16. در آن زمان سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد Covid-19 یک بیماری همه گیر اما اکثر متحده را دریافت نکرده اقامت در خانه سفارش نشده است.

منشاء آن است تا برای بحث ندارد اما ساخته شده در آزمایشگاه

هنوز هم وجود دارد مقدار ما نمی دانیم که در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس اما ویروس کارشناسان معتقدند در یک قطعه از آن منبع داستان: این ویروس به احتمال زیاد منشأ در یک خفاش در یک آزمایشگاه.

Coronaviruses ها خانواده بزرگی از ویروس ها که عمدتا سلامت حیوانات است. برخی مانند Covid-19 و سارس قبل از آن “پرش گونه مانع” و سلامت انسان ها ،

به نظر می رسد که آنچه اتفاق افتاده است با Covid-19. در اوایل فوریه محققان چینی یک مقاله منتشر شده در طبیعت — بالا science journal — که نتیجه “2019-nCoV است 96% یکسان در کل ژنوم سطح به یک بت coronavirus.”

یک بار به طور گسترده ای برگزار شد باور است که این ویروس سرچشمه در بازار چینی و مرطوب است مورد بحث بیش از حد: در حالی که برخی از ویروس کارشناسان با سی ان ان گفت در اوایل این ماه که شرایط بهداشتی از بازار ساخته است نخست زمینه را برای “زئونوز سرريز” یک مقاله در مجله لانست منتشر شده نشان می دهد که یک سوم از اول 41 بيمار بدون تماس با مرطوب بازار از جمله برای اولین بار تایید کرد بیمار است.

این نظریه که این ویروس سرچشمه در آزمایشگاه یکی بود بارها و بارها به اشتراک گذاشته شده در یک امریکا اخبار شبکه یک راست کانال مورد علاقه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. کاخ سفید اجازه داده است یک امریکا به گزارش خبرنگار شانل Rion برای حضور در جلسات در برابر فشار پارسیان پروتکل کوچک اجازه می دهد تا سازمان های خبری به چرخش در داخل و خارج از جلسات برای مشاهده اجتماعی فاصله. (Rion رهبری یک تحقیق که ادعا ویروس ایجاد شده در کارولینای شمالی آزمایشگاه چند سال پیش است.)

در حالی که حداقل یک ویروس متخصص نیست رد این ایده است که این ویروس ایجاد شده در یک آزمایشگاه سی ان ان نمی تواند به طور مستقل تایید آن ادعا و چینی و دانشمندان غربی بارها و بارها رد کرده است.

یک بیماری همه گیر از اطلاعات غلط

قبلی بیماری های همه گیر نمی اشکار در عصری که اطلاعات سفر سریع تر از یک ویروس است.

این Covid-19 pandemic با توجه به آنچه که سازمان بهداشت جهانی به نام “infodemic” — اطلاعات نادرست در مورد ویروس منشاء آن و چگونه آن را گسترش سیل رسانه های اجتماعی و ساده لوح الگوریتم را هل کسانی که سفری نظریه به آگاهی عمومی است.

نگاهی به توطئه که 5G شبکه ها به نوعی مرتبط با کوروناویروس. از آن آغاز شده به عنوان یک حاشیه تئوری جدید در میان جوانان و QAnon پیروان. به زودی آن را به پایان رسید تا در مشاهیر’ Instagram حساب توییتر منتشر حداقل دو “لحظات” رد کردن آن.

توییتر و دیگر شبکه های اجتماعی برنامه های سفت هستند تا به عنوان یک نتیجه. WhatsApp یک Facebook متعلق به سرویس پیام رسانی است که محدود کردن تعداد دفعاتی که یک پیام را می توان فرستاده شده به یک کاربر در تلاش برای نگه داشتن توطئه از نفوذ گروه های متعدد در یک زمان. خدمات رسانه های اجتماعی در حال حاضر نشان می دهد بافر پیام در بالای صفحات جستجو هشدار می دهند که کاربران اطلاعات غلط.

این که آیا آن خواهد شد به اندازه کافی برای تغییر ذهن مردم و به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی است و در عین حال دیده می شود.

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>