NCS برگشتی: شماره 3 اسقف o’dowd اژدها اوج به باز کردن آسان-دور برنده بیش از Dougherty دره

اوکلند — سعی کنید به عنوان آنها ممکن است Dougherty دره کارکنان مربیگری نمی تواند یک سفر تماس بگیرید. آنها التماس و التماس کرد و گریه می کند تنها با فرکانس بیشتر به بازی ادامه داد.

اسقف o’dowd بال برش بودند و امان و پایان آن را انجام می دهند آن را به طور موثر به اندازه کافی برای دریافت و-1s — سفر نمی نامد. سوم-کشت اژدها باز 23-3 منجر No. 6 Wildcats و coasted به 86-60 پیروزی در دور اول از سواحل شمال, باز, بخش, بخش پلی آف.

“ما همیشه می گفت به عنوان مربیان هنگامی که ما شروع به فریاد در ب آن را معمولا به این دلیل که ما نمی توانیم مربی دیگر” Dougherty دره سر مرد مایک هانسن گفت.

در o’dowd افتتاحیه یورش به طول انجامید که در 6 دقیقه از بازی هر استارت به ثمر رساند حداقل یک سبد. از طرف دیگر بیشتر قابل توجه استارتر بود که از دست رفته بود. ارشد رابی Beasley این Wildcats’ گلزن برجسته که در دانشگاه مونتانا فصل آینده hobbled به Laney دانشکده تربیت بدنی بر عصا با یک بند در سمت راست خود را تا زانو. او را عمل جراحی برای تعمیر یک پاره منيسک و از دست بقیه فصل هانسن را تایید کرد.

بیسلی بود دوباره مصدوم زانو خود را هفته گذشته در برابر دوبلین. اگر چه او تا به حال از دست رفته چهار بازی قبلی در این فصل آن را به سمت چپ هانسن و کارکنان خود را به تکاپوی آماده شدن برای اجرا حذفی بدون بازیکن ستاره.

اسقف o’dowd مربی لو ریچی دیدم باز.

“بدون رابی آنها نمی خواهند به بازی از پشت,” او گفت:. “اگر شما نگاه کنید در آخرین بازی در برابر دوبلین بدون رابی آنها سعی کردند آن را آهسته و کمتر اموال. ما می خواستیم به اموال.”

آنها قادر به محدود کردن Dougherty انتقال بازی با یک حضور قوی در تابلوهای led توسط ارشد به جلو مونتی Bowser خود که جمع آوری بازی-بالا نه ریباند برای رفتن با 18 امتیاز.

Bowser خود یقین باز o’dowd بزرگترین سرب از بازی با کوبیدن خانه مبارکه تنبلی و سنگینی حرکت کردن از تاریخ و گارد مارسیاس رابرتسون که در لباس پوشیدن و 17 امتیاز و یک جفت دیگر از dimes.

“ما برخی از بچه ها که می تواند پرواز و دریافت” ریچی گفت. “است که تغییر حرکت بازی. این dunks بسیاری از مربیان می گویند غوطه دادن است و فقط دو امتیاز است. آن را نمی. وقتی هر بچه dunks آن را مانند 10.”

هانسن را باور نمی کند پرواز عمل تا به حال هیچ تاثیری بر روی تیم خود را. اما او اعتراف کرد به خصوص بدون Beasley این Wildcats بود کمی متعجب اژدها’ ورزشکاری.

“این تقریبا مثل شما باید متوجه باشید شما می توانید با آن در ابتدا” هانسن گفت. “ما آمدند و من فکر می کنم ما شک ما می تواند به طوری که آنها به نوعی از شروع به پریدن کرد بر ما.”

هنوز هم عدم وجود Beasley? “که تفاوت در این بازی است.”

“اما” هانسن افزود: “این تفاوت احتمالا به بازی های دیگر است.”

بیسلی برادر کوچکتر رایان یک دانشجوی سال اول تا به حال ثابت می شود بیش از یک جایگزین مناسب. او گره خورده است برای یک بازی-بالا با 18 امتیاز یک بازی بعد از او به رهبری همه Wildcat گلزنان.

موجب ساخت افتتاحیه NCS باز تقسیم Dougherty قفل شده است و در آن نقطه در NorCal regionals هر چند آن مقطعی اجرا شده است.

پیروزی شنبه شب بود o’dowd را 15th در یک ردیف. آن را نه از دست رفته پس از آغاز لیگ برتر بازی کند. حاشیه آن پیروزی در هشت بازی گذشته? بیش از 22 امتیاز.

در یک نقطه در این فصل اژدها نشسته در 5-7 — پس از بازی یکی از سخت ترین برنامه ها در شمال کالیفرنیا است.

“مردم قطعا تا به حال سوال” ریچی گفت. “وجود دارد بسیاری از زمزمه رفتن است.”

این که آیا آن را در مقطعی نیمه نهایی matchup — مقابل شماره 2 Salesian در پینول دره HS چهارشنبه شب — یا در NorCal regionals پس از آن ریچی است که در حال حاضر فقط در حال انتظار برای یک چالش است.

“ما درست تست خواهد آمد,” او گفت: “در هر بازی ما و پشت در.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account