پینول — هفته گذشته پس از شکست دادن شماره 6 دانه Dougherty دره اسقف o’dowd مربی لو ریچی اظهار داشت که تیم خود را به آزمون واقعی خواهد آمد که آن را پشت افتاد.

در چهارشنبه o’dowd دریافت که “آزمون واقعی” گذشت و با رنگ پرواز بالا رفتن از 10 نقطه کسری در برابر ردیف 2 Salesian به پیروزی 79-66 و پیشبرد به سواحل شمال بخش باز بخش نهایی.

“این چیزی است که ما در مورد صحبت کردیم دیروز. اگر ما رو پایین چگونه ما می رویم به آن را اداره کند؟” ریچی گفت. “چگونه می خواهیم رسیدگی به زمانی که ما را در دهان پانچ? امشب به نظر می رسد مانند ما خوب است.”

یک کاتالیزور برای باز گشت بود یک تغییر در استراتژی دفاعی. نه تنها o’dowd تغییر از مرد به مرد به منطقه برای کاهش اثربخشی Salesian بزرگ مردان, اما آنها رفت و همچنین یک دکمه که مجبور گردش.

این استراتژی کار به کمال است. در نیمه اول Salesian را Demarshay جانسون جونیور و Te’Jon سایر ذکر شده در 6-پا-9 و 6 تا 8 به ترتیب ترکیبی برای 10 امتیاز و 10 پرتاب ریباند. در نیمه دوم آنها محدود به دو امتیاز و پنج ریباند.

شین بل افزایش در نیمه دوم به عنوان o’dowd کار می کرد برای به حداقل رساندن Johnson Jr و سایر نمره 16 از 18 امتیاز در بخش دوم از این بازی است. اما بل تنها غرور بازیکن که در آن پخت و پز به عنوان بقیه از هم تیمی های خود ترکیبی برای 10 امتیاز در نیمه دوم.

“ما نمی تواند آنها را متوقف کند در نیمه دادگاه مجموعه” ریچی گفت. “ما با حفظ همه نقش و اهمیتی نداشت. ما تا به حال سعی کنید به سرعت آنها را و آنها را از در حال اجرا را مجموعه و منطقه. ما خوش شانس برای دریافت برخی از گردش بودند و ما خوش شانس به برخی از بزرگ بازی می کند.”

دیگر کاتالیزور برای o’dowd شد Austin Ronzone کردن نیمکت که ریخت در 12 از 16 امتیاز کل در سه ماهه سوم. Ronzone زدم سه سه-اشاره گرها در دوره گذشته که یک معجزه آسا buzzer-beater در پایان سه ماهه که آمار چیزی جز خالص.

O’dowd وارد نیمه دوم پایین 39-32 اما ترکیبی از فشار دفاعی و Ronzone دست مشتعل 26-9 قاب است که اجازه اژدها برای به دست گرفتن رهبری برای خوب است.

ریچی این باورند که حضور تونی Ronzone Austin پدر و یک عضو از دالاس ماوریکس’ در مقابل دفتر ممکن است تا به حال چیزی برای انجام با او جادویی دوره سوم.

“هر زمان تونی به شهر می آید, شما می دانید بچه ها خود را در حال رفتن به بازی در سطح بسیار بالا,” ریچی گفت. “شما نمی تواند شادتر برای شادتر بچه و خانواده او را به بازی راه او.”

همراه با آستین Ryzon نوریس و تاج فیلیپس بودند یک جفت steadying نیروهای o’dowd, آرام آبها با وجود کسری بزرگ. نوریس به پایان رسید و با 14 امتیاز و چهار ریباند و سه پاس گل و سه دزد و فیلیپس بالغ بر هشت امتیاز از هشت کمک چهار ریباند و دو دزد.

مونتی Bowser یک کال متعهد نیست که در یک زمین بسیار مخربی شب با قرار دادن 11 امتیاز و دو ریباند یک کمک و یک سرقت اما ریچی رفت از راه خود را برای تکمیل چگونه ستاره خود را انجام می شود به عنوان یک رهبر.

“شما نمی توانید می گویند به اندازه کافی در مورد مونتی Bowser خود. او یک هم تیمی باور نکردنی امشب تشویق تیم خود را در” ریچی گفت.

با پیروزی o’dowd بازی خواهد کرد No. 1 دانه دوبلین که شکست No. 4 Campolindo 64-55 در چهارشنبه برای قهرمانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im