NCHC به فشار برای تغییر به اضافه کاری پروتکل

در پایان این تابستان دانشگاه هاکی دو holdouts هاکی شرق و ECAC هاکی نیز ممکن است مجبور به اتخاذ سه-در-سه اضافه کاری مفهوم است که در تقریبا در هر لیگ هاکی در جهان است.

این قوانین تغییر offseason در کالج هاکی (آنها رخ می دهد هر سال دیگر) به عنوان طولانی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس دریافت نمی کند در راه است.

در بالای لیست برای NCAA قوانین کمیته برای مقابله با اضافه کاری فرمت. قوی بحث در حال حاضر در پشت صحنه اتفاق می افتد.

این NCHC است که کالج هاکی را قوی ترین طرفدار برای استفاده از سه-در-سه overtimes دفاع برای چیزی جدید.

در حال حاضر هر بازی که گره خورده است پس از تنظيم می رود به یک NCAA موظف پنج دقیقه پنج در و پنج اضافه کاری. اگر هنوز هم گره خورده است پس از آن این بازی می رود به کتاب به عنوان یک کراوات. اما NCHC, WCHA بزرگ ده و اطلس هاکی حرکت به یک پنج دقیقه ای سه روز-three برای کنفرانس نقاط تنها. اگر هیچ کس نمرات بازی حرکت می کند به یک مرگ ناگهانی در ضربات پنالتی برای کنفرانس نقاط تنها.

این NCHC پیشنهاد برای از بین بردن پنج در و پنج اضافه کاری و حرکت مستقیم به سه در سه را برای همه کراوات بازی در تمام لیگ ها از جمله nonconference بازی. آمار ثبت شده در سه در سه می کنند — آنها نمی در حال حاضر — و نتیجه بازی می تواند به عنوان یک پیروزی و یا از دست دادن.

اما در RPI فرمول — استفاده شده است که به عنوان بخشی از Pairwise رتبه بندی که انتخاب NCAA-tournament زمینه-پیروزی در سه روز-three خواهد بود به ارزش کمتر از یک مقررات برنده شوید.

سه دلیل برای این تغییر برای افزایش هیجان بازی اضافه کاری سیاست یکنواخت در سراسر کالج هاکی و به بازی سریعتر.

“من معتقدم که کشور به طور کلی در کالج هاکی — زنان, مردان, بخش من Division III گرم تا سه در سه و بیشتر و بیشتر” NCHC کمیسر جاش فنتون گفت. “ترجیح ما این است که برای ادامه داشتن آن را بخشی از ساختار ما. ما می خواهم برای دیدن 60 دقیقه از پنج در و پنج و سپس حرکت به سمت راست و سه در سه. که به (تصمیم) در سطح ملی است.

“سوال این است که چگونه سه در سه را شمارش به سمت RPI. من فکر نمی کنم کسی پیشنهاد یک مدل است که می توانست 100 درصد (ارزش) رفتن به سه روز و سه برنده یا صفر درصد به بازنده. این است که در آن گفتگو می شود گذاشت. در دهه 60 (تنظیم) دقیقه آن همه یا هیچ چیز. اگر شما به مدت سه بر سه دو تیم در حال گرفتن چیزی. اگر شما یک برنده در سه در سه که برنده باید چیزی کمی بیش از بازنده — برخی از نوع وزن.”

استیو Piotrowski های NCAA قوانین ویرایشگر و بزرگ ده مدیر مقامات گفت: “من می دانم که وجود دارد اشتها توسط بسیاری از مربیان به استفاده از سه در سه. چسبیده نقطه چیزی است که اتفاق خواهد افتاد با دو به دو. اگر شما به مدت سه روز-three چگونه است رفتن به تاثیر دو به دو? آن است که رفتن به X امتیاز برای هر تیم اگر شما را به یک سه در سه وضعیت ؟ اگر آن را می رود به ضربات پنالتی است که در فاصله رفتن به تنگ بیشتر؟”

اگر کسی نمره در طول سه روز-three وجود خواهد داشت پیشنهاد یا برگزاری یک در ضربات پنالتی با تقریبا هیچ RPI نقاط روی خط (به عنوان مثال یک 51-49 تقسیم) و یا تماس با آن یک کراوات (50-50 تقسیم) در RPI و برگزاری یک در ضربات پنالتی به صورت کنفرانس نقاط تنها.

فنتون گفت: NCHC کنفرانس نقطه ساختار باقی خواهد ماند همان: سه امتیاز برای تنظیم برنده دو امتیاز برای سه بر سه در ضربات پنالتی برنده شدن در یک نقطه برای یک سه بر سه در ضربات پنالتی از دست دادن و هیچ امتیاز تنظیم از دست دادن.

متعدد کمیته های درگیر

برای ایجاد این اتفاق می افتد وجود دارد و نیاز به همکاری بین جداگانه NCAA کمیته.

قوانین کمیته برای اولین بار باید به تصویب جدید اضافه فرمت. پس از آن مسابقات قهرمانی کمیته خواهد بود که مجموعه RPI پارامترهای. هش کردن که فرمول دقیق خواهد بود مهم در به دست آوردن حمایت قاطع از کالج هاکی مربیگری بدن.

بیشتر مسائل پیچیده است آرایش کمیته قوانین. در حال حاضر وجود ندارد نمایندگان در 11-فرد قوانین کمیته از هر یک از سه غربی مبتنی بر کنفرانس (NCHC بزرگ ده WCHA) شده اند که طولانی ترین ایستاده سه در سه اضافه طرفداران.

تغییر خواهد کرد که در پاییز هنگامی که دانشگاه داکوتای شمالی دانشیار مدیر ورزشی اریک Martinson آغاز می شود روی لئامت دادن خود را در کمیته قوانین اما Martinson نمی تواند بخشی از بحث این قوانین چرخه.

حرکت چرخش NCHC راه ،

با توجه به دو منبع هاکی ایست که به تازگی استخدام جدید کمیساریای در Steve Metcalf به نظر می رسد آماده به سه در سه که ترک ECAC به عنوان تنها holdout.

“بسیاری از مربیان نمی تواند انکار آنها اشتها برای هیجان از سه روز-three اما آنها می گویند آنها نمی خواهند به بازی نمایشگاه هاکی گفت:” Piotrowski توضیح این جنبش به RPI ارزش به سه در سه. “نگرانی خود را اگر آنها برنده یا از دست دادن آنچه در آن است برای رفتن به ارزش در سه در سه است.”

فنتون گفت که او نمی باید هر گونه پیشنهادات در RPI ارزش سه-در-سه ترک که در دست قهرمانی کمیته.

توزیع های مختلف RPI مقادیر مختلف برنده نمی توان یک مفهوم جدید است. آن را در حال حاضر اتفاق می افتد: تیم دریافت مقادیر مختلف برای خانه برد و راه برد.

بررسی محبوبیت

تحت شرایط عادی کالج هاکی مربیان را ملاقات کرد در ناپل فلوریدا., هفته گذشته به بحث اضافه کاری و دیگر مسائل. آن جلسه هرگز اتفاق افتاده است به دلیل شیوع کروناویروس. لیگ به جای جلسه خود را از طریق برنامه های مانند زوم.

در ضمن قوانین کمیته ارسال یک نظر سنجی به مربیان برای دریافت ورودی خود را قبل از این کمیته دیدار در ماه ژوئن.

“وجود دارد یک نظرسنجی رفتن به هاکی روی بدن” Piotrowski گفت. “است که به ارائه آخرین بیت از اطلاعات است که قوانین کمیته را دریافت خواهید کرد از هاکی بدن در حال حرکت به ژوئن جلسات رسمی. خواهیم دید که آنچه که نتایج آنها به ارمغان آورد از این بررسی است.”

در حالی که این بررسی خواهد بود از مربیگری کارکنان NCHC اقدام به بررسی بازیکنان سال گذشته است.

فنتون ارسال یک بررسی برای هر کالج هاکی کمیسر و پرسید که آیا آنها می تواند توزیع به تیم خود. چهار نفر از شش کنفرانس شرکت کردند و بازگشت بیش از 500 نظرسنجی. آنها نشان داد که 97 درصد از بازیکنان می خواست سه-در-threes.

“برای هیجان بازی و در طول بازی ما پیشنهاد بازی 60 دقیقه از پنج در و پنج در حال حرکت به سمت راست و پنج دقیقه از سه روز-three” فنتون گفت. “امید ما این است که قوانین کمیته می توانید آدرس آن را.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>