دولوت مینه سوتا — دفاع از NCHC postseason قهرمانان و back-to-back ملی شانزه برنامه ریزی شده بود به میزبان میامی در بهترین سه سری حذفی آغاز جمعه در Amsoil عرصه است. سری که همراه با هر NCHC چهارم سری the Frozen Faceoff آخر هفته آینده در اکسل انرژی مرکز در سنت پل در حال حاضر لغو شده است.

در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران بعد از ظهر پنجشنبه NCHC کمیسر جاش فنتون گفت: این تصمیم به لغو postseason مسابقات ساخته شده برای سلامت و ایمنی از همه درگیر از بازیکنان و مربیان و کارکنان به طرفداران و رسانه ها.

“قطعا ما در حال زندگی در بی سابقه تایمز” فنتون گفت. “این تصمیم ما به آرامی در هر راه.

“سلامتی همه درگیر بود و بالاترین اولویت ما است و در اولویت قرار بود جلو و مرکز.”

ECAC اطلس, هاکی, هاکی شرق و WCHA نیز خود را لغو postseason مسابقات به عنوان بسیاری از NCAA بخش بسکتبال کنفرانس.

NCAA روز چهارشنبه اعلام کرد این امر می تواند محدود کردن postseason حضور به تنها ضروری کارکنان و محدود اعضای خانواده. این NCHC به دنبال کت و شلوار شنبه شب با بستن آن چهارم سری به قبل از مصرف بیشتر اقدامات در روز پنج شنبه صبح.

NCAA را postseason حضور و غیاب محدودیت برای تمام رشته های ورزشی از جمله بخش مردان هاکی regionals 27-29 مارس در لاولند ایالت کلرادو; آلن تاون پنسیلوانیا; Worcester, Massachusetts; و آلبانی نیویورک و همچنین به عنوان منجمد چهار مارس 9-11 در Little Caesars عرصه در دیترویت.

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert در بیانیه ای گفت: تصمیم به محدود کردن حضور و غیاب در پی جهانی COVID-19 شیوع ساخته شده در بهترین منافع بهداشت عمومی و سلامت دانشجو-ورزشکاران و مربیان و مدیران و طرفداران.

“در حالی که من درک چگونه نا امید کننده این است که برای همه طرفداران از ما, ورزش تصمیم من این است که بر اساس درک فعلی از چه COVID-19 پیشرفت در ایالات متحده کردند.” “ما می دانیم این فرصت را به رقابت در مسابقات قهرمانی ملی NCAA است که تجربه یک عمر برای دانش آموزان و خانواده های آنان است. امروز ما به جلو حرکت خواهد کرد و انجام مسابقات مطابق با اطلاعات فعلی و ادامه خواهد داد برای نظارت و تنظیم به عنوان مورد نیاز است.”

پشت به پشت قهرمان ملی Bulldogs مردان هاکی تیم در نظر گرفته شده است یک آماری قفل برای مسابقات NCAA رتبه چهارم در سیستم استفاده می شود را انتخاب کنید و دانه مسابقه — دو به دو رتبه بندی.

با توجه به پیش بینی توسط USCHO.com, NCAA.com و اخبار تریبونهای شماره 1 Bulldogs خواهد بود در لاولند کولو. مصرف در شماره 4 ایالتی آریزونا اگر فصل به پایان رسید چهارشنبه میزبان و دوم-کشت دنور و شماره 3 بمیجی حالت تربیع در طرف دیگر از براکت.

از صبح روز چهارشنبه, NCAA تا به حال نه لغو هر postseason مسابقات.

The Bulldogs بسکتبال زنان تیم شماره 2 دانه در بخش دوم مرکزی منطقه ای به میزبانی مرکزی میسوری در Mo. UMD در شماره 7 فورت هیز دولت در 2:30 بعد از ظهر جمعه.

این داستان به روز شده در 1:36 بعد از ظهر با نظر از NCHC کمیسر جاش فنتون و در 12:32 بعد از ظهر, مارس 12 اضافی کالج هاکی لیگ اعلام لغو خود را postseason مسابقات. این اصل نوشته شده در ظهر مارس 12.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im