NBCUniversal آغاز بکار خانوادگی فیلم شب’ با کاهش تبلیغات


دوستدار خانواده فیلم در آمریکا, Syfy, E!, Telemundo

NBCUniversal است اکران “خانواده شب فیلم” در سراسر شبکه های مختلف آن از جمله ایالات متحده آمریکا شبکه Syfy و Telemundo. آن شروع می شود مارس 10 , هری پاتر و تالار اسرار در ایالات متحده آمریکا, Syfy و E!

“امشب ما هیجان زده به هوا ما اول ‘اقامت در تئاتر” خانواده شب فیلم تجربه” گفت: جاش فلدمن اجرایی معاونت رئیس بازاریابی و خلاق تبلیغات NBCUniversal. “با تشکر از ارائه ضامن هدف بینندگان در سراسر آمریکا می تواند لحن به خانواده پسند فیلمهای بسیار محدود تجاری وقفه. خانواده ها در سراسر جهان در حال ماندن در خانه برای ایمن ماندن و متوقف کردن گسترش. NBCUniversal متعهد به ارائه مطالب و تجربیات است که ایجاد پیوند خانواده لحظات.”

کونگ فو پاندا 2 در Telemundo آوریل 11.

مارس 17, آن , هری پاتر و زندانی آزکابان در ایالات متحده آمریکا, SYFY و E!

مارس 18 Zootopia در Telemundo.

آوریل 24 این هری پاتر و جام آتش در ایالات متحده آمریکا, SYFY و E!

آوریل 25 تا حداکثر در Telemundo.

هدف این است که ضامن.

NBCUniversal است کاهش ملی ad زمان یک دقیقه و 15 ثانیه پایین از میانگین 35 دقیقه. هفت دقیقه تبلیغی در زمان سه ساعته فیلم شکاف را نشان می دهد “سرگرمی behind-the-scenes مطالب مربوط به فیلم” گفت: NBCUniversal.

فردا اجرا خواهد شد پنج شنبه شب دانلود فیلم شیرین کاری در مه, فیلم, کمک به پر کردن برنامه با کروناویروس برش به تولید برخی از سری.

چرا پخش می در همان شب در تمام سیستم عامل ها از جمله Telemundo? و چرا در سراسر ایستگاه های تلویزیونی NBC هست ؟

“وجود دارد تدارکات و برنامه نویسی ملاحظات درگیر اما گسترش حق رای دادن فراتر از ایالات متحده آمریکا/Syfy/E! و Telemundo است که قطعا در رادار ما” گفت: یک NBCU سخنگو. “تیم ما کار کرده و از نزدیک با این شبکه ها به جای خود, برنامه نویسی, برنامه و مخاطبان خود را. برای مثال Telemundo همواره فیلم شب در روزهای شنبه و ما می خواستیم به تقویت این فیلم تجربه ساخته شده است که در مخاطب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>