NBCU آشنائی تبلیغ کنندگان با کمتر از درهم و برهمی رایگان خدمات


ارائه می دهد محتوای بیشتر و e-commerce قابلیت

با کروناویروس برش به فعالیت های اقتصادی و تبلیغات درآمد NBCUniversal رسیدن به گفتن آگهی مشتریان است که آن را بیشتر بینندگان محتوای بیشتر و بیشتر راه هایی برای کمک به آنها را به انجام کسب و کار در طول بحران.

NBCU گفت: به دنبال آن است به کاهش تجاری بار به اتاق را برای مطالب بیشتر و موثر تر و نوآورانه پیام. آن گفت که تحقیقات در مورد چگونگی مصرف کنندگان عادات در حال تغییر و آن را ارائه پشتیبانی فنی رایگان سرمقاله خدمات اضافی و زمان برای خدمات عمومی در مبارزات.

“این جهانی بهداشت بحران خواسته است همه ما به مرحله و انجام بیشتر گفت:” لیندا Yaccarino, NBCU رئیس تبلیغات و مشارکت در یک پست وبلاگ در دوشنبه. “در Comcast در NBCUniversal آسمان ما تلاش کردیم که به انجام بخشی از ما بیش از حد در حالی که برگزاری درست به ارزش های ما با قرار دادن کارکنان مخاطبان و همکاران،”

در حالی که آمریکایی ها در حال تبدیل شدن به NBCU برای اخبار و سرگرمی Yaccarino اشاره کرد که “برخی از بازاریابان در سراسر هر صنعت خواسته اند به توقف تبلیغات خود برنامه و یا تغییر پیام های خود را و آنها به دنبال ایده ها, ابزار و استراتژی های خود را از مورد اعتماد ترین شرکای. بنابراین در نور از همه چیز ما در حال دیدن و شنیدن ما می خواهم به انجام آنچه درست است برای ما مخاطبان و بازاریابان.”

که شامل قرار دادن مطالب بیشتر و کمتر تجاری زمان در آن شبکه ها و وب سایت خواص Yaccarino گفت.

NBCU ارائه خواهد شد بینندگان با خبر بیشتر کمدی, فیلم های بیشتر و بیشتر از واقعیت است. Comcast مشترکین نیز بر روی تقاضا عناوین روی X1 پلت فرم.

“اجازه می دهد تا شرکت ها برای رسیدن به مشتریان خود را به طور مستقیم در خانه های خود و تولید بسیار مورد نیاز, فروش تیم ما در حال پوسته پوسته شدن ما جدید فن آوری تجارت در حالی که waiving تکنولوژی هزینه” Yaccarino گفت.

“به طور همزمان ما در حال باز کردن بیشتر خلاق, خدمات, ساختمان, سفارشی مواد بازاریابی برای بیشتر مشتریان و شرکای ما بیشتر دسترسی از راه دور به تیم تولید با نام تجاری دارایی و استعداد–همه بدون هزینه های مرتبط,” او گفت:. “در بالا از آن ما در حال ارائه رایگان ویرایش و خدمات ترجمه به کمک مارک های رسیدن به مردم در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی و حتی اهدای موجودی علاوه بر رسانه های موجود در برنامه به طوری مارک های خود را می توانید خدمات عمومی پیام است.”

قبل از COVID-19 بحران ضربه NBCU شده است دفاع برش تجاری درهم و برهمی و با استفاده از اطلاعات و فن آوری برای ایجاد پیام های تبلیغاتی موثر و کارآمد و پاسخگو باشد. Yaccarino گفت که در نظر گرفتن این مراحل ساخته شده و حتی بیشتر حس در حال حاضر.

“ما می دانیم که برای کل جامعه ما—مخاطبان ما همکاران و سازندگان این است که کار درست را انجام دهد. و این فقط آغاز است. ما نگه داشتن نوشتن یک راهکار جدید برای خدمت به همه آنها را با بیشتر قصد کمتر وقفه و تاثیر بیشتر. حتی به عنوان ما به چالش کشیدن این لحظه برای ملت ما و جهان ما, ما می توانید شروع به ساخت یک مسیر رو به جلو است که آخرین طولانی پس از این بحران به پایان می رسد,” او گفت:.

در اینجا Yaccarino پست وبلاگ:

زمانی که کمتر بیشتر است: دادن به ما مخاطبان و همکاران

توسط لیندا Yaccarino رئیس تبلیغات و مشارکت NBCUniversal

این جهانی بهداشت بحران خواسته است همه ما به گام تا و بیشتر. پزشکان و پرستاران و اولین پاسخ دهندگان در حال کار خط مقدم شرکت ها تبدیل شده اند کارخانه را به شدت مورد نیاز تامین و جوامع با هم حتی در حالی که ماندن از هم جدا.

در Comcast در NBCUniversal آسمان ما تلاش کردیم که به انجام بخشی از ما بیش از حد در حالی که برگزاری درست به ارزش های ما با قرار دادن کارکنان مخاطبان و همکاران ، ما در حال تبادل در سراسر هر جنبه از کسب و کار ما: از ارائه اینترنت رایگان به ایجاد و توزیع در سراسر کشور PSA, کمپین حمایت از کسب و کارهای کوچک ما پوشش خبری بیشتر به طور گسترده ای در دسترس و انجام آنچه در آن طول می کشد را به طرفداران اطلاعات حیاتی و یا لحظات شادی.

در حال حاضر مردم در سراسر آمریکا در حال تبدیل به ما morefor محتوا که آسایش آنها را و آنها را متصل به جهان خارج است. در همان زمان برخی از بازاریابان در سراسر هر صنعت خواسته اند به توقف تبلیغات خود برنامه و یا تغییر پیام های خود را و آنها به دنبال ایده ها, ابزار و استراتژی های خود را از مورد اعتماد ترین شرکای. بنابراین در نور از همه چیز ما در حال دیدن و شنیدن ما می خواهم به انجام آنچه درست است برای ما مخاطبان و بازاریابان.

ما می توانند یاد بگیرند که بسیاری از میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور حفظ فاصله اجتماعی و ماندن در خانه برای کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19 انجام بیشتر برای جوامع خود را با انجام کمتر. در همان روح از امروز شروع, شما دیدن مطالب بیشتر از ما, آگهی های جدید, نوآوری و در نتیجه کمتر تجاری زمان.

برای چند سال گذشته تلاش کرده ایم تا نسبت به همه مخاطبان این صنعت بهترین تجربه مشاهده در سراسر کل ما یک پلت فرم—و به زودی در طاووس—همه در حالی که به بازاریابان افزایش انعطاف پذیری. اما با توجه به این وضعیت بی سابقه ای این مسئولیت ما را به انجام کارهای بیشتر در حال حاضر و همیشه. در این مورد که به معنی شتاب برنامه ریزی برای یک تجربه بهتر در همه جا به مردم محتوای بیشتر و همچنین ارائه شرکای بازاریابی منابع رایگان.

در اینجا یک نگاه اجمالی از آنچه که ما بینندگان را مشاهده می کنید:

  • بیشتر اخبار و اطلاعات: با کاهش تجاری زمان ما به زمان بیشتری برای ما اخبار بخش در سراسر NBC News, MSNBC, CNBC و Telemundo برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی های مهم و ویژه programmingwith مخاطبان ما در زمان واقعی است.
  • بیشتر تجربه تئاتر در خانه: ما در حال آوردن خانواده فیلم شب به مردم در سراسر کشور با وقفه تئاتر آگهی تجربه.
  • بیشتر واقعیت: ما در حال پخش تمدید قسمت از بسیاری از براوو, E!, و ایالات متحده آمریکا unscripted مورد علاقه های شما.
  • بیشتر اصل: ما در حال آوردن طرفداران جدید فصل مورد علاقه خود را نشان می دهد براوو, E!, اکسیژن, ایالات متحده آمریکا, Syfy و با نزدیک و شخصی تعامل اجتماعی با ما بزرگترین ستاره.
  • بیشتر در تقاضا: Comcast cable مشترکین در حال حاضر دسترسی به بیشتر سازمان ملل متحد دردار محتوای X1.

علاوه بر محتوای بیشتر ما همچنین ارائه منابع رایگان برای بازاریابان است. به خصوص در حال حاضر با بسیاری از فروشگاه آجر و ملات های بسته در سراسر کشور و دیگر شرکت ها در مواجهه با چالش های قابل توجه مشتریان ما نیاز به حمایت بیشتر به رشد کسب و کار خود و باقی می ماند متصل به مشتریان. در ضمن تولید سنتی بازاریابی دارایی تبدیل شده است بیشتر به چالش کشیدن. ما شنیده ام همه از این از شرکای ما و ما می خواهیم برای کمک به.

بنابراین اجازه می دهد تا شرکت ها برای رسیدن به مشتریان خود را به طور مستقیم در خانه های خود و تولید بسیار مورد نیاز, فروش تیم ما در حال پوسته پوسته شدن ما جدید فن آوری تجارت در حالی که waiving تکنولوژی هزینه. به طور همزمان ما در حال باز کردن بیشتر خلاق, خدمات, ساختمان, سفارشی مواد بازاریابی برای بیشتر مشتریان و شرکای ما بیشتر دسترسی از راه دور به تیم تولید با نام تجاری دارایی و استعداد–همه بدون هزینه های مرتبط. در بالا از آن ما در حال ارائه رایگان ویرایش و خدمات ترجمه به کمک مارک های رسیدن به مردم در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی و حتی اهدای موجودی علاوه بر رسانه های موجود در برنامه به طوری مارک های خود را می توانید خدمات عمومی پیام ،

ما می دانیم که برای کل جامعه ما—مخاطبان ما همکاران و سازندگان این است که کار درست را انجام دهد. و این فقط آغاز است. ما نگه داشتن نوشتن یک راهکار جدید برای خدمت به همه آنها را با بیشتر قصد کمتر وقفه و تاثیر بیشتر.حتی به عنوان ما به چالش کشیدن این لحظه برای ملت ما و جهان ما, ما می توانید شروع به ساخت یک مسیر رو به جلو است که آخرین طولانی پس از این بحران به پایان می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>