NBCU مدیر عامل جف پوسته مثبت برای COVID-19


وعده $150 برای حمایت از کارکنان در طول بحران

NBCUniversal مدیر عامل جف پوسته دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و اجازه شرکت کارکنان می دانند که در یک یادداشت پنج شنبه صبح.

پوسته همچنین گفت که با وجود این اختلالات به شرکت کسب و کار, شرکت حمایت 150 میلیون دلار برای حمایت از کارمندان و سایر کارکنان در طول بحران.

“من به تازگی احساس شده است در تحت آب و هوا و فقط یاد گرفته که من تست مثبت برای Covid-19. اگر چه این ویروس شده است دشوار است برای مقابله با, من موفق به کار از راه دور در لا و بهبود هستم هر روز” پوسته گفت: در این یادداشت.

پوسته اشاره کرد که یک NBC News صوتی تکنسین لری Edgeworth گذشت از این ویروس در هفته گذشته است.

او افزود که NBC News نقش مهمی را در ارائه با اطلاعات در مورد بحران که ناشی از گسترش ویروس.

“با توجه به حیاتی خدمات عمومی نقش NBC News, MSNBC, CNBC, Telemundo و ما ایستگاه های محلی بسیاری از همکاران ما نیاز به رفتن به دفتر بنابراین ما می تواند به جهان چه می گذرد. شجاعت خود شده است الهام بخش ساخته شده است و همه ما افتخار می کنیم به کار در این شرکت است. من می خواهم برای تشکر از این گروه برای فداکاری و تعهد خود را,” او گفت:. “من همچنین می خواهم به ستایش ما عملیات و تکنولوژی که اتحاد یکپارچه نگه داشته ما در درجه و ما را قادر به کار از راه دور تحت شرایط چالش برانگیز.”

در این یادداشت پوسته اشاره کرد که بسیاری از NBCU کسب و کار هستند که نهفته با خود پارک بسته ورزشی, محصولات مکث, فیلم و تلویزیون تولید معلق و المپیک به تعویق افتاد.

“ما در حال کار برای از سرگیری این فعالیت ها به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما البته نه تا زمانی که آن را بی خطر است به انجام,” او گفت:. “در عین حال ما می دانیم که ناگهانی توقف تولید ایجاد می کند قابل توجهی مشکلات مالی برای بسیاری از. به این منظور ما باید متعهد بیش از 150 میلیون دلار در سراسر فیلم و تلویزیون و پارک های کسب و کار برای کمک به کارکنان خود و دیگر کارگران و حداقل بخشی از پل به دوره قبل از عملیات عادی می توانید راه اندازی مجدد.”

شل گفت: این شرکت پیدا کرده است روش های نوآورانه برای ارائه مطالب به مخاطبان از جمله آن ساخت فیلم های موجود در VOD سیستم عامل است.

“بنابراین در اینجا خبر خوب,” او اضافه شده است. “در حالی که در کوتاه مدت چالش برانگیز است چه می آید بعد از به نظر می رسد فوق العاده روشن است. پدر و مادر ما شرکت Comcast قوی است و در حال انجام یک کار بزرگ نگه داشتن بخش بزرگی از این کشور متصل می شود. و هنگامی که ما فکر می کنم در آینده به 2021 ما تا حد زیادی به نگاه به جلو به. این ویروس را منتقل می کند جهان ما را بازگشت به حالت عادی و هنگامی که در آن ما خواهد شد آماده به یکی از شلوغ ترین و هیجان انگیز ترین سال در تاریخ شرکت ما. ”

در اینجا متن شل یادداشت:

آن را سخت به باور من توجه داشته باشید به شما بود فقط دو هفته پیش. من می دانم که بسیاری از شما به اشتراک گذاشتن این احساس است که به تازگی هر روز احساس می کند مانند یک هفته! ما همه را از طریق این زمان دشوار است اما به عنوان ما شروع به حل و فصل به جدید ما عادی من پیدا کردن آن مفید به فکر کردن در مورد چیزهایی که در دو سطل: کوتاه مدت و چه پس از در می آید.

در کوتاه مدت اهداف ساده هستند. مراقبت از یکدیگر و مراقبت از بینندگان ما. مراقبت از هر یک از وسایل دیگر کار از خانه. بسیاری از شما مانند من در حال کار از خانه در حالی که تلاش برای تعادل تعهدات خانوادگی و چالش های دیگر و من می دانم که این کار آسانی نیست. اما برای کسانی از شما که می توانید شغل خود را از صفحه اصلی آن را کاملا حیاتی است که شما انجام این کار. این خواهد بود که این مورد برای برخی از زمان. در حالی که من نمی توانم به شما تاریخ پایان من می تواند متعهد است که ما را به هر کس کافی هشدار قبل از ما بخواهید شما را به بازگشت به کار.

دلیل دیگر برای کار از خانه است که در این رویداد شما قرارداد این ویروس را محدود کردن تعدادی از همکاران خود شما سهوا در معرض. به عنوان برخی از شما در حال حاضر می دانم, من خودم هستم در این رده است. من به تازگی احساس شده است در تحت آب و هوا و فقط یاد گرفته که من تست مثبت برای Covid-19. اگر چه این ویروس شده است دشوار است برای مقابله با, من موفق به کار از راه دور در لا و بهبود هستم هر روز.

متاسفانه یکی از همکاران ما بود قادر به بازیابی از ویروس. هفته گذشته به ما آموخته لری Edgeworth های محبوب صوتی تکنسین در ان بی سی نیوز در گذشت و دل ما به خانواده و دوستان و همکاران.

با توجه به حیاتی خدمات عمومی نقش NBC News, MSNBC, CNBC, Telemundo و ما ایستگاه های محلی بسیاری از همکاران ما نیاز به رفتن به دفتر بنابراین ما می تواند به جهان چه می گذرد. شجاعت خود شده است الهام بخش ساخته شده است و همه ما افتخار می کنیم به کار در این شرکت است. من می خواهم برای تشکر از این گروه خود را برای فداکاری و تعهد است. من همچنین می خواهم به ستایش ما عملیات و تکنولوژی که اتحاد یکپارچه نگه داشته ما در درجه و ما را قادر به کار از راه دور تحت شرایط چالش برانگیز.

از صبح تا اواخر شب ما استعداد و اخبار مجریان نیز انجام بخشی خود را برای اطلاع رسانی و سرگرمی از خانه های خود. از دشت گزارش از زیرزمین و آل انجام آب و هوا از اتاق نشیمن خود را به جیمی انجام تک صدایی خود را در مقابل خود مراحل و ست میزبانی جدید خود را در بخش نگاه نزدیک از خانه به Maria Celeste میزبانی Al Rojo Vivo از اتاق ناهار خوری و بسیاری از CNBC ایستگاه های محلی و E! اخبار خبرنگاران گزارش از خانه به عنوان به خوبی – ما همچنان به ارائه بهترین در زندگی, اخبار و سرگرمی با وجود این شرایط ،

علاوه بر این به انتشار اخبار ما به طور گسترده ای به عنوان ممکن است ما را ساخته اند MSNBC و CNBC در دسترس برای همه مشتریان بدون در نظر گرفتن اشتراک خود را بسته است. به علاوه ما در جریان خدمات NBC News در حال حاضر خود را گسترش داده و پوشش ما ایستگاه های محلی نیز پخش خود را به پخش اخبار.

بدیهی است که بسیاری از کسب و کار ما است و نه عامل به طور معمول. ما پارک به طور موقت بسته شده است. ما ورزش تولیدات متوقف شد و از سال 2020 توکیو المپیک به تعویق افتاده است. و بسیاری از ما فیلم و تلویزیون تولید در سراسر جهان متوقف شده است. ما در حال کار برای از سرگیری این فعالیت ها به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما البته نه تا زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار. در عین حال ما می دانیم که ناگهانی توقف تولید ایجاد می کند قابل توجهی مشکلات مالی برای بسیاری از. به این منظور ما باید متعهد بیش از 150 میلیون دلار در سراسر فیلم و تلویزیون و پارک های کسب و کار برای کمک به کارکنان خود و دیگر کارگران و حداقل بخشی از پل به دوره قبل از عملیات عادی می توانید راه اندازی مجدد.

با وجود این چالش های تولید این شرکت انجام داده است یک کار بزرگ برای پیدا کردن راه های مبتکرانه برای ارائه مطالب به مخاطبان ما در زمانی که مردم در خانه هستند و به دنبال سرگرمی بیشتر از همیشه. در این فیلم طرف ما اعلام کردیم که فیلم در دسترس خواهد بود در این خانه در همان روز خود را به عنوان جهانی تئاتر منتشر شده است. عناوین از جمله شکار, مرد نامرئی و اما در حال حاضر در دسترس برای اجاره در محبوب ترین بر روی تقاضا خدمات در سراسر جهان. ما tentpole فیلم انیمیشن از دریم ورکز انیمیشن, عضو شورای نظارت مدت تور جهانی در دسترس خواهد بود April 10th, و من امیدوارم که بسیاری از شما خواهد شد زمان برای لذت بردن از آن را در خانه با خانواده خود را.

بنابراین در اینجا خبر خوب…در حالی که در کوتاه مدت چالش برانگیز است چه می آید بعد از به نظر می رسد فوق العاده روشن است. پدر و مادر ما شرکت Comcast قوی است و در حال انجام یک کار بزرگ نگه داشتن بخش بزرگی از این کشور متصل می شود. و هنگامی که ما فکر می کنم در آینده به 2021 ما تا حد زیادی به نگاه به جلو به. این ویروس را منتقل می کند جهان ما را بازگشت به حالت عادی و هنگامی که در آن ما خواهد شد آماده به یکی از شلوغ ترین و هیجان انگیز ترین سال در تاریخ شرکت ما.

2021 را افتتاح یک پارک در پکن به دنبال بازی های المپیک توکیو (به دنبال آن در اوایل سال 2022 توسط یکی دیگر از بازی های المپیک, سوپر جام و جام جهانی!). ما باید بازگشت از ما tentpole فیلم هایی مانند F9 و عوامل: ظهور Gru بهمن جدید تلویزیون را نشان می دهد. و همه از این خدمت را به ما لبریز بسیار مهم طاووس جریان خدمات آن راه اندازی خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در این سال در حالی که مردم در خانه و سپس با استفاده از ارتقاء مانند جهان هرگز دیده می شود در سال 2021 به رشد است. این در حال حاضر ممکن است به چالش کشیدن اما این غیر ممکن است به احساس خوش بینانه در مورد آینده است.

در ضمن لطفا همچنان به مراقبت از خودتان است. من تشخیص می دهم که چگونه به چالش کشیدن این بار برای همه – در هر دو حرفه ای و شخصا – و قدردانی از همه که شما باید انجام دهید برای این شرکت است.

صمیمانه

جف

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>