NBC برای برگزاری روز بینی قرمز مارس 21


Ben Stiller, Jack Black بخشی “مشهور فرار اتاق’

NBC میزبان سالانه آن روز سرخ بینی که آدرس های کودکان در فقر زندگی می کنند, مارس 21. روز بینی قرمز را تا ساعات پر بیننده در شبکه آن روز.

بن استیلر و جک بلک اجرایی تولید افراد مشهور فرار اتاق از 8 تا 9 بعد از ظهر NBC توصیف “بازیگران و ستارههای غوطه ور در hilariously انرژی بالا بدون نگه می دارد-منع فرار کنند.” که شامل کورتنی کاکس, Lisa Kudrow و Adam Scott. سیاه میزبان و استیلر طول می کشد.

تلویزیون جهانی جایگزین استودیو و قرمز ساعت محصولات تولید افراد مشهور فرار اتاق.

که منجر به دو ساعت در روز بینی قرمز ویژهشامل وبلاگ موسیقی, کمدی و فیلم های کوتاه است که آموزش و تعامل با بینندگان.

“لگد زدن با بن استیلر خنده دار افراد مشهور فرار اتاقNBC روز دماغ قرمز ترکیب کامل وسیله نقلیه برای کمک به رانندگی در این سال تلاش های جمع آوری اعانه” گفت: پل Telegdy رئیس NBC سرگرمی. “ما ممتاز برای ادامه حمایت از ما از این باور نکردنی به علت همکاری با ما و دوستان شگفت انگیز در Comic Relief ما به عنوان ما با هم کار کنند به نمایندگی از کودکان نیازمند در سراسر جهان.”

امداد طنز ما یک شریک در روز بینی قرمز. بینی قرمز فروش در فروشگاه های Walgreens در سراسر کشور, مارس 13.

“از طریق قدرت, خنده و سرگرمی, Red Nose Day به عنوان یک گالوانیزه نیروی محوری آمریکایی ها به گرد هم می آیند برای پایان دادن به فقر کودکان گفت:” آلیسون مور, مدیر عامل شرکت امداد طنز ما. “همراه با باور نکردنی ما همکاران و افراد مشهور حامیان ما در حال کار برای تغییر داستان خوب برای میلیون ها نفر از کودکان در ایالات متحده و در سراسر جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>