NBC Sports شیکاگو دوباره پخش کلاسیک گاو بازها بازی


RSN می یابد محتوا بود

با زندگی ورزشی لغو شده به دلیل coronavirus بحران NBC Sports شیکاگو گفت: از آن خواهد شد اجرای دوباره بازی های کلاسیک بازی های شیکاگو بولز و Chicago Blackhawks در دوران قهرمانی خود را اجرا می کند در زمان نخست شروع روز سه شنبه.

“ما می دانیم که همه شما نیاز به ورزش در زندگی شما” شبکه گفت: در یک صدای جیر جیر. “همین دلیل است که ما خواهید بود پخش برخی از کلاسیک Blackhawks و گاو بازی شروع امشب.”

ورزشی منطقه ای شبکه شده اند به ویژه ضربه خاموش NBA و NHL به علاوه تاخیر از شروع فصل لیگ بیس بال.

ESPN نیز نهفته ورزشی shutdown. در پست امروز ESPN مدیران گفت: آنها ندارد و این حق را دوباره به هوا بازی های قدیمی اما بودند در گفتگو با لیگ در مورد اینکه قادر به نمایش بازی های کلاسیک.

گاو و Blackhawks بخشی صاحبان NBC Sports شیکاگو همراه با Comcast.

NBC Sports شیکاگو خواهد شد نشان Blackhawks بازی از سال 2010 برگشتی و گاو بازی از سال 1996 فصل هنگامی که آنها به رهبری مایکل جردن.

روز سه شنبه شبکه خواهد شد NHL کنفرانس غرب quariterfinal بازی در برابر شکارچیان. شبکه نمی دهد نمره از این بازی است.

برنامه تماس برای خریداران به ضرب و شتم Sonics برای عنوان NBA در مارس 15 و Blackhawks به برنده جام استنلی در یک هدف توسط پاتریک کین در آوریل 16.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>