NBC News کارمند می میرد از Coronavirus


لری Edgeworth شد و صوتی تکنسین و ‘آن مرد به شما می خواستم در کنار شما’ گفت: عدم

لری Edgeworth قدیمی کارمند NBC News, درگذشت مارس 19 بعد از تست مثبت برای کوروناویروس. Edgeworth بود که 61 های صوتی تکنسین که مشغول به کار در 30 راک در نیویورک است. او رنج می برد از دیگر مسائل مربوط به سلامت.

“بسیاری از شما به اندازه کافی خوش شانس برای کار با لری در طول سال, بنابراین شما می دانید که او مرد شما می خواستم در کنار شما بدون توجه به جایی که شما بودند” اندی و فقدان ان بی سی نیوز: رئیس جمهور در نامه ای به کارکنان.

Edgeworth صرف بیش از 25 سال در NBC News.

Andrea Mitchell, NBC News’ رئیس امور خارجه خبرنگار او را به نام “آرام خرس انسان قلب و روح ما تمدید NBC خانواده است. من همیشه تشویق و اطمینان دانستن او در این تیم در این زمینه است. او همیشه پشت من آیا در اینجا در ایالات متحده و یا در موقعیت های خطرناک ترین در سراسر جهان است.”

دیدار با مطبوعات مدیر چاک تاد اضافه شده در هوا ادای احترام جمعه زیر ان بی سی پوشش خبری کاخ سفید را coronavirus کنفرانس مطبوعاتی جمعه:

“ما در حال حاضر از دست یک عضو NBC News خانواده به این بیماری همه گیر کوروناویروس. لری Edgewood جانباز صوتی تکنسین عزیز همکار. او دیروز پس از آزمایش مثبت برای ویروس. کسانی از ما که او را می دانم, و کار با لری به یاد داشته باشید او را به عنوان یک غول مهربان یک نوع استعداد و اختصاصی حرفه ای ساخته شده است که همه ما بهتر است. از دست دادن خود را یک یادآوری است که این بحران است که شخصی برای بسیاری از ما و پشت روزانه تعداد داستان مبارزه و سختی و از دست دادن. و ما واقعا همه در این با هم و اگر ما به یاد داشته باشید که ما از این طریق با هم. بنابراین ما ارسال تسلیت ما به لری خانواده همسرش کریستال و دو پسر و ما آنها را نگه دارید در قلب ما. “

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>