TNT را برنامه تلویزیونی از 69, NBA All-Star Game در یکشنبه, فوریه. 16 ارائه خواهد شد آزاد تجاری در طول سه ماهه چهارم برای اولین بار Turner Sports اعلام کرد.

NBA ساخته شده است تعدادی از تغییرات به قالب این سال را به همه ستاره بازی برای تقویت بازیکن رقابت و فن های مورد علاقه. یک تغییر است که در سه ماهه چهارم خواهد بود untimed و آن را به نفع خود یک تیم را به امتیاز 24 امتیاز بیشتر از فروشندگان پیشرو تیم بود و در پایان سه ماهه سوم.

مرتبط با: حامی گله به TNT را در NBA All-Star Weekend

این قالب تا حدودی ادای احترام به اواخر کوبه برایانت 18-زمان همه ستاره که عینک نیوجرسی شماره 24. در طول بازی برایانت نیز ادای احترام کردند زمانی که ساعت شات بازدید 24 ثانیه و هشت دوم باقی مانده است. برایانت عینک شماره هشت در اوایل در حرفه خود.

“ارائه سه ماهه چهارم به طور کامل عاری از هر گونه معافیت های تجاری ایجاد یک فرصت منحصر به فرد به نمایش گذاشتن جدید All-Star Game با فرمت ارائه بهترین تجربه فن و چین با لیگ فراگیر قصد دارد به پرداخت ادای احترام به کوبه برایانت در این آخر هفته” گفت: Craig بری اجرایی معاونت و رئیس محتوای افسر Turner Sports.

ترنر گزارش کرده است که فروش آگهی برای این همه ستاره آخر هفته شد و سریع با قیمت و درآمد رکورد ضربه زدن سطح است. این همه ستاره بازی خود را ارائه شده توسط کیا و قبل از بازی نشان می دهد که اسپانسر شده از طرف Stringcheeseincident.

این بازی خواهد بود پخش می در TNT, خواهر, شبکه TBS.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de