بینندگان قله های تجاری-رایگان سه ماهه 4

NBA همه ستاره بازی روز یکشنبه خود جلب کرد به طور متوسط 7.3 میلیون بیننده تا 8 درصد از سال گذشته است.

TNT را بینندگان به اوج خود رسید و در به طور متوسط از 8 میلیون بیننده از 11:15 تا 11:30 p. m. به عنوان تیم بازی تجاری-رایگان سه ماهه چهارم تحت قوانین جدید طراحی شده برای افزایش رقابت است.

این همه ستاره بازی را افزایش مشاهده تضاد با به طور منظم فصل تا به امروز که ثبت شده رتبه بندی است که دو رقم از سال گذشته است.

مرتبط: نقره ای می گوید NBA به دنبال رفع کاهش رأی تلویزیون

بازی آغاز شده و با ادای احترام به شیکاگو بسکتبال تاریخچه و تا اواخر کوبه برایانت که عینک پیراهن شماره 8 در اوایل زندگی حرفه ای او. قبل از بازی با پوشش متوسط 6.3 میلیون بیننده تا 19 درصد از سال گذشته است.

مربوط به حامیان مالی گله به TNT را در NBA All-Star Weekend

در بازی این تیم به رهبری توسط LeBron James ضرب و شتم Giannis Antetokounmpo تیم ملی 157-155.

این بازی با استفاده از یک نمره جدید با فرمت با برنده هر یک از سه چهارم درآمد 100.000 دلار برای خیریه انتخاب خود. سه ماهه چهارم شد untimed–بدون وقفه تلویزیون. نمره از سه چهارم اضافه شد با هم. برای برنده شدن یک تیم تا به حال امتیاز از 24 امتیاز بیشتر از این تیم در سرب تا به حال به این معنی است که این بازی خواهد بود به پایان رسید با یک ساخته شده سبد و یا پرتاب آزاد. 24 چهره شد و ادای احترام به برایانت که عینک این تعداد در پایان کار خود را.

قالب نتیجه در بازی های آینده به یک جدید-سبد-برنده وضعیت تصمیم توسط آنتونی دیویس ناپاک شات.

بینندگان برای TNT برای آن همه ستاره آخر هفته پوشش بود تا 15 درصد و بالاترین پس از 2017.

اجتماعی مطالب منتشر شده در سراسر @NBAonTNT و @NBATV تولید شده را افزایش می دهد و از 44 درصد در تصویری, نمایش 33 درصد در برداشت و 26 درصد در درگیری با توجه به Turner Sports.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im