‘سرزمین مادری’ نقاشی های دیواری در فریمانت ماموریت در حال بررسی و به عنوان جرم و جنایت نفرت

نقاشی های دیواری است که می گوید: “سرزمین مادری” در رنگ قرمز در ماموریت سن خوزه در فریمانت در حال بررسي است به عنوان یک جنایت نفرت اداره پلیس گفت: در انتشار اخبار در روز شنبه.

نقاشی های دیواری که شامل براشهای رنگ که فرمونت اداره پلیس گفت شبیه سازی شده خون رنگ شد در کنار یک کلیسا در این ماموریت زمینه. عکس از نقاشی های دیواری را نشان می دهد نوشتن بر روی هر دو طرف از یک درب چوبی تزئین شده با رنگ قرمز سفید و آبی نیم دایره بنر. این گزارش به صبح افسران گشت و نقاشی شده یک شبه این اداره گفت: در انتشار اخبار.

“فریمونت اداره پلیس می کشد این مسائل به طور جدی و اختصاص منابع مناسب به این تحقیقات” آژانس گفت. “فرمونت را تحمل نمی کند و نفرت را بپرسید آالمدا کانتی دادستان منطقه به طور کامل تحت تعقیب قرار دادن کسانی که در بر داشت مسئول این جنایت است.”

یک سخنگوی پلیس گفت: بخش یک جنایت نفرت شامل هر گونه جنایات که در آن قربانیان هدفمند برای محافظت شده در کلاس که شامل دین است.

داوطلبان تمیز کردن رنگ با انتقاد از این اقدام گفت: آن را نمی پیشبرد علت بومی مردم در دولت است. اندرو Galvan که توصیف خود را به عنوان یک Ohlone هندی نوادگان گفت که او باور نمی کند مردم بومی بودند پشت خرابکاری.

“این است که یک کلیسای کاتولیک این است که من دعا” Galvan گفت. “نه تنها این خرابکاری این است که هتک حرمت از یک سایت مقدس.”

همچنین مهم بود دیو Rosetto از Fremont, که او نیز در این کلیسا بعد از ظهر روز شنبه کمک به تمیز کردن.

“من می خواهم کسی به من چه خوب آمد این” Rosetto گفت.

میراث کالیفرنیا ماموریت و نسل کشی دولت اصلی بومی ساکنان تحت بالاتر موشکافی در هفته های اخیر با معترضان سرنگونی مجسمه در پارک گلدن گیت از Junipero Serra, بنیانگذار ماموریت های متعدد که در آن مردم بومی بودند بدرفتاری و مجبور به تبدیل به کلیسای کاتولیک در سراسر ایالات متحده و مکزیک است.

در سال گذشته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر عذرخواهی در مقابل رهبران بومی برای نقش دولت در آنچه او گفت: تنها می تواند به عنوان نسل کشی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>