دیدگاه ملی: کجا #MeToo در جو بایدن اتهامات?

موضع من در مورد این مسائل است و نه بر اساس سیاست است. من به عنوان خشمگین فرانکن غیر ضروری از استعفای بود که من توسط سناتوری جادوگر هانت علیه Kavanaugh. با توجه روند به ثبت نام رای دهندگان. این یک ارزش اساسی است که مبنای سیستم ما قانون است.

من همچنین با انتقاد از زنانی که ادعا سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به حال manhandled آنها, بوسیدن گردن خود را بوییدن موهای خود را و گرفتن بیش از حد نزدیک برای راحتی. داستان به نظر می رسید بیشتر شبیه astroturfed تلاش دموکراتیک از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به تضعیف بایدن موقعیت به عنوان یک دونده جلو.

نکته جالب که من در حال حاضر خودم را خواستار رسیدگی به اتهامات که بایدن حمله یک کارمند سابق تارا Reade زمانی که او یک سناتور در سال 1993. طنز نهفته در این واقعیت است که من در حال حاضر استقبال از #MeToo جنبش (من نیستم و من نمی خواهد حتی در این مرحله) اما در تحقق آن اساس کل جنبش در حال حاضر به نظر می رسد جعلی.

هشتگ “باور همه زنان” به وجود آمد و قبل از اینکه کریستین Blasey فورد اش را راه اندازی کمپین روابط عمومی کامل با نرم و صاف کردن سی وکلا و یک صدای ناهنجار و خشن از رسانه ها سر و صدا در برابر Kavanaugh اما به پایان رسید تا تبدیل شدن به شعار جلسات. به ما گفته شد به سادگی به حالت تعلیق در شک و تردید تحقیق و نیاز است که گناه و بی گناهی ثابت شود. کسانی از ما که سوال هر دو صحت و معقولیت Blasey فورد روایت یک رقابت حتی نزدیکترین دوست دختر نوجوان که احتمالا می توانست تایید او داستان حمله شد pilloried به عنوان جنسیتی abettors از مردسالاری.

داده شده من تجربه گذشته شما می توانید من را ببخش برای انتظار که دقیقه Reade ادعا کرد که بایدن به حال تحت فشار قرار دادند و او را در برابر یک دیوار در راهرو مجلس سنا و زور نفوذ او وجود دارد که یک تماس برای برخی از مرتب کردن بر اساس تحقیقات مشابه به آنچه Kavanaugh تحمل کرده است. حداقل شما می خواهم به توافق برسند که صفحات اول هر روزنامه خواهد بود پر از نقل قول از برجسته زنان را در طرفداران به دنبال اطلاعات و وکالت از طرف شاکی برای این مقدار بیشتر اتهامات جدی از کسانی که راه اندازی در برابر Kavanaugh. پس از همه این بود که یک سناتور ایالات متحده, یک پسر نوجوان متهم فیزیکی واقعی ،

افسوس که اتفاق نمی افتد. میراث رسانه ها شده است نسبتا خاموش استثناء نسبتا جامع گزارش از نیویورک تایمز که آن را به عنوان اتفاق می افتد به هیچ جا نرسیدند. تنها زمانی که یک نوار کاست قدیمی از یک قسمت از “لری کینگ شو” پدید آمده و ظاهرا از جمله ضبط Reade اواخر از سال 1993 تا به حرکت برداشت. در این کلیپ Reade مادر می پرسد چه مراجعه دخترش را پس از حمله شده است توسط سناتور گذشته از رفتن به مطبوعات چیزی که او حاضر به انجام.

که بسیار قانع کننده همخوانی دارد.

در حال حاضر رسانه ها توجه. اما آیا این صدا را از مرده, این مادری, deus ex machina به ماشه یک پاسخ جدی به اتهام حمله? مطمئنا اتهامات علیه رئیس جمهور آینده نگر هستند به همان اندازه سنگین به عنوان کسانی که در برابر یک عضو نه در دادگاه. می تواند به این دلیل بود که رهبران #MeToo جنبش دلسوز به سیاست های نامزد ریاست جمهوری اما نشد قضایی نامزد را به نفرت?

اگر که مورد سپس #MeToo جنبش در مورد جناح چپ سیاست و نه در مورد حقوق زنان.

و در عین حال این سکوت از این قرار است طرفداران-از-زنان چیز جدیدی نیست; به این سوال که آیا این گروه واقعا در جناح چپ جبهه پاسخ خود را, به خصوص اگر شما نگاه در سکوت خود در طول استیضاح از رئیس جمهور بیل کلینتون.

شاید در آب و هوای مختلف بایدن را به اتهام تجاوزات خواهد بود معرض بالاتر موشکافی اگر چه با توجه به کلینتون افتضاح که نه خاص. آنچه مسلم است این است که بایدن در حال حاضر به عنوان یک فایروال بین این کشور و دوره دوم از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بنابراین آن را یک جراح مغز به درک که #MeToo واگن در حال دور.

و به همین دلیل و مگر جدی وجود دارد بررسی Reade ادعای من ادامه خواهد داد به این باور #MeToo جنبش تقلب پیچیده شده در یک دروغ در خدمت یک بهانه: به پیروزی در انتخابات برای سمت چپ.

کریستین گل است یک وکیل و یک مقاله نویس برای Delaware County روزانه بار. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>