دیدگاه ملی ستون را بایدن بود یکی دیگر از هوبرت هامفری?

و وجود دارد چیز دیگری است. “آنها هر دو بحث زیادی طولانی نفس و garrulous می گوید:” آرتور Cyr یک اقتصاد سیاسی استاد در کارتاژ کالج در کنشا ویسکانسین. در واقع موریل هامفری, همسرم, Hubert یک بار کنایه آمیز به همسرش “هوبرت یک سخنرانی ندارد به ابدی به جاودانه است.”

یک بایدن پیروزی در ماه نوامبر در اصل به معنی یک سوم مدت برای باراک اوباما رئیس جمهور فقط به عنوان یک پیروزی توسط هامفری در سال 1968 شده اند که واژه دیگری برای رئیس جمهور لیندون جانسون. اما گاهی اوقات زندگی می شود و در این راه از بهترین برنامه گذاشته.

چگونه در مورد نزاع و تقسیم.

این بدان معناست که دیگر پیوند مشترک برای بایدن و هامفری یکی از طرفین اختلاف.

در سال 1968 حزب دموکرات بود که پاره پاره در درزهای چون ضد جنگ ویتنام جناح (عمدتا جوان عامیانه) مواجه طرفدار جنگ ویتنام ایجاد. به همین دلیل شورش شکست در کنوانسیون ملی دموکرات در شیکاگو است.

در حال حاضر سریع به جلو به 2020. بایدن کمال متوسط دموکرات نیست و برخورد با تیر اندازی جنگ اما یک نبرد ایدئولوژیک با سمت چپ ، مترقی سمت چپ — رهبری Bernie Sanders, Elizabeth Warren, اسکندریه Ocasio-کورتز — بوده است دائمی حزب-هویت بن بست با وزش میانه در بایدن ctq و پیت Buttigieg.

تا چه حد چپ را ترقی خواهان کشیدن بایدن به عنوان presumptive ریاست جمهوری نامزد دموکرات ها و می توانید همه آنها همراه در پایان ؟ و می بایدن پس گرفتن سحر و جادو از اوباما, رئیس سابق خود?

“این خیلی جالب است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید:” امریکا را بزرگ کرد — همانطور که در 1950s در حالی که دموکرات ها نیز گفت: “امریکا را بزرگ کرد — همانطور که در بازگشت به اوباما روز” گفت: پل Heideman است که یک دانشجوی دکتری در آمریکا, مطالعات جامعه شناسی در دانشگاه راتگرز و دانشگاه نیویورک.

در سال 1968 هوبرت Horatio هامفری (اصلی Triple-H) در اوایل در طول مبارزات انتخاباتی رعایت طرفدار جنگ ویتنام موضع تبلیغ توسط خود رئیس جمهور لیندون جانسون که شگفت انگیزی کاهش یافته است از نژاد خود را برای انتخابات مجدد در ماه مارس آن سال. و بیشتر هامفری نگهداری می شود که البته بیشتر او غرق در پای صندوقهای رای است.

پس از کنوانسیون ملی دموکرات ها همفری trailed جمهوری ریچارد نیکسون ماهر اگر نه غیر مستقیم نامزد با 15 امتیاز در پای صندوقهای رای است. هامفری بیعت جانسون هزینه می شد او را مانند یک قمار باز بازی بد دست پوکر.

اما هامفری دست به شدت تغییر در اواخر ماه سپتامبر ’68 زمانی که او در نهایت شکست صفوف با LBJ و علنا طرفدار یک توقف برای جانسون بی امان برای بمباران شمال ویتنام است. که کاتالیزور برای هامفری افزایش سریع در برابر نیکسون که پلت فرم شامل دو بخش اصلی سیاست: پایان جنگ ویتنام و برقراری “نظم و قانون” که محجبه شد با اشاره به quashing به شورش و جرم و جنایت مسائل که زده عمدتا سیاه و سفید محله در سراسر کشور پس از سال 1968 ترور دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور

سپس هامفری, گیر افتاد, به یاد ماندنی در ماه اکتبر پنج روز قبل از انتخابات. جانسون اعلام کرد یک مکث در ویتنام بمب گذاری همراه با پیگیری مذاکرات صلح با ویتنامی رهبران.

برخی از دانا ناظران سیاسی باید فرض است که اگر ’68 انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد Nov. 12 یا Nov. 19 به جای Nov. 5 هامفری را به دست آورد که به معنای هیچ واترگیت هیچ استعفای نیکسون در کاخ سفید و پس از آن عفو توسط رئیس جمهور جرالد فورد.

به جای همفری به پایان رسید تا از دست دادن انتخابات توسط تنها 500,000 رای.

می تواند چیزی مشابه اتفاق می افتد به بایدن?

اکثر نظر سنجی های ملی نشان می دهد بایدن یا تقریبا بسته شده و یا به راحتی جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در electability رده اما خیلی به توان گفت برای “شور و شوق متر است.”

“مردم ممکن است فکر می کنم بایدن می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” پیشنهاد Heideman “اما دموکراتیک ترین حامیان نیست که مشتاق در مورد او. تنها حدود یک چهارم از رای دهندگان بسیار مشتاق در مورد بایدن.”

برای مغلوب ساختن پیشی جستن “بسیار مشتاق” چوب خط حساب کردن در مورد دو در طرف حدود 55 درصد با توجه به ABC News/واشنگتن پست نظرسنجی. و بسیار مشتاق رای دهندگان را چه ؟ آنها رای بدهند.

به یاد داشته باشید هامفری شور و شوق سوزن نیست موج صعودی تا زمانی که او راه از هم جدا جانسون در ویتنام است. تنها حدود پنج هفته قبل از انتخابات. و ما می دانیم که چگونه است که به پایان رسید.

دو ماه پس از شاه کشته شد دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، رابرت اف کندی ترور شد و پس از برنده شدن در کالیفرنیا اولیه. شور و شوق بود همراه ثابت خود را به ویژه در میان جوانان و مردم از رنگ. کاریزماتیک RFK احتمالا باراک اوباما شد قبل از اینکه باراک اوباما در ائتلاف سازی.

هامفری بود سنتی دموکرات از زمان معنی او به دست آورد حمایت از ملت اتحادیه کشاورزان مسن رای دهندگان و وفادار ترین حزب تاسیس.

“تا به حال کندی زندگی هامفری احتمالا انتخاب او به عنوان همسر در حال اجرا به جای ادموند Muskie,” Cyr گمان. “و آنها احتمالا مورد ضرب و شتم نیکسون.”

که ما به ارمغان می آورد بازگشت به بایدن. ریاست جمهوری خود را به بخت و اقبال ممکن لولا در چهار عامل: قوس از coronavirus همه گیر چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دستگیره بحران بهداشت و درمان مجلس را برای انتخاب یک همسر در حال اجرا و دموکراتها مداوم haranguing از سمت چپ در مقابل متوسط است.

این دو عامل عبارتند از بایدن را کنترل بعدی سقوط تحت رده از تصمیمات و چهارم آشفتگی درونی که خرابکاری یک حزب تلاش از درون به عنوان هوبرت هامفری می دانستم که همه به خوبی.

گرگوری خاک رس است که یک مقاله نویس واشنگتن و معاون سابق ورزش ویرایشگر برای مک کلاچی-تریبون سرویس خبری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>