ملی, هزینه تبلیغات تلویزیونی رشد 4.2 درصد در ماه فوریه: SMI


قبل از اینکه ویروس, بحران, پخش, رز 6.1 درصد و کابل به دست آورده 2.8%

ملی تبلیغات تلویزیونی کسب و کار قوی بود در ماه فوریه قبل از Coronavirus بحران گریبانگیر کشور است.

با توجه به اطلاعات جدید از استاندارد رسانه ها و شاخص تلویزیون ملی صرف افزایش 4.2 درصدی در ماه فوریه از یک سال پیش با پخش تا 6.1 درصد و کابل به دست آوردن 2.8%.

هزینه های پراکنده بود تا 3.5 درصد با پخش تا 3.75 و کابل تا 3.2%. تبلیغات خرید در صف مقابل بود تا 7.7% از یک سال پیش. پاسخ به تبلیغات مستقیم پایین بود.

پخش اخبار, برنامه نویسی, بزرگ نشان داد که سود تا 28.7% k محور در بخش های دموکراتیک بحث ریاست جمهوری. اخبار کابل شد تا 10.3%.

سرگرمی برنامه نویسی در, برنامه نویسی, کاهش 3 درصد است. CBS پایین بود 24.2 تا حدودی به دلیل گرمی و جایزه نشان می دهد نقل مکان کرد و از بهمن سال گذشته تا ژانویه این سال است. روباه شد تا 52.2% طراحی شده توسط این قسمت از نقاب خواننده که به نظر می رسد پس از سوپر باول. اسکار در ABC با 1.2% کاهش.

کابل سرگرمی برنامه نویسی بود تا 0.7%. HGTV TBS و مواد غذایی شبکه بيشترين آگهی حجم.

هزینه های برنامه نویسی ورزشی بود تا 12.8% با سوپر باول در فاکس تولید $26.9 درصد بیشتر هزینه نسبت به سال گذشته را در بازی فردا. فاکس فروش واحد بیشتر در قیمت های بالاتر. NBA درآمد بود تا 2.7% با وجود رتبه های پایین تر.

SMI گفت: آمار و ارقام خود را تنظیم شد برای سال کبیسه.

SMI می شود اطلاعات خود را به طور مستقیم از سیستم های کامپیوتری در بسیاری از رسانه های بزرگ آژانس, شرکت های برگزاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>