طرفداران نسکار مرتبط با میهن پرستی و مؤتلفه پرچم, UC Davis, مطالعه می یابد

نسکار هویت — که طرفداران مرتبط با میهن پرستی و جنوب سنت — می تواند درگیری های اخیر بان کی مون از مؤتلفه پرچم و نسکار حمایت عمومی از برد سیاه, راننده نشان می دهد UC Davis استاد.

مطالعه در نگاه طرفداران National Association for Stock Car Auto Racing برای هفت سال حتی مصاحبه با طرفداران در طول چهار روز tailgating حوادث در نسکار سالن و بررسی نزدیک به 2000 نفر از اعضای نسکار “فن شورای” بین سال 2010 تا 2017.

“سنت است که می تواند شامل ارتقاء مؤتلفه پرچم می تواند تفرقه توضیح داد:” کیمبرلی Elsbach استاد با UCD دانشکده مدیریت که تحقیقات سازمان.

نسکار به تازگی اعلام کرد که این امر ممنوعیت مؤتلفه پرچم معمولا دست تکان داد و به عنوان دکوراسیون در نسکار حوادث دو روز پس از Darrell والاس جونیور, تنها, سیاه, راننده در حال حاضر مسابقه در آن بالا ردیف “جام سری” به نام در نسکار به ممنوعیت پرچم نمادی از نژادپرستی آشکار است.

Elsbach موجود در مطالعات خود را که “میهن پرستی ارزش شخصی است که دشوار است برای طرفداران به تأیید جاهای دیگر — مهم ترین ارزش است که طرفداران درک آنها می تواند خود اکسپرس’ در هنگام تعامل با نسکار.”

مسابقات معمولا از ویژگی های سروكار بازی از سرود ملی نظامی گارد رنگ بالا و حضور نظامی و ستاره موسیقی کشور آواز میهنی آهنگ.

علاوه بر این ارزش از “سنت”— که شامل وابستگی با شهر های کوچک و مکانهای روستایی برای مسابقه و همچنین به عنوان مؤتلفه پرچم — نشان داده شد به عنوان یک ارزش مهم که می تواند طرفداران خود را بیان زمانی که در مسابقات نسکار.

“در بخش هایی از طرفداران نسکار’ هویت که هیچ ربطی به با ماشین مسابقه” اظهار داشت Elsbach.

“فردی طرفداران ممکن است با شناسایی این حوادث مسابقه زیرا آنها ارائه فرصت نادر برای بیان ارزش است که بخشی از آنها معتبر نيست,” او گفت:.

یکی نسکار کارشناس توضیح داد که به Elsbach: “نسکار است که همیشه رفتن به دیده می شود به عنوان یک ورزش با آغاز فروتن و متوسط و یا پایین تر – کلاس تجدید نظر شود. آن را بسیار فنی ورزشی است که تجدید نظر به توده های مردم و می آید در سراسر به عنوان شهر کوچک و روستایی است. ما آمده ایم از bootleggers در روستایی در جنوب و که فقط بخشی از ما هستند و بخشی از آنچه که مردم در مورد ما.”

Elsbach یافته های منتشر شده در اواخر سال 2019 در سازمان مطالعات ماه قبل از نسکار پرچم ممنوعیت و بحث نژادپرستی شد با مشخصات بالا ملی گفتگو.

در نسکار, Talladega, آلاباما, مسابقه, مدت کوتاهی پس از نمایش مؤتلفه پرچم ممنوع شد وجود دارد رژه خودروهای خارج از مسیر نمایش مؤتلفه پرچم. “این مؤتلفه پرچم برای بسیاری از مردم است که نمادی از جنوب هویت. این بخشی از وابستگی های خود نسکار” Elsbach گفت.

“داخل مسیر,” او گفت: “مردم نمی پرواز پرچم و حمایت از بابا والاس. رانندگان صف پشت سر او در طول سرود ملی در حمایت از او.”

دوم تنها به لیگ ملی فوتبال در محبوبیت با طرفداران نسکار در تضاد با سایر رشته های ورزشی است که طرفداران آن نمی دیپلم خود را با هر گونه اعتبار در حال یک فن است. آنها طرفداران از آنجا که آن را بهبود می بخشد اعتماد به نفس خود را و یا بهبود موقعیت اجتماعی خود را مانند ممکن است در مورد به عنوان یک فن از دانشگاهی, ورزش, فوتبال و بیس بال و یا فرمول یک, مسابقه, Elsbach یافت در تحقیقات است.

نسکار شناسایی خود را در مواد چاپی به عنوان یک “نسکار خانواده است.” طرفداران که از سال 2012 به ترتيب 62 درصد مرد با میانگین سنی 42. آنها گزارش درآمد بیش از 50000 $در سال است. نسکار گزارش می دهد که حدود یک پنجم از طرفداران خود را در حال nonwhite. چهل درصد از جنوب با بقیه تقسیم بر تمام مناطق ایالات متحده است. نوزده درصد از غرب به سرعت در حال رشد منطقه از طرفداران.

پژوهش در فرد در مصاحبه با نسکار کارشناسان و طرفداران و از طریق نظرسنجی, وبلاگ, تلفن, مصاحبه و مقاله در روزنامه. طرفداران مورد مصاحبه قرار گرفتند در مسابقه سالن در فنتنا کالیفرنیا; سونوما, کالیفرنیا; ققنوس; بریستول ایالت تنسی;, Talladega, آلاباما; و شارلوت کارولینای شمالی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>