راننده نسکار از دست می دهد و ضامن پس از “خشم ترک’ مجازی بریستول مسابقه

بابا والاس آموخته است که راه سخت سهشنبه, از دست دادن حامی ظاهرا پس از از دست دادن سرد خود را و ترک نژاد.

در دامان 10 از eNASCAR iRacing Pro دعوتی سری مسابقه در مجازی Bristol Motor Speedway, Wallace and Clint Bowyer رو درهم با Bowyer گفتند در طول پخش تلویزیون “من کردم بابا می خواهم!” قبل از فریاد “یا علی, بابا!” و در نهایت ادعا “من نیاز به یک آبجو واقعا بد در حال حاضر.”

در حالی که Bowyer به نظر می رسید به در گشاد گشاد راه رفتن, Wallace مختلف واکنش “خشم ترک” — یک بازی مدت برای کسی که ترک یک بازی در اوایل از خشم.

پس از فریاد “یا علی Clint!” در طول livestream, Wallace گفت: “بسیار خوب میشم باید یکی خوب است” و سپس “که چرا من را نمی این (expletive) به طور جدی” قبل از فریاد “Peace out!” و ترک نژاد.

پس از مصرف مقدار زیادی از گرما برای حرکت در توییتر, Wallace توییتی بازگشت “Bahaha من در حال مرگ در من اشاره در حال حاضر… من خراب بنابراین بسیاری از مردم بعد توسط quiting..یک بازی ویدئویی.. Bahaha. یک بازی ویدیویی. لعنت قرنطینه زندگی خشن است” با سه گریه اشک شادی emojis.

در میان پیروان توییتر که راضی نبودند در مورد والاس antics شد خوراک ماهیچه rub آبی-Emu که حمایت والاس برای مسابقه.

قراردادن: مجازی نسکار بریستول 040520

“GTK که در آن شما ایستاده است. خداحافظ بابا. ما علاقه مند به رانندگان نمی quitters,” Blue-Emu در پاسخ به والاس صدای جیر جیر.

بعد یکشنبه اقدام شبکه Darren Rovell صحبت با آبی-Emu معاون اجرایی رئیس جمهور بن برکت که تایید شرکت انداختن والاس واقعی بود.

“ما نمی حمایت بابا دیگر” برکت گفت Rovell. “شما می توانید تصور کنید اگر او که در زندگی واقعی در یک مسیر است؟”

آبی-Emu استفاده می شود به حمایت Richard Petty و برای پنج سال گذشته با حمایت Richard Petty موتورسواری تیم است. والاس درایوهای خرده مشهور No. 43 خودرو در با حداکثر سرعت دویدن جام مدار. با توجه به Rovell برکت گفت: با RPM رسیده پس از مسابقه گفت: آبی-Emu خواهد بود نه اتهام هر گونه پول برای حمایت خود را برای روز یکشنبه مسابقه.

معلوم نیست چقدر پول آبی-Emu موافقت به پرداخت والاس برای حمایت یکشنبه.

آبی-Emu نیز حمایت Landon Cassill که هنوز به مسابقه با حداکثر سرعت دویدن در یک مسابقه جام در این فصل است اما او در خانه تقلب آشغال با آبی-Emu کن برای خود طرفدار دعوتی سری مسابقات.

“Landon شده است یک حرفه ای واقعی” برکت گفت Rovell. “او تمرین شش تا هشت ساعت در روز با نام تجاری ما در پس زمینه.”

والاس به طور رسمی به پایان رسید 32-مسابقه ماشین در آخرین محل با اعتبار نه تنها دور به پایان رسید. Bowyer به پایان رسید 11th در Stewart-هاس شماره 14 خودرو, تکمیل تمام 150 دور. Hendrick Motorsports’ ویلیام بایرون برنده مسابقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>