نسکار ممنوعیت مؤتلفه پرچم از آن مسابقات

نسکار ممنوع مؤتلفه پرچم از آن نژادها و خواص در روز چهارشنبه به طور رسمی فاصله خود را از آنچه برای بسیاری از نماد برده داری و نژاد پرستی که شده بود یک نگاه آشنا در سهام خودرو حوادث برای بیش از 70 سال است.

این حرکت در میان ناآرامی های اجتماعی در سراسر جهان پس از مرگ در بازداشت پلیس جورج فلوید گزارشی در مینیاپولیس. اعتراضات roiled ملت برای روز و هم بناهای تاریخی گرفته شده را در سراسر جنوب — این tradtiional پایه فن برای نسکار.

بابا والاس نسکار تنهاست, سیاه, راننده, نام این هفته برای تبعید از مؤتلفه پرچم و گفت: “هیچ جایی” برای آنها در این ورزش است. در نسکار موظف.

“حضور مؤتلفه پرچم در نسکار حوادث اجرا می شود بر خلاف تعهد ما به ارائه یک استقبال و فراگیر محیط زیست برای همه طرفداران رقبای ما و صنعت ما” نسکار گفت. “آوردن مردم با هم در اطراف یک عشق برای مسابقه و جامعه است که آن را ایجاد چیزی است که باعث می شود ما طرفداران و ورزشی ویژه. نمایش مؤتلفه پرچم ممنوع خواهد شد از همه نسکار حوادث و خواص.”

این حرکت اعلام شد قبل از چهارشنبه شب مسابقه در Martinsville Speedway که در آن والاس آلاباما بومی بود رانندگی با شورلت با #BlackLivesMatter طرح رنگ. والاس کردم shoutout در توییتر از چندین ورزشکاران از جمله ستاره NBA LeBron James, برای استفاده از رنگ و طرح در این مسابقه است.

پرچم موضوع شده است یک خار یکی برای نسکار. رئیس سابق برایان فرانسه در سال 2015 تلاش برای ممنوعیت پرواز از مؤتلفه پرچم در مسابقه آهنگ های عصبی بسیاری از طرفداران.

نسکار آدرس نیست, چگونه آن را اجرا درآوردن سیاست و یا نشان می دهد هر گونه مجازات برای طرفداران که آن را نقض کند با آوردن متفق پرچم به آهنگ. نسکار است و نه رقابت با طرفداران پس از ورزش را از سر گرفته و در ماه گذشته در میان همه گیر شد و انتظار می رود که حداقل طرفداران مجاز در مسابقات این هفته در فلوریدا و گرجستان است.

.

دوباره بررسی کنید برای اطلاعات بیشتر در این توسعه داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>