دره نپا شراب قطار ارائه می دهد تا murder mysteries برای حل

همه سرنشین برای شراب خوب غذای خوب و کمی قتل است.

دره نپا شراب آموزش راه اندازی کرده است محبوب خود “رمز و راز قتل تور” با یک سری جدید از جنایات و سناریو است که می تواند ارسال قطار مسافران Roaring 20s 1950s و 1980s. ماجراهای صحنه هستند در همکاری با رمز و راز قتل شرکت.

در طول 3 ساعت سفر دور تاریخی قطار مهمانان کار کردن راه حل برای کسانی که آن را انجام داده در حالی که نمونه برخی از نپا بهترین و در خدمت چند دوره شام لذیذ از اجرایی آشپز دونالد جوان است.

قتل سری سال گذشته راه اندازی شد اما این تم شده اند دوباره برای این فصل و شامل “جرم و مجازات” “نیمه شب در لباس مبدل در امدن,” “مرگ یک گانگستر “کاملا 80s, کاملا, قتل,” “رقص با مرگ” “در حال حاضر شما آن را ببینید در حال حاضر شما نیست” “Til Death Do Us Part” “جادوگری جهان” و یک فرد بزرگسال تنها “فوق العاده ترین جرم و جنایت است.”

جزئیات: قتل رمز و راز در حال برنامه ریزی در تاریخ را انتخاب کنید از طریق Dec. 5 و بلیط شروع در $240 یک فرد است. برای تاریخ و رزرو تماس 800-427-4124 و یا بازدید از وب سایت www.winetrain.com/events/murder-mystery.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>