nanocosmos بهبود فوق العاده کم پوشیدگی Live Streaming تجربه جدید nanoStream ابر ویژگی های خدمات


با استفاده از nanoStream ابر ارائه دهندگان خدمات ارائه می an End-to-End تاخیر حدود یک ثانیه — در حال حاضر با دارا و ABR

برلین — مارس 31, 2020 — nanocosmos برلین مبتنی بر تعاملی زندگی می کنند جریان تکنولوژی ارائه دهنده معرفی کرده است پیشرفت های جدید به آن nanoStream ابر خدمات است که ارائه یک end-to-end تاخیر حدود یک ثانیه به صورت تعاملی تصویری جریان برنامه های کاربردی. از طریق جدید تطبیقی نرخ بیت (ABR) پخش اتوماتیک زنده دارا و تجزیه و تحلیل قابلیت های nanoStream ابر ارائه دهندگان خدمات را قادر می سازد و پلت فرم اپراتورهای مختلف در سراسر بازارهای عمودی مانند webcasting زنده مزایده, بازی, شرط بندی ورزشی, polling, e-commerce, e-learning و سرگرمی به ارائه برتر live video streaming تجربه.

“فوق العاده کم پوشیدگی پخش زنده باز می شود تا انواع فرصت های هیجان انگیز برای بازارهای مختلف به خصوص کسانی که با تمرکز بر رانندگی تعامل مخاطبان” گفت: Oliver Lietz مدیر عامل و موسس در nanocosmos. “به عنوان nanoStream ابر استقرار رشد در سراسر جهان, ما هیجان زده به معرفی چند پیشرفت های جدید است که پاسخ مشتریان ما زنده جریان چالش است. از طریق ABR پخش دارا و عمل مبتنی بر تجزیه و تحلیل در nanoStream ابر خدمات ما در حال کمک به اطمینان حاصل شود که ارائه دهندگان خدمات می توانید ارائه های تعاملی و تکیه به جلو نوع تجربه تصویری با فوق العاده کم پوشیدگی بسیار مهم است که برای یک جریان زنده است.”

nanoStream ابر اهرم ترکیبی منحصر به فرد از نرم افزار تجزیه و تحلیل جهانی CDN خدمات و ABR بازیکن برای رسیدن به کیفیت استثنایی سرویس (QoS) مورد نیاز برای ultra-low-latency (ULL) زندگی می کنند جریان ویدئو. با ارائه کاربران با کامل end-to-end گردش nanoStream ابر ساده زندگی می کنند جریان ویدئو برای برنامه های کاربردی مرورگر وب و ارائه می دهد یک سطح از کنترل است که ممکن است با هر گونه راه حل در بازار است.

یک کلید جدید از ویژگی های nanoStream ابر ABR پخش بر روی هر تلفن همراه و یا دسکتاپ, مرورگر, iOS, Safari, طریق nanoStream H5Live بازیکن. این H5Live بازیکن به طور خودکار تنظیم کیفیت ویدئو بر اساس شرایط شبکه در بیننده جانبی برای جلوگیری از بافر و تضمین جریان ارائه یک ULL در حدود یک ثانیه است. nanoStream ابر نیز فراهم می کند زندگی می کنند transcoding ایجاد سطوح مختلفی از کیفیت جریان به طوری که ارائه دهندگان خدمات و پلت فرم اپراتور می تواند به طیف وسیع تری از مخاطبان است.

علاوه بر این nanoStream ابر در حال حاضر جمع آوری اطلاعات در زمان واقعی در سراسر زندگی جریان گردش کار ارائه کاربران با ارزش تجزیه و تحلیل و بینش عملی برای بهبود زندگی می کنند جریان ویدئو QoS و کیفیت تجربه (QoE). معیارهای عبارتند از: ABR, کیفیت, کاربری, تجربه, جریان, کیفیت, پخش, آمار, بافر, حجم, و اتصال از مخاطبان است.

nanoStream ابر است که آسان به ادغام در هر موجود زنده جریان ویدئو گردش کار را قادر می سازد سریع استقرار ULL تعاملی تصویری برنامه های کاربردی.

برای اطلاعات بیشتر www.nanocosmos.de/cloud.

# # #

در مورد nanocosmos (www.nanocosmos.de)
nanocosmos کاربران را قادر می سازد به زندگی در سراسر جهان در یک ثانیه با آن nanoStream ابر و H5Live بازیکن. با سالها تجربه nanocosmos ایجاد کرده است منحصر به فرد H5Live تکنولوژی plug-in-تحویل رایگان و پخش بر روی هر دستگاه و HTML5 مرورگر سافاری در iOS در حال حاضر با کامل تطبیقی adaptive Bitbit رای (ABR) پشتیبانی می کند. H5Live بخشی از nanoStream ابر یک مقیاس پذیر زندگی می کنند جریان حل و فوق العاده کم پوشیدگی (ULL) CDN با یک رد پای جهانی. nanoStream ابر تجزیه و تحلیل و H5Live معیارهای بینش بهتر و QoS در حال حاضر نیز در دسترس است. برای زنده رمزگذاری مبتنی بر مرورگر Webcaster گنجانده شده است و یا کاربران می توانند به سادگی اعزام موجود خود را فراهم آورده Live Video Encoder گردش کار.

اطلاعات بیشتر در دسترس است www.nanocosmos.de.

همه علائم تجاری ظاهر می شود در اینجا اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.202comms.com/nanocosmos/200331nanocosmos.docx

عکس لینک: www.202comms.com/nanocosmos/nanocosmos-nanoStreamCloud.jpg
عکس عنوان: nanocosmos’ nanoStream ابر فوق العاده کم پوشیدگی Live Streaming راه حل

دنبال nanocosmos:
توییتر: https://twitter.com/nanovideo
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/nanocosmos-gmbh/
Facebook: https://www.facebook.com/nanocosmos.net/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>