نامگذاری شرق خلیج مدرسه پس از سابق و بانوی اول میشل اوباما نزدیک به یک واقعیت

ریچموند — نامگذاری یک شرق خلیج مدرسه ابتدایی پس از سابق و بانوی اول میشل اوباما تقریبا یک واقعیت است.

غرب کنترا کوستا Unified School District هیئت مدیره آموزش و پرورش به مجلس, توصیه در چهار شنبه نشست. جلسه آغاز خواهد شد در 6:30 p. m. در DeJean میانه مدرسه 3400 Macdonald Ave. ریچموند.

هیئت مدیره مدرسه است و با توجه به این پیشنهاد پس از دریافت یک نامه از ویلسون ابتدایی مدرسه انجمن اولیا و مربیان جمهور Maisha کول درخواست نام مدرسه تغییر به افتخار بانوی اول سابق با توجه به یک مدرسه در منطقه, اخبار, انتشار دوشنبه.

یک ad hoc هیئت مدیره کمیته برگزار شد دو مکان جلسات به جمع آوری ورودی از والدین دانش آموزان و جامعه ذینفعان و به اتفاق آرا رای به پیشنهاد تغییر نام در Jan. 23 جلسه آزاد اعلام کرد.

اگر مدرسه مدیره تصویب پیشنهاد ویلسون مدرسه ابتدایی خواهد بود که اولین مدرسه در شمال کالیفرنیا و دوم در دولت به نام بعد از میشل اوباما, انتشار اعلام کرد. دیگر مدرسه — میشل اوباما ابتدایی — واقع شده است و در چشم انداز شهر در جنوب کالیفرنیا.

ویلسون مدرسه ابتدایی در حال حاضر حدود 430 دانش آموزان در کلاس های کودکستان تا ششم-درجه و پس از وودرو ویلسون 28 رئیس جمهور ایالات متحده است.

این مدرسه در حال حاضر قرار دارد به طور موقت پردیس در ال سریتو به عنوان سنتی آن محل در 42nd Street و خیابان روزولت در ریچموند است که بازسازی شده و به یک دولت از هنر قرن 21 تسهیلات. مدرسه جدید ساخت است که انتظار می رود برای باز کردن در زمان 2020-21 سال تحصیلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر