NAB را Smith: ویروس قرار می دهد پخش در بحران وضع


ارتباط هل دادن به ایستگاه های فردی headcounts به جا coronavirus لایحه SBA وام تضمین

انجمن ملی رسانههای جمهور گوردون اسمیت گفت که در حالی که تبلیغات شده است تا خشک شدن هزینه باقی مانده در هوا و اول بودن خبرچین در زمان coronavirus نه معنای خود را در صنعت به صورت یک بحران به عنوان به خوبی.

در یک مصاحبه برای Westwood یکی را همزمان جیم Bohannon, رادیو, نشان می دهد, مارس 25 اسمیت گفت که بینندگان و listenership به رادیو و تلویزیون راه اما “متاسفانه تبلیغات کاهش یافته است از طریق طبقه. بنابراین هزینه های رفتن اما درآمد را متوقف کرده اند. پس از آن ایجاد یک بحران در صنعت ما فقط به عنوان آن را در بسیاری از صنایع دیگر” او گفت Bohannon.

مرتبط با: عظیم Coronavirus لایحه تصویب سنا

اسمیت اشاره به کمک رسانههای خواهد در coronavirus لایحه اما آرزو برای کمی بیشتر در این و بعدی کمک بیل.

Bohannon با اشاره به درک که یک ایستگاه پخش شد یک مجوز برای چاپ پول, اما گفت که احتمالا زمانی که این صنعت خیلی بیشتر سودآور. او گفت: در حال حاضر وجود دارد برخی از ایستگاه ها به ویژه رادیو که تا به حال شده است در شرکت مالی وضع حتی قبل از بحران بحرانی جامعه صوتی است که می تواند به خطر افتاده است.

اسمیت گفت: بله و این که coronavirus لایحه ارائه برخی از کمک به ایستگاه های کوچکتر در قالب تغییرات مالیاتی و وام تا 10 میلیون دلار است که بخشایش اگر آنها به حقوق و دستمزد. این لایحه می گوید که پول مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت کارگران در طول بحران ندارد به بازپرداخت.

مرتبط با: COVID-19: داستان یک عمر

او همچنین گفت: وجود خواهد داشت خزانه وام به مضطرب صنایع و پخش واجد شرایط.

اسمیت گفت: این لایحه که برخی از backstop از جمله افزایش بیمه بیکاری. او گفت که امیدوار است خانه را با تصویب این لایحه و امداد خواهد شروع به جریان. خانه است که انتظار می رود به تصویب لایحه جمعه (27 مارس).

پرسید چه بیشتر او را می خواستم در این لایحه اسمیت گفت که او را دوست دارند مالیات امداد به تمدید برای بزرگتر, اعضای, برای, یک, در خصوص محدودیت مدیریت کسب و کار کوچک وام به کسب و کار با 500 یا کمتر کارکنان. او گفت: NAB می خواستم این لایحه برای استفاده از ایستگاه های فردی کارکنان به جای کل گروهی که بدان معنی است که هر ایستگاه در یک ایستگاه گروه بزرگ یا کوچک می کنند به عنوان یک کسب و کار کوچک در شرایط وام. او گفت که او امیدوار خواهد بود وجود دارد برخی از “تفسیر اداری” از قانون است که هنوز هم اجازه می دهد که.

اسمیت خود را یک سناتور سابق گفت که بسیاری از همکاران سابق خود در حال حاضر صندلی یا اعضای کلیدی کمیته های سنا وعده داده اند که “ممکن است اضافی امداد” برای پخش در بیشتر coronavirus امداد لایحه. شده اند وجود دارد سه تا به امروز است.

او گفت که ممکن است وجود دارد یک فرصت برای ایستگاه های رادیویی را انتخاب کنید تا برخی از دولت کسب و کار می گویند آموزش کسب و کارهای کوچک در چگونه آنها می توانند وام SBA یا بیمه بیکاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>