NAB را Smith: رسانههای می خواهید بدون وقفه خدمات در طول همه گیر


می گوید MVPDs نیاز به نگه دارید تا پایان خود را

ناب رئيس جمهور گوردون اسمیت گفت: رسانههای نمی خواهید برای دیدن هر retransmission رضایت اختلالاتی در سرویس در طول coronavirus بیماری همه گیر.

FCC رئیس Ajit Pai به نام برای retransmission رضایت آرام دوره برای جلوگیری از تلویزیون ایستگاه سیگنال رفتن MVPDs.

اسمیت که در حال مصاحبه برای C-SPAN آن ارتباط برقرار سری گفت: اعضای خود همیشه مضطرب به ارزش خوبی برای آنچه که او به نام “اجاره سیگنال های خود را به رسانه های دیگر” است که سود حاصل از آنها و که گاهی اوقات شامل مذاکرات سخت. اما او گفت: هرگاه اضطراری ملی پخش نمی خواهید برای دیدن هر سرویس وقفه و “امیدوارم دوستان ما در کابل و ماهواره ای جانبی نیز ایستادگی کردن تا زمانی که ما این پشت سر ما و جلوگیری از وقفه خدمات اگر در همه ممکن است. است که در تاریخ ما و من هیچ دلیلی برای این باور است که نمی خواهد ادامه دهد.”

مرتبط با: Pai خواستار Retrans آرامش در طوفان Coronavirus

فشرده در مورد اینکه آیا او از ارتکاب به هیچ خاموشی در طول همه گیر اسمیت گفت که او نمی تواند صحبت می کنند برای هر عضو شرکت و منافع اقتصادی خود گفت: “در تماس با کمیته اجرایی و فردی ادغام” است که آنها را تشخیص مسئولیت خود را “نه به سرویس وقفه در طول این زمان.” اما او همچنین گفت: در پایان آن را دو و امیدوار MVPDs به اشتراک گذاری که در همان مکان spiritedness و به رسانههای ارزش منصفانه و همچنین هماهنگ به نیازهای بینندگان.

مت رقص لهستانی پولکا رئیس جمهور ACA متصل می شود که نشان دهنده کوچک و midsized MVPDs گفت: او در هیئت مدیره با یک retrans کاملا دوره است. “ما حمایت خود را [رئیس Pai را] تماس بگیرید و برای پخش به کار با کابل و اپراتورهای ماهواره ای برای جلوگیری از خدمات اختلال در طول این بحران گفت:” رقص لهستانی پولکا زیر Pai تماس برای آرام است.

NAB رئیس جمهور گفت که لغو NAB در لاس وگاس بود “آسیب بزرگ” به انجمن ولی تصمیم آن را تا به حال به. او آن را به نام یک “دردناک” تصمیم تاثیر اقتصادی که او هنوز محاسبه. او گفت آن شده اند که حدود 100,000 شرکت کنندگان به دنبال در یک میلیون فوت مربع از فضای نمایشگاه. او گفت: سعی کنید به جای این که با یک پلت فرم دیجیتال است که باعث می شود محصولات خود را در دسترس به علاوه او امیدوار است افزایش NAB نشان می دهد در ماه اکتبر در نیویورک است.

اما همچنین گفت که اگر ویروس اسراف در آب و هوای گرمتر او امیدوار بود که یک “بزرگ NAB Show آوریل آینده.”

اما اسمیت نیز گفت: NAB شده است به دنبال دادن شرکت کنندگان در طول سال های آنلاین فرصت را به نشان می دهد که فن آوری که او به نام جامع تر و مدرن راه برای اتصال در نظر محتوا و تکنولوژی و ارتباطات است.

او خواسته شده بود طی یک مصاحبه در مورد تاثیر coronavirus در رسانههای. اسمیت و مصاحبه پیتر Slen از C-SPAN و جاناتان را از ارتباطات روزانه, همه در استودیو جداگانه برای حفظ فاصله اجتماعی.

اسمیت پیشنهاد کرد که یکی دیگر از تاثیر این ویروس این بود که آمریکایی ها در حال تبدیل شدن به رسانههای در تعداد بسیار زیادی از آنجا که آنها می خواهند حقایق و می دانند که آنها را آنها را از محلی خروجی. او گفت: وجود دارد یک افزایش مشخص در بینندگان به عنوان مردمی در خانه ماند. او همچنین گفت: مایه تاسف بود اما مردم باید آگاه از نقش ضروری از رادیو و تلویزیون و ارزش آن باقی مانده است در طول زمان ملی فاجعه یا بحران است.

یکی دیگر از ضربه به او گفته بود که خود را اعضای ادغام و به اشتراک گذاری خدمه است. چیزی نمی رقبای معمولا به طوری که آنها را می توان اولین خبرچین در یک “مخلوط” مد زمانی که لازم است.

رسانههای همچنین شرکت در, و تولید, چند, خدمات عمومی کمپین در مورد برخورد با این ویروس. اسمیت گفت: آنها می خواستند مطمئن شوید که اطلاعات سازنده و آموزنده است و نه تنها ترسناک است.

پخش سخنگویان ندارد بسیار خوبی برای گفتن در مورد رسانه های اجتماعی با این استدلال که این روز آن بود که در آن مردم رفت و به دریافت “خبر جعلی نیمی از حقایق نادرست, شاهد, شایعات slanders تحریف ها و دروغ آشکار” است که به نظر می رسد به گسترش سریع تر از coronavirus.

او گفت: سیستم عامل رسانه های اجتماعی نیاز به شروع به هماهنگی با رسانههای خبری سنتی مانند رادیو و تلویزیون و روزنامه ها به طوری که آنها می توانید دریافت حقایق نه چرخش, از روزنامه نگاران مانند پخش و “تا یکپارچگی خود را به پلت فرم.”

او را در یک پلاگین به صورت یک لایحه که اجازه می دهد رسانه های خبری به طور مشترک مذاکره با سیستم عامل آنلاین برای جبران زمانی که رسانههای خبری سنتی را داستان جمع آوری آنلاین. او گفت مهم است برای پیدا کردن “بازار ” راه” به حمایت خوب روزنامه نگاری.

اسمیت قسمت ارتباط برقرار خواهد شد روز شنبه, مارس 21 در 6:30 p. m. ET و دوشنبه 23 مارس در C-SPAN2 در ساعت 8 صبح و 8 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>