NABOB می پیوندد NAB تماس برای COVID-19 کمک برای پخش

انجمن ملی سیاه و سفید متعلق به رسانههای گفتن کنگره که COVID-19 مربوط به کمک به اعضای آن است که یک ماده از زندگی و مرگ هر دو از ایستگاه عملیات و جمعیت آنها خدمت می کنند.

با استناد به این بیماری همه گیر را مخربی بر آمریکایی های آفریقایی تبار NABOB به دنبال بودجه برای اعضای آن در آینده COVID-19 کمک لایحه فرض وجود دارد.

مرتبط با: رسانه های محلی به دنبال میلیاردها دلار در COVID-19 کمک

در نامه ای به تپه رهبری در هر دو طرف راهرو NABOB رئیس جمهور جیمز وینستون گفت که با توجه به این که در برخی از مناطق شهری آفریقایی آمریکایی مرگ و میر از این ویروس است که دو بار از جمعیت به طور کلی اعضای آن به طور نامتناسبی نیاز به کمک های مالی به طوری که آنها می تواند ارائه “بسیار مورد نیاز” اخبار و اطلاعات به کسانی که بیشترین آسیب پذیر به کمک به آنها برای زنده ماندن.

آنها گفتند بدون که پول برخی از ایستگاه ها می تواند به توقف عملیات در دسترس نباشد. آنها گفت: با توجه 40%-50% قطره درآمد کاهش “تعداد بسیار کمی از” رسانههای محلی می تواند همچنان به کار با چنین ضرر و زیان است.

مرتبط با: همه آخرین اخبار در مورد تاثیر COVID-19

NABOB است که با پیوستن به انجمن ملی پخش و روزنامه انجمن ها به درخواست کنگره مستقیم میلیاردها دلار از دولت فدرال آگهی دلار به رسانه های محلی و اجازه می دهد تا ایستگاه های بزرگتر پخش گروه به واجد شرایط به عنوان فردی کسب و کارهای کوچک تحت کنگره چک برنامه حفاظت از یارانه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>